Asphalt Nitro APK İndir, APK Asphalt Nitro İndir, Asphalt Nitro İndir (2022)
e
sv
Asphalt Nitro APK İndir

Asphalt Nitro APK İndir

Asphalt Nitro APK indir - APK Asphalt Nitro indir, Asphalt Nitro indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiGameloft
 • İşletim Sistemi Windows AndroidİOS

Asphalt Nitro APK indir, oyuncunun gerçekçi bir ortamda bir arabayı kontrol ettiği bir yarış oyunudur. Araba, gerçeğin gerçekçi bir kopyası, yani başarılı olmak için biraz zor sürüş yapmanız gerekecek. Asphalt Nitro APK indir, hedefinize ulaşmanın en iyi yolu tümseklerden, hız tümseklerinden ve diğer engellerden kaçınmaktır. Ayrıca yarışa katılmak için diğer binicileri de arayabilirsiniz. Asphalt Nitro APK indir, oyunun keşfedilecek sekiz farklı modu var. İlk mod, polisten kaçmanızı gerektiren “kovalama polisi” olarak adlandırılır. Yavaşlarsanız polislere yakalanacaksınız, bu yüzden olabildiğince hızlı olmalısınız. Başka bir oyun modu, rakibinizin arabasını yok etmenizi sağlar.

Asphalt Nitro APK indir, takdir edeceğiniz başka birçok özelliği var. En büyüklerinden biri oyunun grafikleridir. Oyun, Asphalt serisinin tonlanmış bir versiyonudur, ancak yine de mükemmel kalite sunmayı başarıyor. Asphalt Nitro APK indir, grafikler ve ses efektleri aynıdır ve telefonunuzda yalnızca 37MB yer kaplar. Ek olarak, oyun çok fazla alan gerektirmiyor, bu da düşük kaliteli akıllı telefonlar için harika.

APK Asphalt Nitro İndir

APK Asphalt Nitro indir, bu oyunu benzersiz kılan bir diğer özellik ise Başarı sistemidir. Gıpta edilen Başarımı kazanmak için, tüm Başarıları tek bir sette tamamlamanız gerekir. APK Asphalt Nitro indir, orijinal Asphalt serisindeki başarılara benzer şekilde, arabaların kilidini açabilir ve onlar için ödüller alabilirsiniz. Örneğin D is for Drift başarısı, oyundaki her sınıf arabaya sahip olmanızı gerektirir. Benzer şekilde, C Sınıfındaki tüm arabaları toplayarak C is for Cars’ı kazanabilirsiniz. S for Superior başarısı, aynı arabayı tek bir yarışta beş kez yere düşürmenizi gerektirir.


APK Asphalt Nitro İndir

APK Asphalt Nitro indir, bir atari oyununun aksiyonu ile bir yarış oyununu birleştiren bir atari yarış oyunudur. Bu oyun yalnızca Android için mevcuttur ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. APK Asphalt Nitro indir, oyunu indirmenin küçük bir maliyeti var, ancak paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Mobil cihazlarda oyun oynamayı seviyorsanız Asphalt Nitro’yu deneyin. Onu seveceksin! En İyi Sürüş Deneyimi için,

Asphalt Nitro İndir

Asphalt Nitro indir, bu oyunun bir başka özelliği de, bir yarışı tamamlamanın harika bir yolu olan kariyer modudur. Yarış için çeşitli araçlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bir keşif balonunda yarışmak için klasik ve yarış arabaları arasından seçim yapabilirsiniz. Asphalt Nitro indir, kariyer modu hem tekli hem de çok oyunculu modlarda oynanabilir. İkinci mod, uluslararası diğer oyuncularla rekabet etmenizi sağlar. Hangi oyuncuyla karşı karşıya olduğunuzu görmek için çevrimiçi skor tablolarına da göz atabilirsiniz.

Asphalt Nitro indir, heyecanlı yarışlara sahip eğlenceli bir oyun arıyorsanız Asphalt Nitro’yu deneyin. Bu harika bir yarış oyunu ve pistler, oyuncuların yardım edemeyecekleri ama harika zaman geçirecekleri şekilde tasarlandı. Asphalt Nitro indir, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir parkur yelpazesine sahiptir ve çok sayıda çok oyunculuya izin verir. Çeşitli yarışların yanı sıra, çevrimiçi turnuvalarda diğer oyunculara karşı yarışabilir ve en yüksek puanlar için yarışabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Asphalt Nitro APK indirmek isteyen kullanıcıların yapması gereken, sitemiz üzerinde yer alan ilgili içeriğimizi kullanarak oyunu indirmektir.

Asphalt Nitro APK için gereken kullanılabilir depolama boyutu 44 MB büyüklüğündedir.

Asphalt Nitro APK sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Asphalt Nitro APK, sitemiz üzerinde en güncel sürümü ile indirilebilir halde bulunmaktadır.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478