e
sv
Counter Strike 1.5 İndir Full

Counter Strike 1.5 İndir Full

Counter strike 1.5 indir full, cs 1.5 indir full ücretsiz ve en güncel cs 1.5 indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri TürkçeİngilizceTüm Diller
 • ÜreticiValve
 • İşletim Sistemi Windows

Counter Strike 1.5 indir full, çevrimiçi çok oyunculu atıcılarla ilgileniyorsanız, muhtemelen Counter-Strike’ın en son sürümünün keyfine varacaksınız. Counter Strike 1.5 indir full, bu oyun Half-Life serisine benzer ancak daha fazla içeriğe sahiptir. Counter Strike 1.5 indir full, nereye bakacağınızı bilmeniz ve takım arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanız gerekir. Counter-Strike 1.5’teki en büyük geliştirmelerden biri, düşmanlarınızı kafadan vuruşla öldürme yeteneğidir. Oyunun grafikleri eski olsa da oynanışı hala sağlam.

Counter Strike 1.5 indir full, oyunun en çok Counter-Strike’ın “eski” versiyonu olarak anılan versiyonu Counter-Strike 1.5’tir. Bu oyun en son sürümden çok farklı değil, ancak özellikler önemli ölçüde iyileştirildi. Örneğin, yeni silahlar, yeni bir de-dust2 haritası ve yeni bir oyun modu var. Counter Strike 1.5 indir full, oyunu bir arkadaşınızla bile oynayabilirsiniz. Ancak tamamen farklı bir deneyim arıyorsanız, Counter-Strike 1.6 olmazsa olmazlardan.

Counter Strike 1.5 Full İndir

Counter Strike 1.5 full indir, gördüğünüz gibi Counter-Strike 1.5, Counter-Strike 1.6’dan oldukça farklı. Oynaması biraz daha zor ama yine de çok popüler. Counter Strike 1.5 full indir, bu oyun oynamak kadar zor olmasa da, modern muadilleri kadar erişilebilir değil. Half-Life 1’in kurulu olması gerekiyor. Counter-Strike 1.5, oyunun yeni versiyonundan farklı olarak orijinaline göre daha gelişmiş özelliklere de sahip.

Counter Strike 1.5 full indir, Counter-Strike 1.6 hala en son sürüm olsa da, başlangıçta “cstrike1.5” olarak biliniyordu. Bu oyun daha yeni sürümleri kadar zor olmasa da, hala birçok iyileştirmeye sahip. Ayrıca öğrenmek her zamankinden daha kolay. Counter Strike 1.5 full indir, kontrolleri çok sezgisel ve öğrenmesi kolay, bu yüzden onu asmak çok kolay. Ayrıca üst düzey silahlar için daha fazla destek var.


Counter Strike 1.5 Full İndir

Counter-Strike 1.5 İndir

Counter-Strike 1.5 indir, piyasaya sürülmeden önce Counter-Strike 1.6 herkesin kullanımına açık değildi, ancak büyük patlamadan önceki son sürümdü. Counter-Strike 1.5 indir, ilk başta oynaması çok zor bir oyundu ve bunu yapmak için inanılmaz derecede güçlü bir bilgisayar gerekiyordu. Ancak, şu anda gezegendeki en popüler rekabetçi oyunlardan biridir. Counter-Strike 1.5 indir, hala öğrenmesi biraz zor olsa da, çok bağımlılık yapıyor. İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister uzman olun, Counter-Strike 1.5 çevrimiçi oyunlar için mükemmel bir seçimdir.

Counter-Strike 1.5 indir, 2010 yılında piyasaya sürüldü ve birçok değişiklik ve iyileştirmeye sahip. Artık çok oyunculu modda oynamak daha kolay ve oyuncular için daha erişilebilir. Karmaşıklığına rağmen Counter-Strike dünyanın en popüler rekabetçi oyunlarından biridir ve herkes için harikadır. Counter-Strike 1.5 indir, rekabetçi oyunların hayranıysanız, oyunun en son sürümünü seveceksiniz! Ancak yeni başlayan biriyseniz, en son sürümü denediğinizden emin olun! Oyunu seveceksiniz!

Counter-Strike 1.5 indir, orijinal Counter-Strike’a benziyor. Famas ve Galil’den yoksundur ve farklı haritalara sahiptir. İki versiyon birbirine çok benzer ve uyumludur. Counter-Strike 1.5 indir, tek büyük fark haritalar. Counter-Strike’ın bu sürümü, herhangi bir oyunun en fazla haritasına sahiptir. Orijinal CS 1.5’i oynayanlar, en fazla özelliği elde etmek için en son sürüme yükseltmeyi düşünmelidir. Counter-Strike’ın en iyi versiyonudur ve gelecek yıllarda da popülerliğini sürdürecektir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

CS 1.5 indirmek isteyen oyuncular sitemizi kullanarak bu oyunu indirebilirler.

CS 1.5 kurulumu indirilen setup üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kurulumda sorun yaşıyorsanız ilgili içeriğimiz üzerinden detaylı bilgi almanız mümkündür.

CS 1.5 klasik FPS oyunlarının eski versiyonlarından biridir ve basit bir oynanış mantığı bulunmaktadır.

CS 1.5 indirmek isteyen oyuncular ücretsiz bir şekilde sitemizi kullanabilirler.

CS 1.5 oyunu 2002 yılında piyasaya sürülmüştür.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478