e
sv
Battlefield 1 indir

Battlefield 1 İndir

Battlefield 1 indir, haritalarda ve çeşitli görünümlerde gerçekleşen oyun içi savaşların aksine, Battlefield 1'deki çok oyunculu modların kendi hedefleri ve ödülleri vardır. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretli
 • ÜreticiElectronic Arts
 • İşletim Sistemi Windows

Battlefield 1 indir, franchise’ının yeni girişi Battlefield 1 indir, öncülüyle aynı olmayı vaat ediyor, ancak daha iyi görseller ve daha fazla kullanıcı tabanlı seçeneklerle. Bu popüler serinin diğer versiyonlarını oynayan biriyseniz, bunun neden serideki önceki oyunlar kadar kötü olmadığını anlayacaksınız. Aslında daha iyi olabilir. Şimdi bu oyunu klasik yapan şeylerden bahsedelim. Sonuçta, tartışmak için buradayız.

 

Battlefield 1 indir, haritalarda ve çeşitli görünümlerde gerçekleşen oyun içi savaşların aksine, savaş alanı 1’deki çok oyunculu modların kendi hedefleri ve ödülleri vardır. Battlefield 1 indir, ve birkaç saate kadar sürebilen oyun içi savaşların aksine, bu modlar sadece otuz dakikada tamamlanabilir. Battlefield 1 indir‘deki çok oyunculu moddaki ilk hedef, karşı üssün kontrol noktalarını ele geçirmek olacak. Bunu yaptıktan sonra, tüm üssü ele geçirme hedefine devam edebilirsiniz.

 

Battlefield 1 indir, oyuncular tek bir oyun oturumu sırasında birden fazla görevi yapmayı seçebilirler. Geliştiriciler, oyuncuların duruma bağlı olarak destek veya hücuma geçmesine izin verdi. Battlefield 1 indir, ayrıca karakterinizi kişiselleştirebilir, ona benzersiz bir görünüm ve silahlar verebilirsiniz. Buna zırh, silah ve kalkan dahildir, böylece karakterinizi oyun sırasında belirli bir rolü oynayacak şekilde kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

 


Battlefield 1 indir, bu oyunu oynarken çeşitli oyun modları mevcuttur. Tüm oyuncular, süre dolmadan düşman askerlerini ortadan kaldırmak zorunda oldukları hücumda oynamayı seçebilirler. Battlefield 1 indir, ayrıca oyuncuların üssün ele geçirilmesini önlerken, düşman askerlerinin dalgalarına karşı üssü savunmaları gereken savunma oyunları da vardır. Zamanlayıcılar açıkça gösterilir, böylece görevleri tamamlamak için ne kadar zamanınız olduğunu bilirsiniz.

Battlefield 1 indir ücretsiz

Battlefield 1 İndir Ücretsiz

Battlefield 1 indir ücretsiz, bu oyunu oynamak beceri, hassasiyet ve uyanıklık gerektirir. Oyunu iyi oynayabilen ve içinde yüksek puan alan iyi donanımlı oyunculardan biri olduğunuzu düşünüyorsanız, oyunu oynamak için bir oyun sunucusu kiralamanız için bir seçenek var. Battlefield 1 indir ücretsiz, oyun sunucuları dünyanın farklı yerlerinde bulunan farklı oyun sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Bir sunucu kiraladığınızda, oyun sağlayıcısı size tüm bunları sağlayacağından, iyi bir bağlantı veya sabit disk alanı elde etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ancak elbette, arkadaşlarınıza veya komşularınıza bölgenizdeki oyun sunucularını bilip bilmediklerini sormanız en iyisidir.

 

Battlefield 1 indir ücretsiz, sonuç olarak bu oyunu oynamak çok heyecan verici. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynasanız bile, oyun size saatlerce eğlence sağlayacak. Battlefield 1 indir ücretsiz, bu oyun görevleri ve hedefleri tamamladığınızda size bir başarı hissi de sağlayabilir. Gelecekte diğer oyunları oynamak için kesinlikle daha fazla heves kazanacaksınız.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Battlefield 1 oyunu 45 GB yer kaplamaktadır.

Battlefield 1 ücretli olarak piyasaya sunulmuştur.

Battlefield 1 indirhaydi.com üzerinden indirebilirsiniz.

Battlefield 1 sistem gereksinimleri; Windows 7 ve üstü / İşlemci Core i5 6600K / Bellek 8 GB Ram ve üstü / Ekran kartı Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / Boş disk alanı 50 GB

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478