e
sv

Camtasia Studio 8 İndir

Camtasia studio 8 indir, camtasia studio 8 keygen full ücretsiz Türkçe indirmek ve kurulumu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiCamtasia Studio
 • İşletim Sistemi Windows

Camtasia Studio 8 indir, binlerce kişi tarafından tanıtım videoları yapmak için kullanılan popüler bir ekran kaydedici haline geldi. Profesyonelce tasarlanmış varlıklardan oluşan kütüphanesi ile en iyi tanıtım videolarını oluşturabilirsiniz. Programın kullanımı kolaydır ve onu bir ekran kaydediciden daha fazlasını yapan birçok özelliğe sahiptir. İster iş için bir sunu oluşturuyor olun, ister küçük bir grupla bir eğitim paylaşmak istiyorsanız, sunularınızın görünüşünü ve verdiği hissi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Camtasia Studio 8 indir kurduğunuzda, uygulama doğrulama sunucusuyla bağlantı kurmaya çalışacaktır. Doğrulama işleminden sonra HKEY_LOCAL_MACHINE içerisinde üç adet key oluşturacaktır. İlk anahtar lisans anahtarı tarafından oluşturulurken, ikinci anahtar kullanıcıdan kaydolması istendiğinde oluşturulur. Üçüncü anahtar, kullanıcı yeni bir ekran görüntüsü oluşturmaya çalıştığında bir açılır pencerenin yeniden açılmasını önlemek için kullanılır.

Camtasia Studio 9 İndir

Camtasia Studio 9 indir, dünya çapında binlerce insan profesyonelce tasarlanmış videolar oluşturmak için Camtasia Studio’yu kullanıyor. Bir şeyin nasıl yapıldığını göstermenin en...

Camtasia studio 8 full yapma ve camtasia studio 8 Türkçe yapma için şimdi yukarıda bulunan “Hemen İndir” bağlantısını kullanabilirsiniz. Camtasia studio 8 indirme için en iyi sitelerden bir tanesi indirhaydi.com sitesidir.

Camtasia Studio 8 Keygen İndir Full

Camtasia studio 8 keygen indir full çok kanallı arayüzü, tek bir projede çeşitli video formatlarını ve kaynaklarını kullanmayı mümkün kılar. Videoları diğer formatlardan veya kaynaklardan farklı parçalara aktarabilirsiniz. Uygulama, SWF dosyalarını (Jing’den oluşturulmuş) bile içe aktarabilir. Tek bir ekranda birden fazla video penceresi görüntüleyebilir ve her birine isim verebilirsiniz. Çoğu proje için altyazı eklemek gerekli değildir, ancak sununuzun önemli kısımlarını tanımlamayı kolaylaştırır.


Camtasia studio 8 keygen indir full en iyi şekilde yararlanmak için bir Windows işletim sistemine sahip olmanız gerekir. Windows 7 veya Vista çalıştıran bir bilgisayarda çalıştırmanız önerilir. Ayrıca bilgisayarınızda Microsoft DirectX 9 ve.NET 4.0 Client Profile kurulu olmalıdır. Sistem ayrıca 2 GB sabit disk alanına sahip olmalıdır. Programı çalıştırmak için çift çekirdekli bir işlemci ve 4 GB RAM gerekiyor. Ayrıca 1024×768 ekran çözünürlüğüne sahip olmanız gerekmektedir. Özel bir ses kartınız ve bir mikrofonunuz olmalıdır.

Camtasia Studio 8 Download

Camtasia studio 8 download sonra kaldırmanız önemlidir. Yazılım, Windows XP ve Vista ile uyumludur. Kaçınmanız gereken tek şey bir virüs enfeksiyonudur. Daha etkili bir video prodüksiyonu için virüssüz bir bilgisayar şart. Ayrıca verilerinizin yedeğini almanız önerilir. Programı kurmadan önce çalışmanızı kaydetmeniz önerilir. Camtasia studio 8 download, sonra kaldırması kolay olacaktır. Bunu manuel olarak yapabilirsiniz.

Camtasia Studio 8’in Mac sürümü, Windows muadilinden daha az gelişmiştir. Ancak, ekran etkinliğini yakalamak için yazılımı kullanabilirsiniz. Yazılım ayrıca videolarınıza etkileşimli öğeler eklemenize olanak tanır. Örneğin, öğrencilerinizle bir quiz veya test ekleyebilirsiniz. Ayrıca öğrencilere programı kullanmayı öğreten video eğitimleri de oluşturabilirsiniz. Öğrenmek için harika bir araç olabilir, ancak bunun bir Windows sürümünü satın almak da önemlidir.

Camtasia Hakkında Daha Fazlası: Camtasia studio 8 pro, camtasia studio 8 gezginler, camtasia studio 8 64 bit, camtasia studio 8 indir 32 bit

Diğer Camtasia Studio yazılımına göz atın: Camtasia Studio 9

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Camtasia studio 8 full yapmak ve sınırsız olarak kullanmak için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Camtasia studio 8 detaylı kurulum rehberi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Camtasia studio 8 ücretsiz indirmek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Camtasia studio 8, video kaydetmeye ve video montajlamaya yarayan bir Microsoft Windows programıdır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478