Call Of Duty: Modern Warfare 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Call of Duty: Modern Warfare 2 çıkış tarihi açıklandı! Dünyanın en iyi oyun serilerinden bir tanesi olan Call of Duty oyun serisinin yeni oyunu olan CODMW2 oyununun çıkış tarihi şirket tarafından devlet sırrı gibi saklanıyordu! Fakat yaşanan son dakika gelişmelerine göre CODMW2 çıkış tarihi açıklandı. Call of Duty oyun serisi dünya üzerinde en popüler ve en çok oynanan oyun serilerinden bir tanesidir, bundan dolayı yeni çıkacak olan oyunu da merakla beklenmektedir. Tüm Call of Duty oyunları adlı listemizi incelemek için sitemiz üzerinde bulunan “Oyun” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

CODMW2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

CODMW2 çıkış tarihi son dakika gelişmelerine göre sızdırıldı ve sosyal medya platformu olan Twitter’da paylaşıldı! Twitter üzerinde yapılan paylaşımlara göre Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunu 9 Haziran’da şirket tarafından resmi olarak açıklanacak. Sosyal medya üzerinde dolaşan haberler şirket tarafından resmi olarak doğrulanmadı fakat birçok kaynak 9 Haziran tarihini işaret etmektedir. Oyunun içerisinde çok oyunculu modunda olacağı konuşulmaktadır.

Daha fazla oyun haberleri için sitemiz üzerinde bulunan “Haberler” kategorisini inceleyebilirsiniz. Son dakika oyun haberlerini indirhaydi.com üzerinden takip edebilirsiniz.


Yorum yapın