Craftrise İndir, Launcher İndir - Kayıt Ol ve Giriş Yap (2022)
e
sv
craftrise indir

Craftrise İndir

Craftrise indir, Craftrise Launcher indir, Craftrise kayıt ol ve Craftrise giriş yapmak için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiCraftrise
 • İşletim Sistemi WindowsMacOSLinux

Craftrise indir ve Craftrise kayıt olmak için şimdi sitemiz üzerinde bulunan “Programlar İndir” kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu kategori üzerinden Craftrise dahil olmak üzere birçok oyun sunucusunu indirebilirsiniz. Craftrise İP adresi de birçok kişi tarafından merak edilmektedir, bu yazımızda sizlere Craftrise giriş yapmak konusu dahil olmak üzere Craftrise Launcher indirme konusu hakkında da detaylı bilgiler vereceğiz.

Craftrise indir için yukarıda bulunan “Hemen İndir” butonunu kullanabilirsiniz. Bu buton üzerinden Craftrise oyun sunucusunu çok kolay bir şekilde indirebilir ve oyun sunucusuna katılabilirsiniz. Craftrise oyun sunucusuna nasıl kayıt olunacağı hakkında bilgi almak için alt tarafta bulunan başlığı inceleyebilirsiniz.

Craftrise Kayıt Ol – Ücretsiz Minecraft

Craftrise kayıt ol hakkında birçok kişi araştırma yapmaktadır. Türkiye’nin en ünlü Minecraft oyun sunucularından bir tanesi olan Craftrise oyun sunucusuna her Minecraft oyuncusu kayıt olmak ister, bizde sizlere bu yazımız da Craftrise sunucusuna nasıl kayıt olunacağı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz, aşağıda bulunan paragraftan Craftrise kayıt olma rehberini inceleyebilir ve Craftrise kaydolma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Craftrise Kayıt Olma Rehberi:

 1. İlk öncelikle craftrise.com.tr sitesine gidin.
 2. En alt kısımda bulunan “Hızlı Erişim” bölümünden “Kayıt Ol” butonuna tıklayın.
 3. Karşınıza açılan pencerede; Kullanıcı adı, e-posta adresi ve şifrenizi yazın.
 4. Alt tarafta bulunan kutucuğu işaretleyin ve kaydı tamamlayın.
 5. E-posta adresinize gelen doğrulama işlemini gerçekleştirerek, hesabınızı aktif edebilirsiniz.
 6. En son hesabınıza giriş yaparak, oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Craftrise kayıt olma hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Craftrise sunucu adresi ve Craftrise İP adresi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Craftrise İP Adresi / Sunucu Adresi

Craftrise İP adresi veya diğer adıyla Craftrise server İP birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Craftrise en ünlü oyun sunucularından olduğu için her zaman oyun sunucuları doludur, bundan dolayı Craftrise oyun sunucusunda oyun oynamak için acele etmeniz gerekir. Craftrise İP adresi bundan dolayı arama motoru üzerinde birçok Minecraft oyuncusu tarafından aranmaktadır, alt taraftan Craftrise sunucu adresini ve bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Craftrise Sunucu Bilgileri:

 1. Craftrise İP Adresi: play.craftrise.tc
 2. Craftrise Port: 25565
 3. Craftrise Online Oyuncusu: 1467
 4. Craftrise Server Versiyonu: RiseEdition 1.8.x-1.13.x

Craftrise sunucu bilgileri ve Craftrise network hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Craftrise giriş yapma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Craftrise Giriş Yap

Craftrise giriş yap işlemini yapmak isteyen Craftrise oyuncuları bazen teknik aksaklıktan dolayı sorunla karşılaşabilmektedir. Craftrise giriş yapmak isteyen kullanıcılar genel olarak sunucu yoğunluğu veya sitede bulunan yazılımsal bir hatadan dolayı giriş yapamamaktadır. Bu her oyun sunucusunun başına gelebilecek bir durum olduğundan dolayı oyuncular tarafından göz ardı edilmektedir, Craftrise giriş yapma rehberi hakkında bilgi almak için alt tarafı inceleyebilirsiniz.

