e
sv
Back 4 Blood İndir

Back 4 Blood İndir

Back 4 Blood indir - Back 4 Blood ücretsiz indir, Back 4 Blood tam sürüm indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiTurtle Rock Studios
 • İşletim Sistemi WindowsXbox X ve S SerisiPlayStation 4Playstation 5Xbox One

Back 4 Blood indir, Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment Inc tarafından yayınlanan bir zombi nişancı çevrimiçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Back 4 Blood indir, bu oyunun önceki taksitleri için sırasıyla Zombie Army ve Dead Island’a bakın. yeni bir sürüm şeklinde yeniden oluşturuldu. Back 4 Blood indir, önceki taksitlerde olduğu gibi, oyuncu, köylerini istila eden bir grup “zombiler”den evlerini koruyan küçük bir kurtulan grubunu kontrol ediyor. İşi halletmek için diğer şeylerin yanı sıra silahlar, giysiler, sağlık sarf malzemeleri ve ekipman satın almanız gerekecek, çünkü zombiler her an saldırabilirler. Tek bir kişiyle oynarken, her turun aynı tür düşman dalgaları arasında değişeceği sınırlı sayıda tur oynamanıza izin verilir.

Back 4 Blood indir, bu hızlı tempolu geri 4 kan, mobil cihazlardaki en iyi zombi oyunu kooperatif nişancı oyunlarından biridir. Oyunun kontrolleri basit ve sezgiseldir ve oyun sırasında hızlı aksiyona izin verir. Back 4 Blood indir, kontrollerin anlaşılması ve kullanılması kolaydır, ancak eşimden yardım isteme ihtiyacı hissettiğim birkaç durum oldu. Oyunun bir noktasında, belirli bir alana girdiğimde, etrafımda birkaç animasyonlu kesiklerin belirdiğini ve bana “Zombiler çok yakın!” Dediğini fark ettim. Ancak, hareketli düşmanları fazla zorlanmadan alt edebildim ve seviyenin geri kalanını geçtim.

Back 4 Blood Ücretsiz İndir

Back 4 Blood ücretsiz indir, “Zap Squad”ın bir üyesi olarak amacınız, bir sonraki ölümsüzler dalgasına geçmek için haritadaki her zombiyi yok etmektir. Serideki diğer Zombiler gibi, her Zombi dalgasının farklı silah yetenekleri ve özellikleri vardır, yani hayatta kalmak için iyi organize edilmiş bir şekilde oynamanız gerekir. Zombi kesme mini oyunlar bir kez daha oyunun çılgın temposuna katkıda bulunuyor. Back 4 Blood ücretsiz indir, kendinizi yalnızca bir düşman sınıfının arkasında kalmış bulursanız, silahlarınızı ve avantajlarınızı yenilemek için her zaman başka bir sınıfa geçme seçeneği vardır.

Back 4 Blood Ücretsiz İndir 


Back 4 Blood ücretsiz indir, birkaç kısa hikaye, ekrandaki tüm Zombileri yok etmeyi başaramadığınızda ne olduğuna dair ipuçları veriyor. İlk bölümde, anlatıcı tarafından komuta edilen karakterinizin olay yerinden kaçtığını, ancak bir grup ağır zırhlı asker tarafından saldırıya uğradığını öğreniyorsunuz. Back 4 Blood ücretsiz indir, takım arkadaşlarınız Askerleri alt etmenize yardımcı olur, ancak içlerinden biri yüksek bir binaya saldırı gerçekleştirirken kafese yakalanır. Kafesin içinde sıkışıp kalan yalnız askerin ölümsüzlerin son dalgasında roket atmasını engellerken tüm Askerleri ortadan kaldırmayı başarıyorsunuz. Görevi başarıyla tamamladıktan sonra, kalan NPC’leri kaydetmeniz ve oyunun son dalgasına geçmeniz gereken bir sonraki göreve geçersiniz.

Back 4 Blood Tam Sürüm İndir

Back 4 Blood tam sürüm indir, sonraki bölümler, önceki görevlerde neden başarısız olduğunuzu tam olarak ortaya koyuyor: Ölümcül bir parazitin bir zamanlar insan olan ev sahipleri, medeniyetten geriye kalanları yemeye kararlı korkunç yaratıklara dönüştü. Gizemli “Kırmızı Ceket”in yardımıyla, kalan insanlar zombi sürülerine karşı savaşırken aynı zamanda kendilerini enfekte olmuş sürülerden korurlar. Son sürüleri gönderdikten sonra, Red Jacket’dan, Enfekte Olanların son yuvasını bulduklarını bildiren bir mesaj alırsınız. Yuvaya girdiğinizde, birkaç zombinin yanı sıra birkaç uygun kurbanın ürkütücü ve korkunç ölümüne tanık oluyorsunuz. Back 4 Blood tam sürüm indir, görev daha sonra Enfektelerin kalan insanları yürümeye dönüştürdüğünün ortaya çıkmasıyla sona eriyor.

Back 4 Blood tam sürüm indir, kısacası, zombi hayatta kalma oyununun geliştiricileri, başarılarının çoğunu, ses ve görsellerin kusursuz entegrasyonundan, şüpheli ve heyecan verici işbirlikçi birinci şahıs nişancı oyununa kadar tasarımlarının kalitesine borçludur. Back 4 Blood tam sürüm indir, ilk “Resident Evil” oyununu incelediğimde, tek oyunculu modda ne kadar az içerik olduğunu görünce çok şaşırdım; seviye tasarımı yavandı, zorluk eğrisi çok dikti ve oyun bir süre sonra gereksiz hale gelecekmiş gibi geldi. Bununla birlikte, Lost Frontier: Survival Evolved’da ortak yaratıcılar Scott Campbell ve Michaelole Laoster, oyuncuyu kaotik ama çekici dünyasına başarılı bir şekilde çeken heyecan verici, gergin ve tamamen sürükleyici bir birinci şahıs korku oyunu sundu.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Back 4 Blood indirmek isteyen kullanıcıların sitemizi bu amaç ile kullanmaları mümkündür.

Back 4 Blood oyunu Turtle Rock Studios adlı bir oyun yapım şirketi tarafından tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür.

Back 4 Blood oyununda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Back 4 Blood oyunu Left 4 Dead yapımcıları tarafından tasarlanan aynı konseptte çeşitli değişiklikler bulunduran bir oyundur.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478