e
sv

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri hakkında birçok kişi araştırma yapmaktadır. Minimum ve önerilen Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri için şimdi indirhaydi.com üzerinde bulunan “Oyun Sistem Gereksinimleri” adlı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu kategori üzerinden Call of Duty: Warzone oyunu dahil olmak üzere birçok oyunun sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Call of Duty Warzone önerilen sistem gereksinimleri incelemek için şimdi alt tarafta bulunan “Call of Duty: Warzone Önerilen Sistem Gereksinimleri” adlı başlığı inceleyebilirsiniz. COD Warzone sistem gereksinimi hakkında sizlere bu yazımız üzerinde detaylı bilgiler vereceğiz.

Call of Duty: Warzone Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 1. İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 Bit
 2. İşlemci: Intel Core i5 2500K / AMD R5 1600X
 3. RAM: 12 GB
 4. Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB/ GTX 1660 6 GB / AMD Radeon R9 390/ AMD RX 580
 5. Depolama: 175 GB

Yukarıda sizlere Call of Duty: Warzone önerilen sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan minimum sistem gereksinimleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.


Call of Duty Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Warzone minimum ve önerilen gereksinimler

Call of Duty: Warzone oyununu oynamak isteyen oyuncular ilk olarak oyunun minimum sistem gereksinimlerini incelemektedir. Bu şekilde kendi bilgisayarlarının sistemi ile oyunun minimum olarak belirlemiş olduğu sistem gereksinimlerini karşılaştırarak fikir sahibi edinmektedirler. Şimdi alt taraftan Call of Duty Warzone minimum sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri:

 1. İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 10 64-Bit
 2. İşlemci: Intel Core i3 4340 / AMD FX 6300
 3. RAM: 8 GB
 4. Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB/ GTX 1650 4 GB / AMD Radeon HD 7950
 5. Depolama: 175 GB

Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olmak üzere yukarıda sizlere detaylı bilgiler verdik. Daha fazlası için lütfen sitemiz üzerinde bulunan kategorileri incelemeyi unutmayınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri önerilen ve minimum olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini incelemek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Call of Duty Warzone önerilen sistem gereksinimlerini incelemek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Call of Duty Warzone minimum sistem gereksinimleri hakkında ki ayrıntıları incelemek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478