e
sv
Cooking Simulator İndir

Cooking Simulator İndir

Cooking Simulator indir - Cooking Simulator full indir, Cooking Simulator PC indir için sitemiz kullanılabilmektedir. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiBig Cheese Studio
 • İşletim Sistemi WindowsİOSAndroidPlaystation 4 Xbox OneNintendo SwitchLinux

Cooking Simulator indir, Sony PlayStation’ın popüler yemek pişirme oyunlarına benzer bir uygulamadır. Bilgisayar kullanarak geleneksel yemek pişirme oyunlarına yeni bir soluk getiriyor. Oyuncu, çeşitli tarifler arasından seçim yapabilir ve uygulama aracılığıyla bunları gerçek malzemeler ve mutfak eşyaları kullanarak gerçekten pişirebilir. Cooking Simulator indir, bu uygulama, kullanıcının gerçek hayattakine benzer tarifler ve pişirme prosedürleri ile etkileşime girmesini sağlar. Ayrıca buzdolabı, fırın, ocak, dolap, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi gibi çeşitli mutfak aletlerini taklit eder. Cooking Simulator indir, hatta oyuncuların lezzetli yemekler pişirmesine yardımcı olmak için otantik yemek sesleri ve görsel ipuçları içerir.

Cooking Simulator indir, diğer benzer uygulamalar gibi, pişirme simülatörü de eksiksiz bir yemek tarifleri ve araçlar galerisine sahiptir. Cooking Simulator indir, oyuncu baharat uygulayabilir, farklı yiyecekleri çeşitli şekillerde pişirebilir, yiyecek sıcaklıklarını ve mevsimlerini yönetebilir ve yeniden ısıtma yöntemleri, pişirme süreleri ve yeniden stoklama maliyetleri gibi çeşitli diğer faktörleri ayarlayabilir. Uygulama, gerçekçi pişirme teknikleri sağlamak için gerçek hayatta bulunanlara benzer bir katı gıda ortamı kullanır.

Cooking Simulator Full İndir

Cooking Simulator full indir, belirli bir tarifi pişirmek için, oyuncunun önce ekranda pişmiş yemek olup olmadığını bulması gerekir. Cooking Simulator full indir, daha sonra ekranın sağ tarafında bir pişirme penceresi belirecek ve oyuncunun söz konusu yemek için nasıl hazırlanacağını öğrenmek için mevcut tariflerden birine tıklaması gerekiyor. Oyuncunun daha sonra örneğin suyu kaynatmak veya sütü ısıtmak için uygun pişirme yöntemini seçmesi gerekir. Katı yiyecekleri pişirmek için oyuncu, ısıtma yöntemini, yeniden ısıtmayı ve yeniden doldurma seçeneklerini değiştirmek için uygun simgeleri ve menü seçeneklerini kullanabilir.

Cooking Simulator Full İndir


Cooking Simulator full indir, oyuncunun oyuna daha fazla eğlence ve heyecan katmak için yemek pişirirken seçebileceği birkaç kategori var. Temel pişirme, kolay pişirme, gelişmiş pişirme, lezzetli pişirme ve restoran pişirme içerir. Her kategorinin tarifleri, üzerlerine tıklanarak ve ardından yemekleri hazırlamak için gerekli değişiklikleri yapmak için ilgili simgeler kullanılarak seçilebilir. Cooking Simulator full indir, pişirme işlemi tamamlandıktan sonra, ekranın sağ tarafında yemeğin bir resmi belirecektir, böylece oyuncu yemeğin nasıl pişirildiğini kolayca gözden geçirebilir ve pişirme yöntemlerinin yanı sıra ısıtma yönteminin etkilerini değerlendirebilir ve yeniden değerlendirebilir. -ısıtma yöntemleri. Menülere, yemeğin hazırlanmasında yer alan farklı adımları gösteren özel simgeler de dahil edilmiştir.

Cooking Simulator PC İndir

Cooking Simulator PC indir, Ayrıca, pişirme penceresinin kaç kez görüneceğini kontrol etmek için bir seçenek de mevcuttur, böylece pişirme deneyimi belirli bir süre sonra bitmez. Yemek malzemeleri, pişirme deneyimine eklenecek veya bundan alınacak şekilde seçilebilir ve çeşitli baharatlar da doğru zamanda eklenebilir veya çıkarılabilir. Aydınlatma, rüzgar ve yağmur gibi diğer efektler de pişirme işlemi sırasında uygulanabilir veya değiştirilebilir ve sonuçlar hemen görüntülenecektir. Cooking Simulator PC indir, oyunda ki tüm yemek pişirme deneyimi, yemek pişirme oyunlarından hoşlanan her tür oyuncu için çok eğlenceli ve tatmin edici olabilir.

Cooking Simulator PC indir, pişirme seansı bittiğinde, pişirme tekniğinin ne kadar iyi yapıldığı ve ısının yemek üzerindeki etkileri hakkında geri bildirim sağlanacaktır. Sağlanan geri bildirim, oyuncunun ısıtma yöntemlerinin ve kullanılan baharat türlerinin etkilerini analiz etmesine yardımcı olacaktır. Cooking Simulator PC indir, mutfak pencerelerinde görüntülenen bazı pişirme ipuçları, oyuncuların yemek pişirme ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde değiştirilebilir. Farklı pişirme ipuçları mevcuttur ve oyuncu bunları yeni ve benzersiz yemekler hazırlamak için istediği zaman uygulayabilir. Isının yemek üzerindeki etkilerine ek olarak, pişirme ipuçları da pişmiş yiyeceklerin görünümünü etkileyebilir ve oyunun bu özelliği, oyuncunun yemek pişirirken kullanmak istediği baharat türünü seçmesine olanak tanır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Cooking Simulator adlı oyun isminden de anlaşıldığı üzere aşçılık, yemek yapma oyunudur.

Cooking Simulator indirmek isteyen oyuncuların bu amaç ile sitemizi kullanabilmeleri mümkündür.

Cooking Simulator oyunu için 6 GB büyüklüğünde depolama alanı gerekmektedir.

Cooking Simulator oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği bulunabilir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478