e
sv
Blazing Sails İndir

Blazing Sails İndir

Blazing Sails ücretsiz indir - Blazing Sails ücretsiz indir, Blazing Sails bedava indir için sitemizi ziyaret edebili ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiGet Up Games
 • İşletim Sistemi Windows

Blazing Sails indir, Get Up Games tarafından geliştirilen ve Iceberg Interactive tarafından yayınlanan parlak, Blazing Sails indir, yeni ve sarsıcı bir battle royale oyunudur. Oyuncular, harita boyunca yol alıyor ve yağmalıyor, ilerledikçe kaynak ve ekipman topluyor. Yüzeyde bu tipik bir battle royale oyunu gibi görünse de, Blazing Sails indir, aslında onu benzersiz kılan birkaç ilginç küçük tuhaflığa sahiptir.

Blazing Sails indir, siz ve en fazla 3 arkadaşınızla veya silahlarınız için kırık şişelerle birlikte geminizde bulunan en fazla 3 arkadaşınızla veya eşleşen yabancılarla başlar. Top mermisi yok, silah yok. Her zaman bir ada kümesinin yanında olan, nerede ortaya çıkacağına dair bir takım oylaması olacak. Blazing Sails indir, önümüzdeki birkaç dakika çılgın bir koşuşturmayla geçecek, toplayabildiğin kadar çok ekipman ve cephane toplayacaksın! Nazik korsanlar, geminin kendi envanterine sahip olduğundan, ekibiniz için ekipman depolamak için kullanabileceğiniz ganimetlerini mürettebatlarıyla bile paylaşabilir. Oyunun bu kısmı oldukça yavaş ve açıkçası bazen sıkıcı olabiliyor, ilk kapanış çemberinin zamanlayıcısı şu anda çok uzun gibi geliyor.

Blazing Sails Ücretsiz İndir

Blazing Sails ücretsiz indir, yine de ortalıkta dolanmak için çok fazla zaman harcamayın, bunun bir battle royale olduğunu unutmayın! Blazing Sails ücretsiz indir, bu türdeki neredeyse tüm oyunlarda olduğu gibi, haritanın kenarlarından kapanan ve yeterince hızlı olmayan oyuncuları yutan şimdiye kadar var olan bir çember var. Neyse ki sizi adalardan geminize geri götürmeye hazır kullanışlı bir ışınlayıcı var. Öyleyse yelkenleri kaldır ve demiri kaldır, harekete geçme zamanı!

Blazing Sails Ücretsiz İndir


Blazing Sails ücretsiz indir, artık yelken açtığınıza göre, Blazing Sails gerçekten başladığını hissediyor; sen ve ekibin her şeyin gemi şeklini korumak için birlikte çalışmanız gerekiyor. Bu, rüzgarı yakalamak için yelkenleri ayarlamak, düşman gemilerine göz kulak olmak ve tabii ki gemiyi yönlendirmek anlamına gelir. Blazing Sails ücretsiz indir, mürettebatınızla yelken açmak oldukça tatmin edici; herkes harita üzerinde konumları işaretleyebilir, bu da direksiyonu kullanan kişiyle iletişim kurmayı kolaylaştırır. Ancak, Blazing Sails’e bilinmeyen bir nedenle dahil olmayan yerleşik bir sesli sohbet olsaydı, koordinasyon çok daha kolay olurdu. Bir kürekle düşmanla savaşmaya çalışırken kolay değil. Hızlı yanıtlar için dairesel bir menü vardır, ancak bu, çok özel durumlar dışında sınırda işe yaramaz.

Blazing Sails Bedava İndir

Blazing Sails bedava indir, çember kapandıkça, savaş kaçınılmazdır. Ağır gülleler gibi daha fazla hasar veren, ancak daha yavaş hareket eden, hatta daha geniş bir alana hasar veren patlayan namlular gibi çeşitli top gülleleri vardır ve ıskalarsanız suda yüzerek, hiçbir şeyden şüphelenmeyen bir geminin üzerlerinden geçmesini beklerler. Tabii ki, daha güçlü toplar biraz daha nadirdir, ancak oyunun başlangıcında o kadar çok zaman alırsınız ki, biraz sahip olmanız neredeyse garanti edilir. Blazing Sails bedava indir, yine de gemi yükseltmeleri şeklinde başka düzgün yükseltmeler de var. Gemi yükseltmeleri bulabileceğiniz en güçlü (ve dolayısıyla en nadir) alıcılardır; benim favorim döner top. Daha az hasar verseler de, daha aşırı açılardan ateş edebilmek kesinlikle işe yarıyor!

Blazing Sails bedava indir, bu noktadan sonraki savaş, şüpheli bir şekilde Sea of ​​Thieves’e benziyor . Aslında ikisini karşılaştırmadan Blazing Sails’i incelemek neredeyse imkansız. Özel top mermileri ve gemi yükseltmeleri gibi bazı iyileştirmeler sunsa da, savaş Sea of ​​Thieves kadar parlak görünmüyor. Blazing Sails bedava indir, ancak bu eğlenceli olmadığı anlamına gelmez. Oyuncular sürekli olarak üst ve alt güverte arasında koşuyor, delikler açıyor ve pompayı çalıştırıyor, hala heyecan verici ve kaotik. Tüm bu süre boyunca, geminize binmeye çalışan düşmanları savuşturun ve kelimenin tam anlamıyla fişinizi çekin.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Blazing Sails indirmek için sitemizde bulunan ilgili içeriğimizi kullanabilirsiniz.

Blazing Sails oyununu sitemiz aracılığı ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Blazing Sails oyununu indirebilmek adına gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 5 GB büyüklüğündedir.

Blazing Sails oyunu Get Up Games tarafından geliştirilmiştir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478