e
sv
directx 11 indir

DirectX 11 İndir

DirectX 11 İndir - En iyi grafik yazılımlarından birisi olan DirectX 11'i şimdi ücretsiz olarak indirebilirsiniz! • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMicrosoft
 • İşletim Sistemi Microsoft Windows

DirectX 11 indir, video oyunu geliştiricilerinin yararına Xbox Live, DirectX 9 ve üstü API’yi destekler. DirectX, Microsoft Windows 98’den beri Microsoft Windows ailesi işletim sistemleri tarafından kullanılan grafik API’sidir (uygulama programlama arayüzü). DirectX 11 indirme ile oyun tutkunları arasında çok popüler hale geldi çünkü sadece Microsoft Windows Vista’da çalışıyor.

DirectX 11 ücretisz indir. Pek çok geliştirici, performans iyileştirmeleri ve yüzey ayrıntılarını belirleme veya yüzeyler üzerinde düzenli aralıklarla alt bölümlere ayırarak (onlara daha fazla çokgen vererek) 3D şekillendirilmiş görüntüler oluşturma yolu sağlayan mozaikleme gibi diğer yeni özellikler için Direct X11’i kullanmayı tercih ediyor. daha fazla oyunda kullanılan render efektleri, işletim sistemi genelinde performansta önemli iyileştirmelerin yanı sıra 2560×1600 pikselde HDMI zorlayıcı çıktı ve içerik yazarlarının çalışmalarının dijital kopyalarını dağıtmasına olanak tanıyan HDCP gibi donanım özellikleri getiriyor).

DirectX 11 Windows 10 64 Bit ve 32 Bit İndir

DirectX 11 windows 10 32 bit indir, hızlı, sorunsuz, güç açısından verimli grafikler sunan çalışma zamanıdır.Microsoft’tan DirectX11, üst düzey oyunlar, D3D ve XNA oyun stüdyoları gibi API’ler, iş uygulamaları ve daha fazlasını geliştirmek için dünyanın en popüler çalışma zamanı paketini sunar. DirectX, performans, verimlilik ve programlama kolaylığı için tasarlanmıştır, bu nedenle daha az zaman, onu başka bir şey yapmak için kullanabileceğiniz zaman çok daha fazla ek üretkenlik anlamına gelir. Sektörde şimdiye kadar yapılmış en hızlı GPU ve CPU’dan yararlanmak için bu SDK’yı kullanın.


DirectX 11 windows 10 64 bit indir, Microsoft’un Windows 7 ve sonraki sürümleri için grafik geliştirme yazılımının en son sürümüdür. 3D geliştirme için daha hızlı araçlara ve görsel oyun oluşturma ve iletişim için genişletilmiş desteğe sahiptir. Bu SDK size en hızlı GPU’ları, şeffaf TDR önceliğinden en iyi optimizasyonlara erişimi, gizli yüzey kaldırma ve muhafazakar takılma algılama gibi PVS’ye özgü ince ayarlara kadar erişmenizi sağlar. Ultra Geniş kapsama (1600+ çözünürlük) ile GPU’ları karıştırabilir veya bu özellikleri 6 veya daha fazla bağlantı olmadan herhangi bir GPU veya bilgisayarda dijital olarak taklit edebilirsiniz.

directx 11 kurulumu

DirectX 11 Kurulumu

DirectX 11 kurulumu son derece hızlı ve kolay gerçekleşen bir işlemdir. Son yılların en iyi yazılımlarından birisi olan DirectX 11 yazılımını şimdi indirhaydi.com farkı ile ücretsiz bir şekilde indirerek kurulumunu tamamlayın. Alt tarafta ki paragraftan DirectX 11 kurulumunu inceleyebilirsiniz.

DirectX 11 Kurulum Rehberi:

 1. Hemen İndir butonundan yazılımı indirin.
 2. İndirilen .exe uzantılı dosyayı çalıştırın.
 3. Karşınıza çıkan seçenekleri geçin ve kurulumu tamamlayın.
 4. Yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz!

DirectX 11 indirme ve kurulumu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazlası için indirhaydi.com sitemiz üzerinde bulunan kategorileri inceleyebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

DirectX 11 indirmek için birçok yazılım indirme sitesi bulunmaktadır. En iyi DirectX 11 indirme sitelerinden birisi olan indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DirectX 11 ayrıntılı ve detaylı kurulum rehberi için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478