e
sv
Age Of Empires 3 İndir

Age Of Empires 3 İndir

Age Of Empires 3 indir - Age Of Empires 3 Türkçe indir, Age Of Empires 3 full indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiEnsemble Studios, MacSoft, Tantalus Media, Glu Mobile, Forgotten Empires
 • İşletim Sistemi WindowsMacOSWindows Mobile

Age Of Empires 3 indir, Microsoft tarafından yayınlanan bir çevrimiçi gerçek zamanlı strateji oyunudur. İlk olarak 90’larda piyasaya sürülen oldukça başarılı Age of Empires oyununun devamı niteliğindedir. Yeni Age of Empires, öncekilerden teknolojik olarak daha gelişmiş. Age Of Empires 3 indir dört büyük oyuncu ırkına sahiptir: birleşik imparatorluk, kara elfler, barbarlar ve insanlar. Bu ırkların her birinin benzersiz bir teknolojisi, birimleri ve lideri vardır. Age Of Empires 3 indir, oyunun genel amacı, dünyanın her yerinde üstünlük savaşını kazanmak için en iyi stratejileri araştırarak, inşa ederek ve konuşlandırarak yanınızdaki en güçlü oyuncu olmaktır.

Age Of Empires 3 indir, serideki önceki oyunlardan farklı olarak Age of Empires 3, bir hava gemisi inşa etmek, daha geniş bir menzile sahip askeri birimler ve hatta daha yüksek irtifalarda daha fazla saldırı yapabilen uçaklar gibi yeni gelişmeler içeriyordu. Unutulmaması gereken bir başka harika şey de, artık askeriyenizin dayanak noktası olarak hizmet eden robotik birimlerin olmasıdır. Age Of Empires 3 indir, bu birimler daha fazla güce ve zırha sahiptir ve düşman saldırılarına dayanabilir. Ayrıca askeri birlikleriniz için ‘artırma’ yeteneği ve onları hasardan koruyan yeni ‘kalkan’ yeteneği gibi yeni teknolojilerle de karşılaşacaksınız.

Age Of Empires 3 Türkçe İndir

Age Of Empires 3 Türkçe indir, yeni çağda yeni şehirler inşa etmek, ‘nexon görevleri’ adı verilen yeni bir görev türü aracılığıyla yapılır. Bu görevler sizi imparatorluğun farklı şehirlerinde gezdirecek ve size her şehrin kaynakları ve binaları hakkında bilgi verecek. Bu süreci gerçekleştirmenin en etkili yolu, düşmanla savaşmak veya kendi şehirlerinizi saldırılara karşı savunmak için askeri birimler toplamaktır. Age Of Empires 3 Türkçe indir, bu Age of Empires klasiğinin 3. bölümünün farklı bölümlerinde ilerledikçe, orduya komuta eden Khan gibi yeni karakterlerle de karşılaşacaksınız.


Age Of Empires 3 Türkçe İndir

Age Of Empires 3 Türkçe indir, 3. oyundaki en önemli özelliklerden biri, oyun sırasında neredeyse her zaman ekonomik, kültürel ve politik yapılar inşa edebilmenizdir. Birlikler savaşmak veya diğer medeniyetler üzerinde eğitim almak için gönderilebilir; ve bu özellikle sizinkinden daha gelişmiş medeniyetleri ele geçirmeye çalıştığınızda etkilidir. Age Of Empires 3 Türkçe indir, bir diğer önemli değişiklik ise oyunda kullanılabilecek dört gerçek zamanlı stratejinin olmasıdır. Bunlar arasında gıda üreten teknolojileri araştırmak, verimliliği artıran fabrikalar ve ekonomik binalar yaratan harikalar inşa etmek ve arkadaşlarınıza karşı savaşmak için gönderilebilecek savaş birimleri inşa etmek yer alıyor.

Age Of Empires 3 Full İndir

Age Of Empires 3 full indir, örneğin, Age of Empires’ın üçüncü baskısındaki bilim adamları, tarım hızınıza yardımcı olan buğday hasat etmenize olanak tanıyan tarımsal büyümeyi araştırabilirler. Age Of Empires 3 full indir, şehir merkezinde çalışıyorsanız, diğer medeniyetlere saldırmak için askeri birlikleri kullanarak ticaret yolları oluşturabilirsiniz. Son olarak, daha fazla bina ve kaynakla diğer medeniyetlere hükmetmenize izin veren yeni teknolojileri araştırmak için bilim birimlerini kullanabilirsiniz.

Age Of Empires 3 full indir, oyundaki her seviye, size oyunu nasıl doğru ve verimli bir şekilde oynayacağınızı öğreten bir öğretici ile birlikte gelir. Bu, özellikle yeni başlıyorsanız kullanışlıdır çünkü bina inşa etme ve yeni teknolojileri keşfetme sürecini sizin için çok daha kolay hale getirecektir. Age Of Empires 3 full indir, oyunda üç farklı zorluk seviyesi de bulunuyor, bu da oyun oynama tarzınızı kendi beceri seviyenize göre ayarlayabileceğiniz anlamına geliyor. Grafikler de çok güzel ve arayüz temiz ve anlaşılması kolay. Arayüz, Age of Empires III’ün orijinal sürümüyle ilgili en çok sevdiğim şeylerden biriydi, ancak yeni dünya tasarımı ve eklenen oyun özellikleri, bu sürümü değerli bir rakip haline getiriyor. Geliştiriciler, izleyicilerini dinlemek için çok zaman harcadılar ve yine de gerçekten kazanmak isteyen oyuncular için harika bir oyun ve içerik sağlıyorlar.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Age Of Empires 3 oyunu Microsoft'a bağlı Ensemble Studios önderliğinde; MacSoft, Tantalus Media, Glu Mobile ve Forgotten Empires katılımları ile birlikte geliştirilmiştir.

Age Of Empires 3 indirmek isteyen oyuncular sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirler.

Age Of Empires 3 indirmek isteyen oyuncular sitemiz indirhaydi.com üzerinden oyunu indirebilirler.

Age Of Empires 3 oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği yer almaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478