e
sv
Crysis 2 indir

Crysis 2 İndir

Crysis 2 İndir - Full ücretsiz Türkçe ve tek link indirmek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güncel Crysis 2 indir. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiCrytek, Saber Interactive, Crytek UK, Crytek GmbH
 • İşletim Sistemi WindowsPlayStation 4Playstation 3Nintendo SwitchXbox 360Xbox One

Crysis 2 indir, hit oyun Crysis’in devamı niteliğindedir. Oyun, Crytek tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından 2021’de Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Avrupa ve Avustralya’da yayınlandı. Crysis 2 indir oyun beğenilen ödüllü bilim kurgu video oyununun açık dünya versiyonudur. 2021’de Crysis olarak adlandırıldı.

Japonya’da düzenlenen “Gamescom”un yıllığında Crysis 2 indir çığır açan bir oyun olmayı vaat ettiği ortaya çıkmıştı. Crysis 2 indir özellikleri hakkında pek çok söylenti vardı ancak şu an için net bir şey ortaya çıkmadı. Ancak oyunun oynanış şekli ortaya çıktı ve kesinlikle oyuna göz atmaya değer.

crysis 2 kurulumu nasıl yapılır

Crysis 2 Trainer İndir

Crysis 2 trainer indir fragmanlarına göre oyun, orijinal crysis oyununun hikayesini takip edecek şekilde ayarlandı. Crysis 2 trainer indir, hikayenin kahramanı Pasifik Okyanusu’nda bulunan ve Birleşmiş Milletler gücünün bir parçası olan Uluslararası Tesis’te konuşlandırılmıştır. Bu tesis General Shepherd’ın komutası altındadır ve New York’ta düzenlenen ikinci Dünya Nanoteknoloji Konferansı’nın yeridir. Kistoid kalıntıları olan “Remnant” adlı gizemli bir terörist grup, tesisi ele geçirmiş ve insan beyni ile ilgili ileri teknoloji kullanımında yer alan bilim adamlarını kaçırmaktadır.

Crysis 2 trainer indir, kahramanın bilim adamlarını kurtarması ve kalıntıyı ortadan kaldırması ve Dünya’yı kurtarması gerekiyor. Bunu yapmak için çeşitli görevleri tamamlamanız, robotik anti-kahraman birimleri ve Çin ordusunun robotik birimleri dahil olmak üzere çeşitli düşmanlarla savaşmanız gerekecek. Krizdeki diğer ana modlar arasında karakterinizin yükseltilmesi, farklı seviyelerden geçilmesi ve son olarak kampanyanın geçmesi veya belirli zorlukların oynanması yer alıyor. Crysis, tek oyunculu bir kampanya ve birkaç eşli oyun içerir. Crysis’teki kooperatif modu, iki oyuncunun oyun hedeflerini tamamlamak için birlikte çalışmasına izin verir.


Crysis 2 Kurulumu Nasıl Yapılır?

Crysis 2 trainer indir full

Crysis 2 kurulumu en basit kurulum aşamalarından bir tanesidir, fakat bazı kitleler oyununu kurarken sorun yaşamaktadır, bundan dolayı bizde detaylı bir Crysis 2 kurulum rehberi hazırladık. Hazırlamış olduğumuz rehberi inceleyerek, oyunu kısa bir süre içerisinde hızlıca kurabilirsiniz. Rehbere hemen alt tarafta ki paragraftan ulaşabilirsiniz.

Crysis 2 Kurulum Rehberi:

 • Oyun kurulumuna başlamadan önce tüm anti-virüs ve güvenlik duvarı programlarınızı devre dışı bırakın.
 • Daha sonra indirmiş olduğunuz .zip uzantılı arşivin içerisinde ki setup.exe adlı yazılımı çalıştırın.
 • Yazılım çalıştıktan sonra sizlere bir kaç seçenek sunacaktır, bu seçeneklerden sizlere uygun olanını seçin ve kurulumu başlatın.
 • Kurulumun bitmesini bekleyin ve kurulum aşamasında herhangi ek bir işlem yapmayın.
 • Kurulum bittikten sonra oyunu yönetici olarak başlatıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Crysis 2 kurulumu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazla Crysis oyunu içi sitemizi inceleyebilirsiniz.

Crysis 2 Nasıl Bir Oyun? Nasıl mod ve Silahlar Var?

Tek oyunculu kampanya, ilk oyunun hikayesini takip ettiği ve pantolon takımları tarafından kaçırılan bilim adamı ve karısını kurtarmak için yalnız bir kurt görevini içerdiği için oyunun önceki bölümünden oldukça farklıdır. Bununla birlikte, oynamak için kist ünitesini veya insan karakterini seçmenize izin veren bir kampanya da var ve diğer ana modlar, karakterinizi yükseltmek, farklı haritaları ve görüntüleri indirmek ve ayrıca yeni silahlar ve nano giysi modüllerinden oluşuyor. Bu, yeni bir grafiğin yanı sıra bıçakların çift kullanımı, çömelme ve çevrede daha hızlı hareket etme gibi birkaç ek özelliğin eklenmesi ve oyunu daha gerçekçi hale getiren HÜCRE sisteminin tanıtılmasıyla başarılmıştır.

 

Krizde öne çıkan yeni silahlar arasında flash bang, stinger, stutter blaster’ın yanı sıra mini nükleer bomba ve termit bombaları yer alıyor. Tüm bu silahlar, ses efektlerinin eşlik ettiği enerji topaklarını ateşleyerek oyuncuya tipik bir birinci şahıs nişancı oynamak yerine savaş alanının bir parçası olduğu hissini verir. Ancak oyunda uzaylı kolu adı verilen ve gerçek bir silah gibi görünen ama aslında kullanıcısını düşmanlardan koruyan bir pantolon takımı olan özel bir silah var. Uzaylı kolu, oyunun hem tekli hem de çok oyunculu versiyonlarında kullanılabiliyor ve ayrıca crysis’in yeniden düzenlenmiş versiyonunda da yer alıyor.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Crysis 2 indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Crysis 2 detaylı kurumlum rehberi için sitemizde ki makaleyi okuyabilirsiniz.

Crysis 2 sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirilmektedir.

Crysis 2 dosya boyutu 6.74 GB olarak hesaplanmıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478