e
sv
Camtasia Studio 9 indir

Camtasia Studio 9 İndir

Camtasia Studio 9 indir, Camtasia Studio 9 full indir ve Camtasia Studio 9 ücretsiz indirmek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiCamtasia Studio
 • İşletim Sistemi Windows

Camtasia Studio 9 indir, dünya çapında binlerce insan profesyonelce tasarlanmış videolar oluşturmak için Camtasia Studio’yu kullanıyor. Bir şeyin nasıl yapıldığını göstermenin en kolay yolu. Profesyonelce tasarlanmış varlıkların kitaplığıyla, kısa sürede etkileyici bir video oluşturabilirsiniz. Varlıkları depolamanın bir yolunu arıyorsanız, kitaplık başlamak için harika bir yerdir. Program, başlangıcından bu yana, bir ekran kaydediciden çok daha fazlası olmuştur.

Ekranınızı kaydedebilir ve YouTube ve Google Drive videoları gibi görüntüleri programa aktarabilirsiniz. Eklediğiniz medya, daha sonra düzenlemek üzere Medya Kutusu’na kaydedilebilir. Kitaplıktaki birçok şablondan birini kullanmak isterseniz, bunları kullanabilirsiniz. Yazılım ayrıca videolarınızı YouTube ve Vimeo’ya yüklemenizi sağlayan yerleşik özelliklere sahiptir. Uygulama ayrıca minimum 2 GHz Intel Çift Çekirdekli işlemci gerektirir.

Camtasia Studio 9 full indir, kayıtlı içeriği düzenlemenize ve ses eklemenize izin vererek, e-Öğrenim kurslarınızı daha da ilgi çekici ve akılda kalıcı hale getirir. Program ayrıca daha fazla paylaşım için SWF formatına dışa aktarmayı da destekler. Arayüz sezgiseldir ve kısa sürede kolayca profesyonel görünümlü videolar oluşturabilirsiniz. Programın özelliklerinin yanı sıra 30 günlük deneme süresi de bulunmaktadır. Programı indirmek istemiyorsanız aşağıdaki linkten incelemeyi okuyabilirsiniz.

Camtasia Studio 9 Full İndir


Program, ekranınızı kaydetme ve görüntüler ve video klipler de dahil olmak üzere görüntüleri içe aktarma özelliğine sahiptir. AVI, MP4 ve MPG dahil olmak üzere giriş formatlarını destekler. Videoları içe aktarmanın yanı sıra Camtasia Studio 9, düzenlemeyi kolaylaştıran çeşitli özellikler sunar. Örneğin, medya ve video klipleri gömebilirsiniz. Ayrıca videolarınıza efektler ekleyebilir ve bunları Kitaplığınıza kaydedebilirsiniz. Camtasia Studio 9 full indir diğer özellikleri arasında bunları YouTube’a kaydetme, başka biçimlere aktarma ve sosyal ağlara yükleme sayılabilir. Yazılım ayrıca dosyalarınız için bir nesne kitaplığı içerir, böylece onları oraya kaydedebilirsiniz.

Camtasia Studio 9 indir, sürükle ve bırak düzenleme özelliğine sahiptir. Diğer programlardan ve web sitelerinden video klipleri ve görüntüleri sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Yazılım ayrıca çeşitli formatları ve çıktıları destekler. Düzenleme işlemini çok daha kolay hale getiren hazır şablonlara sahip bir kütüphaneye sahiptir. Ayrıca, YouTube gibi harici cihazlar da dahil olmak üzere diğer kaynaklardan medya içe aktarabilirsiniz. Ayrıca videoları YouTube’a yükleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ancak, programın fiyatı rakiplerine göre daha yüksektir.

Camtasia Studio 9 full indir birçok özelliği, çeşitli formatlarda profesyonel bir video oluşturmayı mümkün kılar. Program, ekranınızı kaydetmenize, videoları içe aktarmanıza ve hatta ses ve altyazı eklemenize olanak tanır. Yazılım, MPEG ve WMV dosyaları gibi popüler formatları destekler. Diğer birçok özelliği de videolarınızı düzenlemenizi kolaylaştırır. Videolarınızı sosyal ağlarda ve web sitenizde paylaşabilirsiniz. Videolarınızı çeşitli şekillerde oluşturabilir ve dağıtabilirsiniz.

Diğer Camtasia Studio yazılımına göz atın: Camtasia Studio 8

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Camtasia Studio 9 indirmek için şimdi en iyi indirme sitelerinden bir tanesi olan indirhaydi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Camtasia Studio 9 sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirilmektedir.

Camtasia Studio 9 detaylı kurulum rehberi için indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Camtasia Studio 9 kullanımı basit ve çok kolaydır, fakat birçok kişi kullanımını çözmekte sıkıntı yaşamaktadır. Bundan dolayı bizde sizler için kullanım rehberi hazırladık, sitemizi ziyaret ederek kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478