e
sv
Dread Hunger İndir

Dread Hunger İndir

Dread Hunger indir - Dread Hunger full indir, Dread Hunger PC indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiDread Hunger Team
 • İşletim Sistemi Windows

Dread Hunger indir, son birkaç yılda, sosyal aldatma oyunları inanılmaz derecede popüler bir tür haline geldi. Dread Hunger indir, pandemi sırasında evde mahsur kalmak muhtemelen bunu yaptı. Arkadaşınızı (bir oyunda) – mecazi veya kelimenin tam anlamıyla – sırtından bıçaklama fikri çekici hale geldi ve Aramızdaki en büyük darbe ve gerginlik giderici oldu. Şimdi sosyal aldatma mekaniğini hayatta kalma unsurlarıyla birleştiren Dread Hunger indir, var.

Dread Hunger indir, hayatta kalmanın temel mekaniğini açıklayan ancak meta oyunu neredeyse tamamen görmezden gelen bir eğitim var. Muhtemelen biraz okumanız, biraz YouTube izlemeniz ve umarım sabırlı oyuncularla iyi bir Discord sunucusuna rastlarsınız. Bir kez tıkladığında, Dread Hunger indir, çok eğlenceli olabilir… bir süreliğine.

Dread Hunger Full İndir

Dread Hunger full indir, buradaki öncül: bir gemiye açık denize doğru buzdağıyla kaplı dar bir geçitten rehberlik eden 19. yüzyıldan kalma bir artık seferinin parçasısınız. Buharla çalışan yelkenli geminiz, kömür ve diğer malzemeleri toplamak, keşfetmek ve yiyecek aramak için sık sık durmalıdır. Sihirli totemler ve geçmiş keşiflerin kalıntıları gibi keşifler de yapıyorsunuz. Dread Hunger full indir, bilinen hayatta kalma unsurları vardır: yiyecek bulmak ve pişirmek, kömür ve odun toplamak, silah yapmak ve soğuktan, açlıktan veya hayvan saldırılarından ölmemek. Kaptan, Mühendis veya Avcı gibi mürettebatın bir üyesi olarak oynayacağınız belirli bir rolünüz var.


Dread Hunger Full İndir

Dread Hunger full indir, mürettebat arkadaşlarınızdan ikisi gizli Thrall’lardır. Thrall’lar, yolculuğu baltalamak ve/veya mürettebatın geri kalanını öldürmek için oradalar. Dread Hunger full indir, pasif-agresif hareketlerden doğrudan şiddete kadar bunu başarmanın birçok yolu vardır. Örneğin, gemiyi veya erzakları sabote edebilir, çorbaya zehir katabilir veya erzak toplama görevi sırasında bir mürettebatı vurabilirsiniz. Veya vudu benzeri totemler yapabilir ve yamyam ordularına saldırmak için komuta etmek gibi güçlü sihir kullanabilirsiniz.

Dread Hunger PC İndir

Dread Hunger PC indir, her sosyal aldatma oyunu gibi, iletişim de ittifaklar kurmanın, başkalarını kandırmanın ve genellikle deneyimden zevk almanın anahtarıdır. Dread Hunger PC indir, kulaklık ve mikrofon gerektiren bir oyundur. Mikrofon olmadan oynayın, yabancılar saklayacak bir şeyiniz olduğunu varsayacak ve sizi öldürecek (bu konuda bana güvenin). Dread Hunger, özellikle tanıdığınız insanlarla, yeni oyuncuları kabul eden ve sabırlı olan yardımcı bir oyuncu grubuyla çok eğlenceli olabilir. Tüm çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi, kederlerin partiyi mahvetme ihtimali var.

Dread Hunger PC indir, çok parlak bir oyun değil. Hareketi, işçiliği ve dövüş mekaniği oldukça hantal ve çok rafine değil. Grafiksel olarak, etkileyici olmaktan kilometrelerce uzakta. Üç kutup temalı haritada çok fazla çeşitlilik yok ve geminin kendisi ayrıntıdan yoksun. Figür modelleri sadece tamam. Dread Hunger PC indir, sesinde oldukça fazla tekrar var. Mürettebatınızla kulaklıklarla sohbet ederken fark ettiğiniz bir şey olmayabilir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Dread Hunger oyununu indirmek için sitemizi ziyaret ederek ilgili içeriğimiz üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

Dread Hunger indirmek isteyen kullanıcılar sitemizi bu amaç ile ücretsiz olarak kullanabilirler.

Dread Hunger oyunu Dread Hunger Team tarafından geliştirilmiş ve Digital Confectioners tarafından yayınlanmıştır.

Dread Hunger oyununu indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 15 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478