e
sv

Clash Royale Deste (2021)

clash royale kartları
avatar

indirhaydi

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash royale deste ve clash royale en iyi desteleri sizler için listeledik. Aşağıda bulunan görsellere göre oyun destenizi düzenlerseniz, oyunları kazanma şansınız artacaktır. Bu desteleri dünya şampiyonları ve en iyi clash royale oyuncuları kullanmaktadır.

Clash royale deste, konu Dünyanın En Popüler Kart Oyunu için Bir Deste Oluşturmaya gelince, en son trendler clash royale deste yönelme eğilimindedir. Bu tanıdık geliyorsa, yıllardır aynı temel desteleri kullanıyor olmanız olabilir. Desteler yıllar içinde gelişirken, en son yenilikler bu destelere büyük bir destek sağladı. İster oyunda yeni olun, ister sadece biraz fazladan güç içeren bir deste arıyorsanız, bu, başlamanıza yardımcı olacak kılavuzdur.

Clash Royale İndir PC

Clash Royale indir PC, en çok indirilen ve en çok oynanan android oyunları arasında yer almaktadır. Clash Royale indir PC işlemi için...

Clash royale deste, inşa edilen setteki her arena özelleştirilebilir ve yüksek dereceli mekanlarda oynanabilir, ancak çoğu, her yeni mekanı benzersiz kılan clash royale deste yakalamaya çalıştı. Metadaki ilk on deste Electro Dragon, Silverwing dragon, The Wise Dragon, The Pale Dragon, The Atomizer, Plasma Storm, The Enlightened, The Disruptor ve The Crusher’dır. Bunlar ilk ondan sadece birkaçı ve koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz şüphesiz daha fazlası var. Örneğin, Aydınlanmış, Plazma Fırtınası ve Kırıcı, hem ikili hem de ortak formatlarda iyi çalışan kırmızı varyantlardır. Bunlardan birini seçip seçmeyeceğinizden emin değilseniz, ilk on desteye bir göz atmak ve kendi tercihinize göre birini seçmek isteyebilirsiniz.

Clash Royale En İyi Deste

Clash royale en iyi deste, son zamanlarda biraz oyun zamanı gören Clash royale en iyi destelerinden bir başka güverte, lav tazı yemi. Lav tazı yemi, clash royale en iyi desteleriyle güçlü bir kombinasyondur. Lav tazı yemi, oynarken üç ek kart çekebildiğinden, rakibiniz için tutarlı kart çekmenin yanı sıra mükemmel bir ek kaynak kaynağı haline gelir. Bu kombinasyonun mükemmel olduğu birçok durum vardır, örneğin rakibiniz bir kartta takılı kaldığında ve başka bir kart çekmek için bir lav köpeğiniz olduğunda veya iyi miktarda kart çekmek için hem bir ejderhaya hem de bir insana sahip olduğunuzda.

Clash royale en iyi deste listemin son kısmı Phoenix. Anka Kuşu, plazma fırtınasına benzer şekilde çalıştığı için plazma fırtınasına benzer, çünkü rakiplerinizin kartlarını ve yaratıklarını savaşın dışındaysa yok edebilir. Clash royale en iyi destde tek fark, Phoenix’in saldırma ve savunma yeteneğinin daha büyük olmasıdır. Bununla birlikte, Phoenix’in birden fazla rakibe saldırma yeteneği nedeniyle çok oyunculu modda daha iyi çalıştığını belirtmekte fayda var.


clash royale en iyi deste

Clash royale en iyi deste, arenalar 8 için Clash Royale güvertelerinden tartışmak istediğim bir diğer güverte ise Balon. Clash royale en iyi deste, yavaş tempolu bir kontrol güvertesine benzer şekilde çalışan ancak aşırı bir hız patlaması olan orta seviye bir destedir. Bir yaratığa veya oyuncuya saldırabilir ve ardından, savunan oyuncuya veya yaratığa saldırı gücüne eşit hasar veren serbest duran bir balona sektirebilirsiniz. Bu yaratık sahaya konduktan sonra saldırganın saldırıya devam edebilmesi için her zaman balonun 3 boşluğunda kalması gerekir.

 

Clash Royale Kartları

Clash royale kartları doğru oynamanın anahtarı, onu Madenci gibi iyi bir orta seviye desteyle eşleştirmektir. Clash royale kartları, madenci harika çünkü makul bir patlama hasarı ve yaratıkları geri dönüştürme yeteneği sağlıyor. Sorun şu ki, Madenci büyüler ve silahlarla sert bir şekilde vurulmaya yatkındır, bu yüzden onu iyi bir savunmacı ile eşleştirmek isteyeceksiniz. Combo güçlüdür, ancak aynı zamanda birçok zayıflığı da vardır. Oyunu bitirmeniz gereken kartları kullanırken tahtayı kontrol etmek ve Madenciyi korumak için yaratıkları etkili bir şekilde kullanmak önemlidir.

 

Clash royale kartlarıyla son karşılaşmam, druid rolünün yerine getirilmesiydi. Bu deste hem çok güçlü hem de sorunlu. Clash royale kartları bu karışımla kazanmanın anahtarı, büyüler ve silahlar tarafından çok sert vurulmamak ve tahtayı yaratıklarınızla kontrol etmektir. Bir kez daha, destenin güçlü ve zayıf yönlerinden yararlanmak için farklı stratejilerle oynamak önemlidir.

 

Clash royale kartları, çatışma rolü, etrafında inşa edilmesi son derece eğlenceli ve güçlü bir destedir. Nasıl doğru oynanacağını bilmek, birçok oyunu kazanmanın anahtarı olabilir. Clash royale kartları, tahtayı yaratıklarla kontrol edebilmeniz, rakibinizi büyülerle yakmanız ve balon itişinizle onları erken unutulmaya itmeniz gerekecek. Bu şeylerde ustalaşabilirseniz, galip olarak zirveye çıkmakta hiçbir sorun yaşamazsınız! Orada iyi şanslar!

Clash Royale deste hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazla Clash Royale deste makalesi için sitemizi inceleyebilir veya arama bölümünden istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Clash royale oyunun da kullanılmak üzere deste haline getirilen karakterlere denir.

Clash royale desteleri indirhaydi.com üzerinde bulunan blog bölümünden bulabilirsiniz.

Clash royale destelerini oluşturmak ücretsizdir.

Clash royale karakterleri sandıktan çıktığı için tamamen ücretsizdir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478