e
sv
Call Of Duty Black Ops İndir

Call Of Duty Black Ops İndir

Call Of Duty Black Ops indir - Call Of Duty Black Ops 1 indir, Call Of Duty Black Ops 1 full indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • Üretici Treyarch - Activision
 • İşletim Sistemi WindowsXbox OneXbox 360Playstation 3MacOS

Call of Duty Black Ops indir, Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Call of Duty Black Ops indir, Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360, Wii ve Nintendo DS için Ekim 2021’de dünya çapında piyasaya sürüldü. Call of Duty Black Ops indir için aynı zamanda önceki Call of Duty: Modern Warfare oyunlarının devamı niteliğinde olduğunu da söyleyebiliriz. Call of Duty Black Ops indir işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların yukarıda bulunan ”Hemen İndir” butonu aracılığı ile oyunu indirebilmeleri mümkündür. .

Call of Duty Black Ops indir işlemi Call of Duty serisine ait çoğu oyunda da olduğu gibi oldukça çok aratılan bir sorgudur ve Google üzerinde sıklıkla da gerçekleştirilmektedir. Call of Duty Black Ops indir işlemini gerçekleştirmek dına Google üzerinde çeşitli sorgular yapan kullanıcıların ilgili işlemi gerçekleştirmek adına kllandıkları siteleri güvenliğine dikkat etmelerini ve sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde Call of Duty Black Ops indir işlemini gerçekleştirmelerini öneririz. 

Call Of Duty Black Ops 1 İndir

Call of Duty Black Ops 1 indir işlemi serinin sahip olduğu ün ve serinin düzenli oyunu kitlesinin yanı sıra oyunun hikayesi, ek özellikleri ve oynanışı gibi detaylar sayesinde de sıklıkla yapılan bir işlem olmuştur. Call of Duty Black Ops 1 indir işlemini, bu detayları çeşitli alanlar üzerinden gören ve oyun tavsiyeleri ile karşılaşan birçok oyuncu gerçekleştirmektedir. Call of Duty Black Ops 1 indir işlemini gerçekleştirmek isteyen bu oyuncular sayfanın en üst kısmında yer alan ”Hemen İndir” butonunu kullanabilirler.


Call Of Duty Black Ops 1 İndir

Call of Duty Black Ops 1 indir işleminin gerçekleştirilmesi ardından oyunun hikaye modu, tamamlamanız gereken görevler ve görevler verilen tek oyunculu kampanyaya benzer bir format izler. Bunlar çeşitli bölümlerde farklı biçimler alır ve kilitli odalardan veri kurtarmaktan düşman askerlerini öldürmeye ve teröristlerin tesisi ele geçirmesini önlemeye kadar değişebilir. Call of Duty Black Ops 1 indir oyununda hepsini yapmak oldukça eğlencelidir, ancak daha önce tek oyunculu oyunu oynamadıysanız asıl görevler oldukça zor olabilir.

Call Of Duty Black Ops 1 Full İndir

Call of Duty Black Ops 1 full indir, oyunun çok iyi yaptığı şeylerden biri de sizi aksiyonun içine çekmesidir. Genellikle hazırlıksız yakalanırsınız ve çatışmalarda hayatta kalmak için her türlü içgüdü ve eğitimi kullanmanız gerekir. Aynı zamanda Call of Duty Black Ops 1 full indir işlemi için yapılan sorguların çoğu bu aksiyonu seven oyuncular tarafından yapılmaktadır. Oyuncular bir roketin ne zaman patlayacağını veya bir köpeğin size saldırdığını asla bilememektedirler ve oyunun gerçekçiliğinin bir parçası olmak, Call of Duty Black Ops 1 full indir işlemini gerçekleştiren oyuncuların oldukça beğendikleri bir etkidir.

Call of Duty Black Ops 1 full indir işlemini gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret eden oyuncular sayfanın en üst kısmında yer alan ”Hemen İndir” butonunu kullanabilir ve oyunu indirmeye başlayabilirler. Aynı zamanda Call of Duty Black Ops 1 full indir benzer işlemler için ilgili kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Call Of Duty Black Ops indirmeyi düşünen oyuncular sitemiz üzerinden oyunu güvenle indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

Call Of Duty Black Ops oyunu Steam üzerinde 50 TL'lik bir fiyat etiketine sahiptir.

Call Of Duty Black Ops oyununun boyutu 12 GB büyüklüğündedir.

Call Of Duty Black Ops oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği yer almamaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478