e
sv
brawl stars indir

Brawl Stars İndir PC

Brawl stars indir PC, Brawl Stars apk indir, Brawl Stars PC indir ve Brawl Stars indir bilgisayar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • 3.6
 • 9 ratings
9 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
22.2% 0% 11.1% 33.3% 33.3%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
9 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
22.2% 0% 11.1% 33.3% 33.3%
5
3
4
3
3
1
2
0
1
2
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeAlmancaFransızcaİtalyanca
 • ÜreticiSupercell
 • İşletim Sistemi AndroidİOSBlackberry

Brawl Stars indir PC, Finlandiyalı multimedya şirketi Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir 3. şahıs kahraman nişancı oyunu ve çok oyunculu çevrimiçi dövüş arenasıdır. Brawl Stars indir PC, ilk olarak 12 Aralık 2021’de hem iOS hem de Android işletim sistemleri için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, oyun içi satın alımlarla kullanılabilir ve oyunu satın aldığınızda size ek avantajlar ve içerikler sağlayacak bir “profesyonel” sürümde de satın alınabilir. Oyun, her biri tamamen farklı bir amaca sahip olan birkaç farklı oyun moduna sahiptir. Bu oyun modları Story, Endless ve Multiplayer arasında bölünmüştür.

Brawl Stars indir PC, oyuncular galaksisini kötülüklerin beşiği olarak bilinen kötü ajanlardan korumak zorunda olan bir savaşçı rolünü üstlenirler. Brawl Stars indir PC, her karakterin güçlerinin kilidini açmalı ve kötü güçleri yenmek ve oyunu kazanmak için her karakterin benzersiz savaş becerilerini kullanmalısınız. Amacınız oyunun her seviyesinde süre dolmadan tüm patronları ortadan kaldırmaktır. Hepsini yok edemezseniz, oyun sona erecek ve gelecekte savaşçılarınız için yeni savaşçılar ve diğer yükseltmeler satın almak için kullanabileceğiniz tüm oyun içi para biriminizi kaybedeceksiniz.

Brawl Stars indir pc

Brawl Stars Yükle (2021)

Brawl Stars yükle (2021) İçin sitemizi ziyaret edebilir ve Bralw Stars yükle işlemini tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son yılların en iyi mobil oyunlarından birisi olan Brawl Stars, en çok yüklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Genel olarak Brawl Stars, çocuk denebilecek yaşta ki kitle tarafından daha çok oynanmaktadır. Supercell firmasının en iyi oyunlarından birisi olan Brawl Stars, milyonlarca oyuncu tarafından cihazlara yüklenmiştir.

Brawl Stars yükle (2021) Haricinde Brawl Stars apk indirme ve Brawl Stars PC indirme işlemleri de son derece popüler bir şekilde oyuncular tarafından yapılmaktadır. Brawl Stars oyunun en beğenilen özelliği sürekli aksiyon içerisinde olunması ve oyun hızının çok akıcı bir şekilde geçmesidir. Oyuncular saatlerce Brawl Stars oynasa bile, sıkılmamaktadır. Birçok mobil oyuncu, oyunlarda ki bu duruma son derece dikkat etmektedir.

Brawl Stars Apk İndir

Brawl Stars apk indir, Gem System – Oyun modlarında Mücevherlerin kilidini açmak için gerçek para kullanarak mücevher satın almanız gerekecek. Brawl Stars apk indir, mücevherler maçlar kazanarak kazanılır ve yalnızca kazanarak açtığınız kadar çok mücevher kazanabilirsiniz. Gerekli tüm mücevherleri satın aldıktan ve her mücevherin kilidini açtıktan sonra, oyundaki her mücevherin kilidini açmak için gereken yıldız puanlarının kilidini açabileceksiniz. Toplanan mücevher başına dört yıldıza kadar kazanabilirsiniz.


Brawl Stars apk indir,  Arena Modu – Bu, oyunda yıldız veya mücevher biriktirmediğiniz tek moddur. Brawl Stars apk indir, amaç basit: Karşılaşmayı kazanmak için mümkün olduğunca farklı türden yumruklar ve vuruşlarla rakibinize çok sayıda vuruş yapın. Bu moddayken aparkat vuruş ve yuvarlak ev tekme dahil olmak üzere kullanabileceğiniz iki tür saldırı vuruşu vardır. Vuruşlar rakibinizi yavaşlatır ve rakibiniz kaçmayı başaramadan önce birkaç iyi vuruş yapmanızı sağlar. Bir vuruş ve yumruk kombinasyonu veya tek bir yumruk kullandığınızda, daha fazla vuruş yapabilecek ve sonunda rakibinizi devirebileceksiniz.

