e
sv
Age Of Empires 4 İndir

Age Of Empires 4 İndir

Age Of Empires 4 indir - Age of Empires 4 full indir, Age of Empires 4 Türkçe indir için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiRelic Entertainment, World's Edge

Age of Empires 4 indir, gerçek zamanlı bir strateji video oyunu olan serinin dördüncü bölümüdür. Ekim 2021’de piyasaya sürüldü ve Relic Entertainment ve World’s Edge tarafından geliştirildi. Age of Empires 4 indir, ilk olarak Xbox One’da piyasaya sürülen ve daha sonra PC’de popüler hale gelen serinin dördüncü bölümü. 2004’te piyasaya sürülen önceki Age of Kings’in devamı niteliğindedir. Age of Empires 4 indir, hem Windows hem de Xbox 360 için popüler bir oyundur.

Age of Empires 4 indir, strateji oyunlarını seviyorsanız oynamak için harika bir oyundur. Bu oyun çok iyi sunulmuş ve başlamak ve kontrollerde ustalaşmak kolaydır. Age of Empires 4 indir, kazanmanın birçok farklı yolu var ama asıl amaç dünyadaki diğer oyunculara hükmetmek. Rakiplerinizi yenmek için yeteneklerinizi de kullanabilirsiniz. Daha fazla altın ve daha iyi bir savunma sistemi alarak kazanabilirsiniz. Oyun bağımlılık yapıyor ve oynamayı bırakmak istemeyeceksiniz!

Age of Empires 4 Full İndir

Age of Empires 4 full indir, oyuncu çeşitli durumlarla karşı karşıya kalır ve düşmanlarını yenmek için belirli birimleri kullanması gerekir. Age of Empires 4 full indir, bu tip senaryoda oyuncunun oyundaki birimlerin gücünü hafife almamaya dikkat etmesi gerekiyor. Amaç tüm düşmanları yenmek ve oyunu kazanmaktır. Oyun çeşitlidir ve AI karmaşıktır. Hedeflerinize ulaşmak için birimlerinizi de akıllıca kullanmalısınız. Bir imparatorluğun amacı zafere ulaşmaktır, bu yüzden rakiplerinize saldırarak onları alt edebileceğinizden emin olun.


Age of Empires 4 Full İndir

Age of Empires 4 full indir, RTS oyunlarının hayranları için harika bir oyundur. Bu oyundaki grafikler iyi ancak oyunu daha da iyi hale getirebilecek birkaç şey var. Age of Empires 4 full indir, çok oyunculu moduna ek olarak, oyuncular takım savaşlarına ve birkaç başka moda da katılabilirler. Kampanya modunda, bir asker ekibini yönetebilir ve harikalar yaratabilirsiniz. Oyunun eğitim sistemi ve oyunun çok oyunculu modları olduğu diğer birkaç özellik.

Age of Empires 4 Türkçe İndir

Age of Empires 4 Türkçe indir, çok oyunculu modda oyuncular düşmanlara karşı savaşabilir ve kaynakları toplayabilir. Çok oyunculu mod, oyuncuların kendi köylerini inşa etmelerine ve diğer köyleri fethetmelerine olanak tanır. Age of Empires 4 Türkçe indir, oyun gerçek zamanlı stratejiye dayanıyor ve oyuncuların akıllı olmasını gerektiriyor. Düşman binalarına saldırmak için askeri bir düzen bile oluşturabilirsiniz. Bunun dışında oyunda birçok zorluk var. Bir takıma katılmadan önce oyunun kurallarını bilmelisiniz. Oyuncu, karşı tarafın amaçlarını bilmelidir. Oyuncular belirli bir alandan kaçınmayı öğrenmeli ve başka bir birimi yok etmemelerini sağlamalıdır.

Age of Empires 4 Türkçe indir, en popüler oyunlardan biridir. Serinin diğer iki bölümünden daha fazla oyuncuya sahip. Aynı zamanda Steam’deki en başarılı oyunlardan biridir. Age of Empires 4 Türkçe indir, sağlam oynanışı ile her seviyeden oyuncu için harika bir seçimdir. Ancak, bu oyun ile ilgili birkaç küçük sorun var. Oyunu, oynamaya başlamadan önce oyunun temellerini öğrenmeniz önemlidir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Kullanıcıların Age of Empires 4 oyununu indirmek için sitemizi kullanmaları mümkündür.

Age of Empires 4 oyunu 28 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürüldü.

Age of Empires 4 oyunu için gereken kullanılabilir depolama boyutu 50 GB büyüklüğündedir.

Age of Empires 4 oyunu içerisinde Türkçe seslendirme bulunmasa da Türkçe altyazı ve arayüz yer almaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478