e
sv

Çocukluğumuzun Oyunu Angry Birds Kaldırılıyor

angry birds kaldırılıyor
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok çocuğun ilk oynadığı oyunlardan birisi olan Angry Birds oyunundan kötü haber geldi. Oyun geliştiricisi tarafından yapılan açıklama da dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan Angry Birds oyununun Google Play Store’den kaldırılacağını açıkladı. Oyun geliştiricisi Rovio tarafından yapılan açıklama da 23 Şubat 2023 tarihinden itibaren Angry Birds’in Google Play Store ve diğer servislerinden kaldırılacağını açıkladı.

Apple kullanan kullanıcılar ise şanslı! Rovio tarafından yapılan bir diğer açıklama da ise oyunun adının değiştirilerek “Red’s First Flight” Yapıldıktan sonra App Store üzerinde yayınlanmaya devam edilecek. Fakat ilerleyen zamanlarda da App Store üzerinden oyunun kaldırılması beklenmektedir. Oyunun kaldırılmasının arkasında yatan sebep ise oyun geliştiricisi firma olan Rovio’nun yeni çıkardığı ve çıkaracağı oyunların popülaritesini olumsuz etkilediğini düşünmektedir. Bundan kaynaklı olarak Rovio yönetim kurulunda aldığı karar ile Angry Birds oyununu Google Play Store’den kaldımayı uygun görmüştür.


Birçok Angry Birds oyuncusu bu duruma tepki göstermiştir, fakat Rovio’nun kararı kesin olduğundan dolayı bu kararın geri alınması mümkün değildir. Bizde sizler Angry Birds oyunundan mahrum kalmayın diye çalışan son sürümünü Android telefonlar için sitemize yükledik! Angry Birds oyununu buradan indirerek, oyunun keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Oyun hala App Store üzerinde aktif olduğundan dolayı Apple kullanıcıları için bir güncelleme yapmadık fakat App Store üzerinde oyun kaldırıldıktan kısa bir süre sonra Apple kullanıcıları içinde sitemize iOS versiyonunu yükleyeceğiz.

Angry Birds APK İndir

Angry Birds APK indir veya Angry Birds son sürüm indir için indirhaydi.com üzerinde aktif olarak kullanılan “APK Oyun İndirme” kategorisini inceleyebilirsiniz. Birçok...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli] }
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478