Brawl Stars PC İndir

Brawl Stars PC indir, oynaması ücretsiz mod – Bu modda, oynayabilmek için mücevher veya yıldız puanı satın almanız gerekmez. Brawl Stars PC indir, bunun yerine Arena modunda olduğu gibi, savaşlarda kazandığınız galibiyetlere göre değerli taşlar kazanırsınız. Sizin tarafınızdan yapılan yeni uygulama satın alımlarını satın alarak veya resmi Apple IOS ve Android IOS cihazlarına giriş yaparak değiştirebileceğiniz hesap seviyenize göre mağazadan değerli taşlar ve yıldız puanları satın alabilirsiniz.

Brawl Stars PC indir, oyun modları açısından, bu oyunda üç ana oyun moduna sahipsiniz: Brawl Stars PC indir, hikaye modu, Sonsuz mod ve Arena modu. Hikaye modunda, patronun arananlar listesindeki ödülü toplamak için bir göreve gönderilen bir ödül avcısı rolünü üstleniyorsunuz. Brawl stars ındır, patronun kafasını geri getirmek için size verilen görevleri belirli bir süre içinde tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca, daha güçlü rakipleri yenebilmek ve kafalarını geri getirebilmek için deneyim puanları toplamanız ve yeni yeteneklerin kilidini açmanız gerekecek!

Brawl Stars İndir Bilgisayar

Brawl Stars indir bilgisayar, Supercell firmasının Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarından sonra çıkarmış olduğu en iyi oyunlardan biri olan Brawl Stars indir bilgisayar oyununu sitemizden indirebilirsiniz. Kısa zaman içerisinde google play platformunda en çok indirilen oyunlar arasında kendine yer bulmuştur. Brawl Stars oyunu ilk olarak 15 Haziran 2017 tarihinde beta bir şekilde yayınlanmıştır. Brawl Stars indir bilgisayar oyunu kısa zaman içerisinde popüler olmuş ve tüm medya tarafından konuluşmuştur.

Brawl Stars indir bilgisayar oyunu popüler olduktan sonra birçok Youtube ve Twitch yayıncısı tarafından videoya alınarak seri haline getirilmiştir.

Brawl Stars İndir Ücretsiz PC

Brawl Stars indir ücretsiz PC‘nin hikaye modunda oyuncular, özel silahlar ve süper güçler kullanarak düşmanlara karşı savaşır. Brawl Stars indir ücretsiz PC her seviyede ilerlemenizi takip etmek için oyun içi kılavuzlar ve istatistikler aracılığıyla tüm oyun boyunca size yardım edilir. Örneğin, Hikaye modunda, dövüşçünüzün belirli savaş senaryolarında ona yardımcı olan özel bir yeteneği olacaktır. Bu yeteneği belirli bir savaşta çok kullanırsa devam edemeyebilir. Bu olduğunda, zaman tükenecek ve oyuna baştan başlamanız gerekecek.

Brawl Stars indir ücretsiz PC bu oyundaki modların çoğu, patronu yenmek için iki ila dört oyuncunun birbiriyle rekabet etmesine izin verir. Brawl Stars indir ücretsiz PC bunlar bu türdeki çoğu oyunda bulduğunuz standart modlardır. Bu modlardan bazıları, on raunt savaşta tüm rakipleri ortadan kaldırmanıza meydan okuyan Arena Modu içerir. Kazanan, on rauntluk mücadeleyi devrilmeden tamamlayan oyuncudur. Oyuncuların bilgisayar simüle edilmiş rakiplere karşı savaştığı çatışma ve karşı savaşlar dahil olmak üzere başka modlar da vardır.

Devamını OkuGizle
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Maçları hızlı buluyor.
 • +Sürekli güncelleme alıyor.
 • +Birden fazla mod bulunuyor.
 • +Hızlı İnternet bağlantısı sağlıyor.
 • +Türkçe dil desteği var.
 • +Oyunda hile yok denecek kadar az.
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Oyun indirme ve kurma boyutu yüksek.
 • -Nadirde olsa sunucu yavaşlıyor.
 • -Destek ekibi ile kolay iletişim kurulamıyor.
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Brawl stars oyunu ilk olarak 15 Haziran 2017'de çıkmıştır.

Brawl stars oyun türü çok oyunculu bir tür aksiyon / savaş oyunudur.

Brawl stars oyununu indirhaydi.com sitesinde bulunan hemen indir butonuna tıklayarak veya alternatif bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Brawl stars oyununu SuperCell adlı firma yayınlamıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478