Craftrise Giriş Yapma Rehberi:

 1. craftrise.com.tr sitesine gidin.
 2. En sağ yukarıda bulunan “Giriş” kısmına tıklayın.
 3. Buradan e-posta adresinizi ve şifrenizi yaparak sunucuya giriş yapabilirsiniz.

Eğer hesabınız yok ise yukarıda bulunan “Craftrise Hesap Aç” başlığını inceleyerek, nasıl hesap açılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Craftrise Launcher İndir

Craftrise Launcher indir için yukarıda bulunan Craftrise indirme butonlarını kullanabilirsiniz. Craftrise oyun sunucusunda birçok farklı oyun türü bulunmaktadır, bundan dolayı birçok oyuncu Craftrise oyna ve Craftrise download gibi aramaları İnternet üzerinde yapmaktadır. İstediğiniz her türlü Craftrise işlemini ve seçeneğini indirhaydi.com sitesi üzerinden uygulayabilirsiniz. Craftrise Minecraft indir için lütfen alt tarafta bulunan başlığı inceleyiniz.

Craftrise Nedir: Türkiye’nin en aktif ve en güncel oyun sunucularından bir tanesidir, anlık olarak binlerce oyuncusu bulunan Craftrise sunucusu şuan Türkiye üzerinde en aktif oyun sunucuları arasında yer almaktadır. Craftrise ilk olarak 2015 yılında kurulmuştur ve halen aktiftir.

Craftrise Launcher indirme hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Craftrise sunucusunda hangi oyunların mevcut olduğunu inceleyebilirsiniz.

Craftrise Sunucusunda Bulunan Oyunlar

Craftrise sunucusunda birçok Minecraft oyunu ve oyun türü bulunmaktadır. Sizlere bu paragrafta Craftrise sunucusunda bulunan ve şuan aktif olan oyun türleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Okuduğunuz listede herhangi bir oyun eksik veya fazla olursa bizlere yorumlar kısmından belirterek, Craftrise içeriğini geliştirmemiz de yardımcı olabilirsiniz.

Craftrise Oyun Listesi:

 1. UHC Meetup
 2. SkyBlock
 3. EggWars
 4. SkyWars
 5. BedWars
 6. SurvivalGames
 7. Minigames
 8. Factions
 9. UltraHardcode

Craftrise hakkında sizlere bu yazımızda birçok ayrıntılı bilgi ve detay verdik, daha fazlası için lütfen indirhaydi.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayınız. Craftrise içeriğini geliştirmek isterseniz, eklemek istediklerini yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Türkiye'nin en büyük sunucularından bir tanesi
 • +En aktif oyun sunucularından bir tanesi
 • +En iyi Minecraft sunucuları arasında yer alıyor
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Sunucuda kesinti yaşanabiliyor
 • -Ara sıra kayıt olma ve giriş yapma sorunları
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekli
 • Craft Rise Indir2 ay önce
 • […] Craftrise İndir, Launcher İndir – Kayıt Ol ve Giriş Yap (2022) […]
SORULAR (SSS)

Craftrise indirmek ve Craftrise Launcher indirmek için şimdi en iyi oyun sunucusu indirme sitesi olan indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Craftrise indirmek isteyen birçok Minecraft oyuncusu indirhaydi.com sitemizi kullanmaktadır, sizlerde Craftrise indirmek için sitemizi kullanarak bu kişilerin arasına katılabilirsiniz.

Craftrise tamamen ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden indirilmektedir. Craftrise hakkında ki geniş bilgilere ulaşmak için indirhaydi.com üzerinde bulunan arama kısmından Craftrise kelimesini arayabilirsiniz.

Craftrise detaylı kayıt olmak rehberi ve ayrıntıları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Craftrise ilk olarak 2015 yılında kurulmuştur ve o günden bugüne en büyük oyun sunucularından bir tanesi olmayı başarmıştır.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478