e
sv

Battlefield 5 İndir

Battlefield 5 indir - Battlefield 5 full indir, Battlefield 5 PC için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiEA DICE
 • İşletim Sistemi WindowsXbox OnePlayStation 4

Battlefield 5 indir, DICE tarafından geliştirilen son derece yoğun bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Battlefield 5 indir, oyuncuların bir asker rolünü üstlendiği, savaşın parçaladığı geniş bir gelecek dünyasında geçiyor. Bir asker olarak görevinizi yerine getirmek için sadece kendi silahlarınızı seçip düşmanlarınızla değil, aynı zamanda diğer askeri birlikler ve sivillerle de savaşma fırsatınız var. Battlefield 5 indir, araç indirme gemisi ve harita üzerinde üsler inşa etme yeteneği gibi yeni teknolojilerle, zafer kazanmak için elde ettiğiniz her puana ihtiyacınız olacak.

Battlefield 5 indir, tarihsel doğruluk üzerine kurulu olduğu için özellikle askeri stratejinin inceliklerine aşina olmayanlar için biraz karmaşık gelebilir. Kaybolma veya vurulma endişesi olmadan bu oyunu oynamak istiyorsanız, DICE Battlepack’leri satın almayı düşünmelisiniz. DICE, Battlefield 5: Heroes ve yetkilendirmeler için kullanılabilen birkaç farklı paket geliştirdi. Battlepack’ler, belirli bir seviyeyi tamamladığınız öğelerle birlikte gelen geleneksel ganimet çantaları değildir. Battlefield 5 indir, bunun yerine Battlepack’ler, oyundaki her seviye türü için size özel ödüller vermek üzere tasarlanmıştır.

Battlefield 5 Full İndir

Battlefield 5 full indir, havan adlı ağır havan topu, iki silah, bir el bombası ve bir tabanca alacaksınız. Harç, oyunun tek oyunculu ve çok oyunculu versiyonlarında kullanılabilir. Ağır havan topu, tek oyunculu versiyonda da kullanılabilir. Ayrıca, oyunu oynarken ilginizi çekecek eşyaların bulunduğu iki sandık alacaksınız: nabız tüfeği içeren bir sandık; ve bir nöbetçi silahı içeren bir sandık. Battlefield 5 full indir, okumaya devam ettiğinizde öğreneceğiniz gibi, bu maddeler söz konusu olduğunda buzdağının sadece görünen kısmı.


Battlefield 5 Full İndir

Battlefield 5 full indir, dahil olan zarlar gerçekten şaşırtıcı. Battlefield 5 full indir, yer alan rastgele süreçleri çok iyi idare etmelerini sağlayan karmaşık bir tasarıma sahipler. Örneğin, bir birim için zar attığınızda, her biri eşit olarak fiyatlandırılacaktır. Öte yandan, oyuncu tabanınız için yuvarladığınızda, normalden daha fazla para alacaksınız ve bu, tarafınız için daha fazla birim satın almanıza izin verecek.

Battlefield 5 PC

Battlefield 5 PC, bu oyunla ilgili bir başka harika şey de, zarın her birim için özel efektler içermesidir. Örneğin, bir yakın dövüş silahı için yuvarlandığınızda, silahta görünen ışık çizgilerini göreceksiniz. Çok oyunculu bir oyun oynuyorsanız, rakibinizin hareketlerinin aldıkları zarları nasıl etkilediğini görebileceksiniz. Saldırılarında başarılı olup olmadıklarını veya savaş sırasında tüm zarlarını kaybedip kaybetmediklerini görebileceksiniz. Battlefield 5 PC, savaş alanı oyunlarının heyecan verici bir parçası olduğu için, her duruma hazırlıklı olabilmek için her bir rulonun nasıl çalıştığını iyi bildiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

Battlefield 5 PC, oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, battlefields 5’i düşünebilirsiniz. Bu, sizi birçok tur bağımlı tutacak oldukça bağımlılık yapan bir oyundur. Battlefield 5 PC, çok sayıda stratejik unsurun yanı sıra harika bir kontrol noktası sistemi içerir. Bu avantajlara ek olarak, diğerlerinin size karşı nasıl oynadığını görme şansı veren benzersiz bir zar sistemi de içerir

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Battlefield 5 indirmek isteyen kullanıcıların sitemizde yer alan ilgili içeriğimizi ziyaret etmeleri mümkündür.

Battlefield 5 oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği yer almamaktadır.

Battlefield 5 oyunu için 50 GB boş alan gereklidir.

Battlefield 5 sistem gereksinimleri içerisinde gerekli minimum RAM boyutu 8 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478