e
sv

Apex Legends İndir

Apex Legends indir - Apex Legends PC indir, Apex Legends ücretsiz indir için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiRespawn Entertainment
 • İşletim Sistemi WindowsPlayStation 4Xbox OneAndroidİOSNintendo Switch

Apex Legends indir, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oynaması ücretsiz yeni bir aksiyon-macera hibrit oyunu olan Apex Legends, hem birinci şahıs nişancı hem de aksiyon oyunlarının unsurlarını bir araya getiren heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. Apex Legends indir, uzun bir aradan sonra görevine geri dönen teknolojik olarak gelişmiş bir askeri süper asker olan Hawkeye veya Zealot olarak oynuyorsunuz. Birleşik Devletler Ordusunun müttefikleri olarak amacınız, dünyayı tehdit eden terör örgütü karşıtı grubu yok etmektir. Apex Legends indir, saldırılarınız, oyunun ilgi çekici kampanyası boyunca sizin adınıza çalışan robotik robotlar tarafından desteklenir ve düşman asker dalgalarıyla savaşarak hedefleri tamamlamanıza yardımcı olur.

Apex Legends indir, oynaması ücretsiz aksiyon-macera hibrit oyunu, teknolojinin doruk noktasına ulaştığı Apex’in fütüristik dünyasında geçiyor. Tarihte tanık olunan en yoğun kara savaşlarından bazılarında ABD Ordusunun yanında savaşacaksınız. Ayrıca, her görev boyunca size sunulan yeni “uçma” seçeneğini kullanarak, kara savaşından hava savaşına sorunsuz bir şekilde geçebileceksiniz. Apex Legends indir, savaş sistemi, savaş alanı durumunu mümkün olduğunca yakın bir şekilde simüle etmek için tasarlandı ve bugün video oyunu pazarındaki en gerçekçi atış deneyimlerinden biri ile sonuçlandı. Bilim kurgu dokunuşlu yeni bir aksiyon macerası ve anlatacak olağanüstü bir hikaye arıyorsanız, bu kesinlikle sizin için bir oyundur.

Apex Legends PC İndir

Apex Legends PC indir, tek oyunculu kampanya boyunca, gezegeni yaklaşan tehlikeden korumaya yardımcı olmak için gelen birkaç farklı Efsanevi Karakterle karşılaşacaksınız. Bu efsanevi karakterler arasında eski bir askerden sert bir gazi olan Hawkeye; Zealot, parlak bir hacker ve mucit; ve Ace, ünlü “Azrail” Maxie’yi avlayan çok yetenekli bir nişancı. Apex Legends PC indir, bu adamların her birinin gezegeni koruma görevlerinde kendilerine yardımcı olacak özel silahları, kalkanları, araçları ve yetenekleri var. Saldırgan dalgalarını alt etmek veya güvenli yerlere kara birlikleri göndermek için aralarında hızla geçiş yapabileceğiniz için, birden fazla karakteri kontrol etmenin inanılmaz derecede yararlı olduğunu göreceksiniz. Bu, herhangi bir değerli çevrimiçi çok oyunculu nişancı oyununun ayırt edici özelliğidir.


Apex Legends PC İndir

Apex Legends PC indir, ancak, gerçekten sonuna kadar gitmek istiyorsanız, kötü Thanix’e karşı savaşmak için kendi kişisel efsanevi karakterlerinizi bile seçebilirsiniz. Her biri aksiyona taze ve ilham verici bir bakış açısı getirdiğinden, bu benzersiz karakterlerin her biri olarak oynama hissini anında yaşayacaksınız. Apex Legends PC indir, belirli tuşlara dokunarak her kahramanın yeteneklerini etkinleştirebilir, daha geniş haritalardan ve daha akıllı stratejiler aracılığıyla en zorlu mücadelelerin üstesinden gelmenizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca, her seviyede becerilerinize ince ayar yapmanıza olanak tanıyan, aralarından seçim yapabileceğiniz üç oyun modu vardır. Apex Legends, piyasadaki en iyi görsellerden bazılarına sahiptir ve kendinizi Wakanda’nın inanılmaz dünyasına kaptırmanıza olanak tanır. Eylem hiç durmaz,

Apex Legends Ücretsiz İndir

Apex Legends ücretsiz indir, başlamak için, aksiyona ve bu süreçte kendi efsanelerinizi nasıl oluşturabileceğinize dair bir fikir edinmek için doğrudan tek oyunculu kampanyaya atlayabilirsiniz. İnanılmaz ve ilgi çekici karakterlerden oluşan sürekli büyüyen bir kadro ile sizi her heyecan verici savaşa çekecek heyecan verici bir aksiyon hikayesi yaşayabileceksiniz. Apex Legends ücretsiz indir, en başından itibaren mevcut olan oyun içi satın alımlarla, güçlü karakterlere ve harika bir hikayeye sahip benzersiz bir çevrimiçi çok oyunculu aksiyon nişancı oyununu keşfetmek için bu inanılmaz şanstan kolayca yararlanabilirsiniz. Tek oyunculu ve çok oyunculu oyunlardan oyun içi satın alımlara ve ücretsiz deneme teklifine kadar Apex Legends’ta her zaman denenecek bir şeyler vardır.

Apex Legends ücretsiz indir, harika bir görsel sunum ve derin bir taktik kadro oyunu ile Apex Legends’ın size sunacağı çok şey olduğunu göreceksiniz. Muhteşem ücretsiz deneme teklifleriyle, herhangi bir para yatırmak veya herhangi bir uzun vadeli sözleşmeye kaydolmak zorunda değilsiniz – yine de derinlik ve heyecan verici oyun, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak. Apex Legends ücretsiz indir, aksiyon hızlıdır ve rekabetçi taraf, arkadaşlarınızla veya rakiplerinizle oynarken size gerçek bir başarı hissi verecek kadar dinamiktir. Apex Masters: Conquer The Galaxy on Facebook, size gerçekten ilginç ve yeni bir çevrimiçi çok oyunculu evreni keşfetme şansı verecek harika bir teklif. Etkileyici bir tek oyunculu kampanya ve çeşitli karakter geliştirme fırsatları ile bu, oynamayı gerçekten seveceğiniz bir oyundur.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Apex Legends oyununu indirmek isteyen kullanıcılar sitemiz üzerinden oyunu indirebilirler.

Apex Legends oyunu için 56 GB depolama alanı gereksinimi bulunmaktadır.

Apex Legends oyunu Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür.

Apex Legends oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği yer almamaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478