e
sv

Call of Duty: Warzone 2 Yayınlandı!

call of duty warzone 2 yayınlandı
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty: Warzone 2 son zamanlarda birçok oyun haberlerine konu olmaktaydı. Ne zaman çıkacak? nereden yayınlanacak? Ne zaman duyurulacak? Tarzı gibi sorular sorulmaktaydı, #SonDakika Call of Duty: Warzone 2 çıktı! Oyun dünyasının sevilen oyunu Call of Duty: Warzone oyunundan sonra oyun yapımcıları Call of Duty: Warzone 2’yi çıkarmak için kolları sıvamıştı. Uzun bir çalışmanın ardından Call of Duty: Warzone 2 Steam platformu üzerinde yayınlandı.

Bir Battle Royale oyunu olan Call of Duty: Warzone 2 oyunu son dönemlerin en popüler oyunlarından birisi olacağına benziyor. Call of Duty: Warzone oyunu çıktıktan kısa bir süre sonra milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başlamıştır, şimdi ise Call of Duty: Warzone 2 oyunu çıktı ve daha gelişmiş bir oyun olarak çıktı. Bundan dolayı Call of Duty: Warzone 2 oyunu son dönemlerin en iyi Battle Royale oyun ödülünü kazanacak gibi duruyor.


Call of Duty: Warzone 2 Tepki Yağıyor!

Bu kadar gerçekçi, grafikleri iyi ve mekaniği iyi bir oyun olarak çıkartılan Call of Duty: Warzone 2 oyununa neden tepki yağıyor? Tepki tamamen Türk kullanıcılar tarafından yapılmaktadır, buda haklı bir sebep olarak Türkçe dil desteğinin olmamasıdır! Activision firmasının yıllardır Türkçe oyun desteği getirmeme problemi bu oyunda da devam etmektedir. Türkiye üzerinden bu kadar çok oyuncusu olmasına rağmen Türkçe oyun desteği getirmeyen Activision firması umarız kısa zaman da oyunlarına güncelleme getirerek Türkçe dil desteğini ekler.

Tepkileri bir kenara bırakıp yorumlayacak olursak, Steam kullanıcıların oyun hakkında yaptığı görüşler ise genellikle çok gerçekçi ve mekaniklerinin iyi olmasıdır. Activision firması zaten oyunlarını yıllardır çok gerçekçi bir şekilde piyasaya sürmektedir. Call of Duty: Warzone 2 oyunun da bu geleneği devam ettirdi. Oyuna Steam üzerinden ulaşabilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli] }
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478