e
sv
call of duty indir

Call Of Duty 1

Call Of Duty 1, başlıklı yazımız üzerinden Call Of Duty 1 indir ve Call Of Duty Black Ops 1 indir aramalarınızı sonuçlandırabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiActivision

Call of Duty 1, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Sledgehammer Games tarafından yayınlanan çok oyunculu bir nişancı video oyunudur. Call of Duty 1 oyununda oyuncular profesyonel bir askeri asker rolünü üstleniyor ve görev doğrultusunda yeteneklerini test ediyor. Oyuncuların silah, alet ve alandaki askerlerin kullanabileceği tüm aletlere sahip olması gerekir. Oyuncu para ve deneyim puanı kazanır ve zırh yükseltmeleri, makineli tüfekler ve hareketli araçlardan ateş etme yeteneği ile ödüllendirilir. Call of Duty 1 oyununda çeşitli haritalar mevcut ve oyuncu ihtiyaçları ve ilgi alanlarına göre bunlardan seçim yapabiliyor.

Call of Duty 1, hem hayranlarından hem de eleştirmenlerden sıcak ve olumlu eleştiriler aldı. Call of Duty 1, küresel bir çatışmanın bir planını içeriyor ve kahramanın mücadeleye katılması aynı zamanda uluslararası teröristlere ve terör destekçilerine karşı savaşması gerekiyor. Ek olarak oyunda bir dizi özel kuvvet de bulunmakta. Oyun, koordinasyon ve takım çalışması konseptini kullanan ilk çok oyunculu oyunlardan biri ve bu yüzden çıkışından beri son derece popüler.

call of duty 1 black ops indir


Call Of Duty 1 İndir

Call Of Duty 1 indir, araması da oyunun popülerliği ile birlikte artmıştır. Oyunun popülerleşmesi ile oyuna eğlenceli ve hikaye dışı modlarda eklenerek oyunculara yeni deneyimler sunulmuştur. Oyun modları, kampanya ve tek oyunculu modlara bölünmüştür ve oyuncular, klavye ile oynama veya bir kontrol cihazı kullanma seçeneğine sahiptir. Kampanya modu iki bölüme ayrılmıştır; önceki kısım, oyuncuların enerji kazanmadan giderek zorlaşan düşman dalgalarına karşı koydukları, bunun yerine her vurulduklarında biraz harcadıkları Saldırı modudur. Sonraki bölüm, oyuncuların üslerini gelen saldırı dalgalarına karşı savunmaları gereken Savunma modudur. Bu dalgalar hem terör örgütünden hem de askeri güçlerden geliyor ve aşılması çok zor. Bu şekilde ana hikaye dışında modlar da bulunduran ve çok sevilen bu popüler oyun uzun zamanlardır indirme ve oynama talebini kaybetmeyen sayılı oyunlardan biridir. Sizde oyunu deneyimlemek için Call Of Duty 1 indir, şeklinde Google üzerinde yaptığınız aramayı sitemiz üzerinden sonuçlandırabilecek ve Call Of Duty 1 oyununu sizde oynayabileceksiniz.

Call of Duty 1 indir, aramasının bu kadar popüler olmasının bir sebebi de serinin ilk oyunu olması ve başlangıcın verdiği ayrı bir heyecandır. Call Of Duty 1 oyunu ardından serinin birçok ayı oyunu çıkmış ve neredeyse hepsi oyuncular tarafından sevilen oyunlar olmuşlardır ama elbette bazı oyunlar daha çok beğenilmiş ve klasikleşmiştir. Call Of Duty 1 oyunu da serinin başlangıcı olması ile verdiği özel his sayesinde serinin unutulamayanları arasında bulunmaktadır bu nedenle hala daha Call Of Duty 1 indir şeklinde yapılan Google aramaları sayısı yüksektir.

 

Call Of Duty Black Ops 1 İndir

Call of Duty Black Ops 1 indir, şeklinde yapılan aramaların sayısıda bir hayli fazladır. Bunun nedeni de Call of Duty Black Ops 1’i diğer birinci şahıs nişancı oyunlarından ayıran birçok şey var. Örneğin, teröristlerin ayağına ateş edersiniz, bu, farenin sol tuşuna art arda tıklanarak yapılabilir. Ayrıca oyundaki tüm düşman askerleri belli bir süre sonra yere düşerek ve öldürülecektir. Harita, diğer birinci şahıs nişancı oyunları gibi sadece düz bir manzara değildir. Oyun sizi çeşitli ortamlardan geçirir ve sizin gibi diğer oyuncuları ortak görevlerde ve ölüm maçı senaryolarında içerir. bu özellikler sayesinde de Call of Duty Black Ops 1 oyunu ününü kaybetmemiş ve Call of Duty Black Ops 1 indir, şeklinde yapılan arama miktarıda düşemiştir.

Call of Duty Black Ops 1 indir, işlemini sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilecek ve Call of Duty Black Ops 1 indir aramanızı sonuçlandırarak bu oyuna ulaşabileceksiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Call Of Duty 1 oyununun kurulumu sitemiz üzerinden yaptığınız indirme işlemi ardından ekranınızda çıkan kurulu penceresi üzerinden kolayca yapılmaktadır.

Call Of Duty 1 oyunu için çıkarılan Türkçe yamalara ilgili arama ile ulaşabilir ve yükleyebilirsiniz

Call Of Duty 1 oyunu sitemiz üzerinden kolayca indirilebilir.

Call Of Duty 1 oyunu klasik bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Eğer oyunun aa hikaye bölümlerinde zorlanıyor iseniz Youtube üzerinde bulunan oynanış videolarına göz atabilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478