Crysis 3 İndir Full + Türkçe Ücretsiz Hızlı İndir (2021)
e
sv
crysis 3 indir full

Crysis 3 İndir Full

Crysis 3 İndir Full - Ücretsiz full Türkçe indirmek ve detaylı kurulum rehberi için sitemizi şimdi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiCrytek, Saber Interactive, Crytek GmbH
 • İşletim Sistemi WindowsPlayStation 4Playstation 3Nintendo Switch

Crysis 3 indir full, Crytek tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 19 Şubat 2013’de piyasaya sürülen, birinci şahıs nişancı bilgisayar oyunudur. Popüler Crysis 3 indir full serisinin üçüncü bölümü ve serinin son bölümü. Selefleri gibi, yeni Crysis Engine tarafından desteklenen dinamik ve yüksek kaliteli grafiklere sahiptir. Oyun, sıradan oyuncular için idealdir ve PC Magazine, Gamespy ve Guinness Rekorlar Kitabı gibi çeşitli medya kuruluşlarından sayısız ödül almıştır. Oyun deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyuncular için bu oyunu yüksek kaliteli görseller sunabilen üst düzey bir bilgisayar sisteminde oynamanız önerilir.

Crysis 3 indir full oyuncular, kendisini düşman güçlerle dolup taşan bir ülkede bulan bir sayborg komando olan Alva’nın rolünü üstlenirler. Senin görevin çevredeki bölgeleri keşfetmek, eşyaları toplamak ve uzaylı dalgalarını alt etmek için kendini en yeni silahlar ve güçlendirmelerle donatmak. Çeşitli bölgelerdeki yolculuğunuz boyunca, güçlü patronların yanı sıra birçok düşman türüyle karşılaşacaksınız. Hikaye, birkaç bilim kurgu temasını kapsar ve oyuncular, oyun boyunca temsil edilen çeşitli gruplarla birlikte mi yoksa onlara karşı mı çalışacaklarına karar verebilirler. Hikaye, oyuncuya serideki diğer oyunlardan farklı olarak benzersiz bir bakış açısı sağlayan birinci şahıs bakış açısıyla sunulur. Dövüş esas olarak ekranda gerçekleşse de, Alva’nın çevresini görüntülemek ve aksiyona hazırlanmak için bolca zaman harcanır.

crysis 3 türkçe indir full ücretsiz

Crysis 3 Türkçe İndir

Crysis 3 Türkçe indir (Crysis 3 PC İndir) Grafikler zamanına göre oldukça ileri düzeydedir. Oyun, son derece ayrıntılı bir savaş modeline sahiptir ve birinci şahıs bakış açısının kullanılması gerçekçiliği daha da artırır. Birinci şahıs bakış açısı, oyuncunun şaşırtıcı gizli saldırılar gerçekleştirmesini sağlayarak, bu birinci şahıs nişancı oyununu öncekilerden daha ilginç hale getiriyor. Oyuncu ayrıca özel haritaları görüntüleme seçeneğine de sahiptir ve haritalar, orijinal Crysis’e benzer bir birinci şahıs bakış açısına sahiptir.


Crysis 2’den farklı olarak Crysis 3 Türkçe indir, çeşitli çok oyunculu modlara ve seçeneklere sahiptir. İki ayrı çok oyunculu oyun türü vardır ve her biri belirli hedeflere sahiptir. Takım modu, oyuncuları hedefleri düşman istilacı dalgalarından korumaktan sorumlu tutar. “Kolay”dan “orta derecede zor”a kadar çeşitli zorluk seviyeleri mevcuttur ve moddaki vurgu, tek oyunculu hikaye modundan ziyade çok oyunculu rekabete önemli ölçüde kayar. Küme oyunu, kümeye karşı çok oyunculuya eşit bir vurgu yapar ve oyuncuların hedefleri tam olarak tamamlamak ve hedefleri yabancı yaratık dalgalarından tamamen korumak için müttefikleriyle birlikte çalışmasına olanak tanır.

Crysis 3 Nasıl Kurulur?

Crysis 3 en kolay kurulum işlemi gerçekleşen PC oyunlarından bir tanesidir. Genel olarak otomatik kurulumla oyuncular saniyeler içerisinde oyunu kurmaktadır. Fakat bazı bilgisayarlarda otomatik kurulum çalışmamaktadır, bundan dolayı oyuncular da oyunu kurmakta zorluk çekiyor. Bizde zorluk çeken oyuncular için detaylı bir kurulum rehberi hazırladık, kurulum rehberine alt taraftan göz atabilirsiniz.

Crysis 3 Kurulum Rehberi:

 • Kurulama başlamadan önce güvenlik duvarı vb. programları devre dışı bırakın.
 • Sitemizden indirdiğiniz .zip uzantılı arşivin içerisinde ki dosyaları oyunu kuracağınız yere atın.
 • Dosyaların içerisinde bulunan setup.exe adlı yazılımı çalıştırın.
 • Karşınıza çıkan seçeneklerden bilgisayarınıza uygun olanları seçin ve kurulumu başlatın.
 • Kurulum esnasında ekstra bir işlem yapmadan sabırla bekleyiniz oyun kısa bir süre içerisinde kurulacaktır.
 • Son olarak da oyunu yönetici olarak başlatıp oynayabilirsiniz.

Crysis 3 kurulumu hakkında sizlere bilgi verdik, daha fazla oyun için sitemizi inceleyebilirsiniz.

crysis 3 nasıl kurulur

Crysis 3 Nasıl Bir Oyun?

Crysis 3‘ün tek oyunculu bölümünde vurgu, yoğun çok oyunculu rekabetten hikaye geliştirmeye doğru kayıyor. İnsanlar ve uzaylılar arasındaki özel savaşa dahil olduğu gösterilen yeni bir karakter olan Adramee, serinin önceki girişlerinde yer alan diğer karakterlerden daha fazla odaklanıyor. Karakterlerden biri olan Dr. Isaac adında bir bilim adamı, kahramanlardan birinin babası olarak görülüyor ve aralarındaki ilişki ve etkileşimler anlatının ana bileşenlerinden biri.

Crysis 3 için grafikler, serideki önceki girişler kadar gelişmiş değil. Ancak, kötü olmaktan çok uzaklar ve daha yoğun saldırıların bazılarına eşlik eden genellikle çarpıcı ekran animasyonları oldukça eğlenceli. Oyuncunun karşılaştığı düşmanlar oldukça çeşitlidir ve çok çeşitli teknikler kullanılarak oluşturulabilirler. Bazıları, görünmeyen birimlere karşı kullanılanlar gibi, sadece fiziksel olarak korkutucu değil, aynı zamanda oldukça iyi tasarlanmış. Grafikler yalnızca vasattır, ancak konu modern video oyunları söz konusu olduğunda bu, tabii ki eşittir ve sistem kaynakları üzerinde nadiren çok talepkardırlar.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Crysis 3 indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Crysis 3 detaylı kurulum rehberi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Crysis 3 dosya boyutu 14.1 GB olarak hesaplanmıştır.

Crysis 3 sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirilmektedir.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478