DirectX 9 İndir

DirectX 9 indir piyasaya sürüldükten sonra 3D grafik özelliklerinde ve işlem gücünde ciddi bir artış görüldü. Örneğin Windows 98, eski grafik motoru DirectX 7 yerine DirectX 9 indirme kullanılmasına izin verdi. Grafikler her zaman daha hızlı, daha muhteşem ve – dürüst olmak gerekirse – daha iyi hale geliyor.

Artıları: Görüntüleri daha hızlı işleyebilirsiniz -> Daha az kare daha az gecikme anlamına gelir -> Oyuncu için daha akıcı bir deneyim -> Sentetik dünyaları keşfedebilmeniz için oyunlarda daha yüksek kaliteli görseller sağlar.

Eksileri: DX9 indir ile bazı performans kısıtlamaları vardır -> Çok oyunculu oyunlar DX9 ile olabileceği kadar sorunsuz değildir çünkü istemciler arasında etkin bir şekilde iletişim kurmak için saniyede daha fazla kare gerekir -> Bazı oyun ortamları arasında bağlantı eksikliği (kare hızı ve kare hızı değişkenliği) . Grafikler çok daha hızlı ve daha iyi hale gelirken, oluşturmaları da daha uzun sürmeye başladı – özellikle Final Fantasy XIV gibi oyunlara eklenen tüm yeni şimşek efektleri

DirectX 9 İndir 64 Bit

DirectX 9 indir 64 bit, Microsoft tarafından geliştirilen ve oyunların Windows XP, Windows Vista ve gömülü platformlarda (Windows CE) oynanmasına izin veren bir dizi API’dir.

  1. I. DirectX 9 indir 64 bit Grafik Çekirdeği

API, farklı GPU türleri için kullanıma hazır özelleştirilebilir 4 grafik işleme işlem hattı içerir.

  1. II. DirectX 9 İşletim Sistemi Entegrasyonu

DirectX 9 indir 64 bit API, hem Windows XP hem de Windows Vista Microsoft işletim sistemlerine yerel olarak entegre edilmiştir. Bu belirli platformlar için gelişmiş işlevsellik, uyumluluk ve video belleği kullanımında optimizasyonlar sağlanır.

  1. III. DirectX 9 Kurulumu IV. Oyun konsolu

2001’de Xbox’ın piyasaya sürülmesiyle başlayarak, günümüzün hibrit Nintendo Switch’i aracılığıyla çoğu oyun konsolu, uygulama programlama arabirimi (API) ve donanım yazılımı (işletim sistemi) dahil olmak üzere DX9’un farklı tezahürlerini destekler. Tarihsel olarak konuşursak, üç büyük ‘birincil’ konsol – Sony PlayStation 2, Xbox 360, Nintendo Wii – PS3 veya Xbox gibi diğer konsollarla en sağlam uygulamalara sahipti.

DirectX 9 İndir Windows 7

DirectX 9 kurulumu

Microsoft’un DirectX teknolojisi, bilgisayarları ve oyunları bir araya getirme yolunda çok önemli bir adımdır. DirectX 9 indir windows 7, oyunların popüler grafik kartlarında bulunan özellikleri geliştiricinin bunları ayrı ayrı yazması gerekmeden kullanabilmesi için eklenti desteği sağlar.

DirectX 9 indir windows 7 ana özelliklerinden biri Plug-in teknolojisini desteklemesidir. Direct3D sürücülerini kuran geliştiriciler, sürücünün gerekli ayarları okuması için yeterli bilgi içeren bir “ana gölgelendirici paketi” hazırlayabilecektir. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen aşağıdan DirectX 9’u indirin!

DİrectX 9 Kurulumu

DirectX 9 kurulumu hakkında birçok bilgisayar kullancısı forumlar ve İnternet siteleri üzerinde araştırma yapmaktadır. Sizlerde DirectX 9 kurulumunu öğrenmek istiyorsnanız şimdi alt tarafta ki paragraftan DirectX 9 kurulumunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

DirectX 9 Kurulum Rehberi:

  1. Hemen İndir” butonundan yazılımı indirin.
  2. İndirilen .exe uzantılı kurulum dosyasını çalıştırın.
  3. Karşınıza çıkan tüm seçenekleri işaretleyerek devam edin.
  4. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp DirectX 9 yazılımını aktif edebilirsiniz.

DirectX 9 indirme ve kurulumu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazlası için “Yazılım Programları” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

DirectX 9 İndirme Linkleri

Diğer DirectX Yazılımları ⇒ DirectX 11 


Yorum yapın