e
sv
Driving School 2016 APK İndir

Driving School 2016 APK İndir

Driving school 2016 apk indir, Driving school 2016 ücretsiz apk indir ve kurulumu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiOvilex Soft
 • İşletim Sistemi AndroidİOSNintendo Switch

Driving School 2016 APK indir, sürüşe yeni başlıyorsanız, o zaman 2016 sürüş okullarını denemelisiniz. Driving School 2016 APK indir, herhangi bir deneyim olmadan ehliyet almanıza yardımcı olabilir. Gerçekçi bir sürüş simülasyonu, açık dünya, detaylı bir iç mekan ve hasar modeli var. Driving School 2016 APK indir, her seviyedeki oyuncular için tavsiye edilir. Ancak, bazı sınırlamalar vardır. Profesyonel bir sürücü değilseniz, bu oyunu çok zor bulabilirsiniz. Bu nedenle, bu oyun için bir PC istemcisi satın almayı düşünmelisiniz.

Driving School 2016 APK indir, farklı araç türlerini sürmenize izin veren bir aksiyon ve simülasyon oyunudur. 50’den fazla zorlu seviyeye ve gerçekçi araba kullanımına sahiptir. Ayrıca çok oyunculu modları vardır. Driving School 2016 APK indir, yüzlerce oyuncuya karşı oynamanıza izin verecek. Simülatör oyunları oynamayı sevenler için tavsiye edilir. Online oyunlara ilginiz yoksa bu oyunu denemelisiniz. Bağımlılık yapan oyunu seveceksiniz. Kısa sürede bağımlısı olacaksınız!

APK Driving School 2016

APK Driving School 2016, gerçekçi sürüş senaryoları ile 50’den fazla seviyeye sahiptir. Oyun bir dizi farklı araç tipine sahiptir ve serbest oyun veya kampanya modunda oynanabilir. APK Driving School 2016, sürüş simülatörlerine ek olarak, araba yarışı ve manuel şanzıman içerir. Driving School 2016, diğer oyunlardan farklı olarak, direksiyon simidini eğerek veya düğmeleri kullanarak kontrol etmenizi sağlar. İkinci seçenek, bir çarpışma durumunda büyük tamponlar olan daha fazla zorluk ve ekstra deneyim puanı sunar.


APK Driving School 2016

APK Driving School 2016, oyuncuların farklı türde arabaları sürmelerine olanak tanıyan bir sürüş simülatörü oyunudur. APK Driving School 2016, kamyonlar, otobüsler ve yarış arabaları dahil olmak üzere arabaların gerçekçi olduğu gerçekçi ortamlara sahiptir. Oyunda 50’den fazla seviye var, yani herkes için bir şeyler var. Ve Xbox denetleyicileri ve AndroidTV ile uyumludur. Deneyim kazanmanın her zamankinden daha fazla yolunu bulacaksınız! Simülasyon oyunlarının büyük bir hayranı değilseniz, bunu deneyin.

Car Driving School 2016

Car Driving School 2016, araba kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, sürüş okulları 2016 sizin için mükemmel bir seçimdir. Car Driving School 2016, farklı türde arabaları sürmenize ve çeşitli sürüş durumlarını deneyimlemenize izin verecektir. Oyun ayrıca, diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz ve başarıların kilidini açabileceğiniz bir çevrimiçi moda sahiptir. Eğlenceli bir sürüş oyunu arıyorsanız, sürücü kursu sizin için mükemmel bir seçimdir. Çok oyunculu oyunlarda yüzlerce başka insanla rekabet edebileceksiniz.

Car Driving School 2016, sürüş okulları 2016, beceriye dayalı bir sürüş simülatörüdür. En fazla deneyim puanı alarak farklı türdeki arabaları nasıl süreceğinizi öğreneceksiniz. Car Driving School 2016, 50’den fazla seviye ve birçok farklı araç türünü içeriyor. Oyun aynı zamanda birden fazla düğme ve joystick’e sahip kontrolörlerle de uyumludur. Bu harika bir oyun deneyimi olsa da, onu bulmakta zorlanabilirsiniz. İlk turda tamamen ustalaşamayabilirsiniz, ancak ne yapabileceğinizi görmek için yine de serbest modda deneyebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Driving school 2016 apk indirmek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Driving school 2016 apk tamamen ücretsiz bir şekilde indirilmektedir.

Driving school 2016 apk ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüştür.

Driving school 2016 apk detaylı kurulum rehberi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478