e
sv
60 Seconds APK İndir

60 Seconds APK İndir

60 Seconds APK indir - 60 Seconds Türkçe APK, 60 Seconds Mobil APK için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiRobot Gentleman, Robot Gentleman Sp. z o.o.
 • İşletim Sistemi WindowsİOSAndroidPlaystation 4 Xbox OneNintendo SwitchKlasik Mac OSMacOS

60 Seconds APK indir, Polonyalı geliştirici Robot Gentleman tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen bağımlılık yapan bir aksiyon-macera oyunudur. 60 Seconds APK indir, ilk olarak Windows için Mayıs 2021’de, 18 Aralık’ta Nintendo Switch için ve 3 Nisan 2021’de PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Oyun, gerçek adı Samuel “Seth” Green olan bir kahramanı takip ediyor. 60 Seconds APK indir, kurgusal bir dergi için çalışan, gizli araştırma ödevleri yapan ve bu konuda yazan serbest çalışan bir gazeteci.

60 Seconds APK indir, uzak bir adada aç yem mutant akarlarından oluşan vahşi bir kabileyi gizlice gözlemlemek için bir işe gönderilen serbest gazeteci Seth’i oynuyorsunuz. Oradayken, adanın açlığının ciddi bir suç dalgasına dönüştüğünü ve enfekte olmuş insanların yürüyüşçülere dönüştüğünü öğrenir. 60 Seconds APK indir, ayrıca adayı araştırırken bulmacaları çözme ve tuzaklardan kaçınma deneme-yanılma sürecinden de yönlendiriliyorsunuz. Ormanda ilerlerken, kendinizi tehlikeli yaratıklar ve aç yemliklerle çevrili bulacaksınız. Hikaye, salgın adı verilen bir virüsün dünyayı kasıp kavurduğu ve bu uykulu sahil kasabasına damgasını vurduğu son oyundaki olaylardan sonra alternatif bir zaman çizelgesinde geçiyor.

60 Seconds Türkçe APK

60 Seconds Türkçe APK, araştırmanızın bir parçası olarak, bavulunuzu salgınla ilgili önemli bilgilerle doldurmanız gerekecek. Örneğin, yem mutantının yumurtalarının küçük köpek boyutunda olduğunu bilmeniz gerekir, bu da herhangi bir insan kaybını önlemek istiyorsanız üreme döngüsünün yakında sona ermesi gerektiği anlamına gelir. Ek olarak, bavulun kargosu hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerekecek: eski kız arkadaşınızın gizli günlüğü, onunla ilk görüşmenizin ayrıntılarını anlatan bir günlük girişi ve ortaya çıkan gizemli bir adama atıfta bulunduğu bir günlük girişi. rüyalarında. 60 Seconds Türkçe APK, ayrıca bir bavul dolusu para ve işinizle ilgili belgeler de araştırmanız sırasında size yardımcı olacaktır.


60 Seconds Türkçe APK

60 Seconds Türkçe APK, simdi, tüm bu bilgiler elinizin altında olduğuna göre, bunları akıllıca kullanmalısınız. Amacınız her besleyiciyi ve mutant mary Jane’i ortadan kaldırmak değil. 60 Seconds Türkçe APK, başarınızın anahtarı, onları ortadan kaldırmaya başlamadan önce ada hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi toplamaktır. Bir harita ekranı, bir günlük ve eşya ve para toplamak için bir saklama sistemi dahil olmak üzere 60 saniyede yeniden atomize edilen birçok mini oyun ve başka mekanik var. Bununla birlikte, oyunun en ilgi çekici unsuru bavulun kendisidir, çünkü oyunun hikayesi gerçekten burada başlıyor.

60 Seconds Mobil APK

60 Seconds mobil APK, sağlanan bavulu kullanarak eski kız arkadaşınızın yaşadığı adaya uçmanız ve bir dizi şüpheli olmayan konuda kontrollü bir deney yapmanız gerekir. 60 Seconds mobil APK, bir kişiyi (bilim adamı), onları besleyici mantar için besleyiciye dönüştürecek viral bir enfeksiyona maruz bırakmayı içerir. Ardından, orijinal kişiliğini geri getirerek ve laboratuvarda yaşamları boyunca maruz kalmış olabilecekleri anormallikleri ortadan kaldırarak konuyu hayata döndürmeniz gerekir. Ayrıca bu konuları neyin öldürdüğünü ve şu anda etrafta neden bu kadar çok olduğunu keşfetmeniz gerekiyor.

60 Seconds mobil APK, biraz ön bilgi ve çok fazla sabır gerektirse de, harcadığınız zamana ve çabaya değer. Bu oyunu birkaç dakika içinde tarif etmeye çalışırken her zaman inanılmaz derecede zor buldum, ama güven bana, bir kez oynadıktan sonra anlayacaksın. 60 Seconds mobil APK, şiddetle tavsiye ederim. 60 saniyelik oyun saatleri veya diğer benzer türdeki oyunlar hakkında daha fazla bilgi için bugün blogumu ziyaret edin.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

60 Seconds APK indirmek için sitemiz üzerinde bulunan ilgili içeriğimizi kullanabilir ve bu içerik üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

60 Seconds APK oyunu için 3 GB kullanılabilir depolama alanı gerekmektedir.

60 Seconds APK sitemiz üzerinde ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır.

60 Seconds APK oyununda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478