Driving School 2017 APK İndir

Driving School 2017 apk indir, sürüş becerilerini öğreten ve genç sürücüler için mükemmel bir araç olan bir simülasyon oyunudur. Gerçekçi ayarlar ve çeşitli araç türleri ile oyuncular yoğun otoyollarda ve şehir sokaklarında araba kullanmayı öğrenebilirler. Oyun, 80’den fazla zorlu seviye ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla araç içeriyor. Oyun deneyimini daha da geliştirmek için ayrıntılı haritalar ve ayrıntılı hava koşulları mevcuttur. Oyun ayrıca tam bir öğretici içerir. Ayrıca ek araçların kilidini açmak ve sürüş becerilerinizi geliştirmek için başarılar kazanabilirsiniz.

Driving School 2017 apk indir sürüş deneyimi, güzel ortamlar ve düzinelerce araç içeren benzersizdir. Oyun ayrıca manuel şanzıman, vites kolu veya otomatik şanzıman ve çeşitli farklı arabalar arasında seçim yapmanızı sağlar. Seviyelerde ilerledikçe size nasıl araba süreceğinizi ve bunda daha iyi olmayı öğretecek. Eğitim ayrıca size araç kontrolleri hakkında bilgi verecek ve başlamanıza yardımcı olacaktır. Ancak daha önce sürüş deneyiminiz yoksa bu simülatör size göre değil.

Driving School 2017 Türkçe Apk İndir

Oyun ayrıca çevrimiçi çok oyunculu özelliklere sahiptir. Oyuncular oyundan en iyi şekilde yararlanmak için kendi odalarını oluşturabilir ve başkalarının odalarına katılabilir. Oyuncuların becerilerini farklı durumlarda test etmelerine ve benzersiz yarışlar düzenlemelerine olanak tanır. Driving School 2017 Türkçe apk indir çok oyunculu modu, yeni arkadaşlar veya aile üyeleriyle tanışmanın mükemmel bir yoludur. Hatta daha da eğlenceli hale getirmek için arkadaşlarınız ve ailenizle anlamlı geziler oluşturabilirsiniz. Sadece doğru direksiyonu, freni ve gaz pedalını kullanmayı unutmayın!

Driving School 2017 apk indir, yeni nesil bir eğitim oyunudur. Oyuncunun araç kontrollerinde ustalaşması ve çarpışmalardan kaçınması gerekecek. Oyun ayrıca, oyunun kontrollerini değiştirmeyi kolaylaştıran bir sanal kontrol modu içerir. Bir süre pratik yaptıktan sonra, sorunsuz bir şekilde araba kullanabilmelisiniz. Simülatörün simülasyon yetenekleri de hata yaparak deneyim kazanmanızı sağlayacaktır. Driving School 2017’nin oynanışı o kadar gerçekçi ki, gerçek bir sürücü gibi hissedeceksiniz.

Driving School 2017 Full İndir

Oyun çok çeşitli oyun modları sunar. Kariyer modu, yeni başlayanlar için en iyi seçenektir. Bu modda, oyuncuların zorlukları kabul etmesi ve kontrollere aşina olması gerekecek. Yeni başlayan biriyseniz, çok fazla öğretici içermediği için oyunu oynamakta zorlanabilirsiniz. Çok fazla öğrenme eğrisi olmasına rağmen, becerilerinizi mükemmelleştirmenize ve daha fazla seviyenin kilidini daha hızlı açmanıza yardımcı olacaktır.

Deneyimli bir sürücüyseniz, Driving School 2017 full indir, sürüşün farklı yönlerinde ustalaşmanız için size meydan okuyacak. Oyun çok çeşitli modlara sahiptir, bu nedenle kendinize en uygun olanı bulabileceksiniz. Oyun, ileri düzey oyuncular için bir kariyer modu ve yeni başlayanlar için standart bir mod içerir. Her yaş için bir oyundur. Gerçekten otantik bir sürüş deneyimi için Driving School 2017, gerçekçi kontrollere ve çok çeşitli araçlara sahiptir.


Yorum yapın