e
sv
Driving School 2018 APK İndir

Driving School 2018 APK İndir

Driving school 2018 apk indir, driving school 2018 Türkçe indir ve kurulumu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiOvilex Soft
 • İşletim Sistemi AndroidİOSNintendo Switch

Driving School 2018 APK indir,  sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Driving School 2018 APK indir, Araba Oyunları ve Sürüş Oyunları ile ilgilidir ve Android telefonlara ve tabletlere yüklenebilir. Ancak, bazı insanlar başlangıç ​​seslerinden dolayı bunu rahatsız edici bulmuşlardır. Bunu önlemek için uygulama eski cihazlar için optimize edilmiştir. Driving School 2018 APK indir, ayrıca Android 4.3 veya üstü gerektirir. Neyse ki, bu oyunda reklam yok ve tamamen ücretsizdir. İndirme süresi nispeten kısadır ve oyunun kullanımı ücretsizdir.

Driving School 2018 APK indir, gerçekçi bir araba simülasyonuna sahip olsa da gerçekçi bir deneyim değil. Oyunun amacı, sizi yolun kurallarına ve en sevdiğiniz arabayı nasıl güvenle kullanacağınıza alıştırmaktır. Driving School 2018, daha gerçekçi hale getirmek için benzersiz bir şekilde tasarlanmış devasa bir açık dünya haritasına sahiptir. Driving School 2018 APK indir, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlar. Ayrıca çok oyunculu yarışlar oynayabilir ve en üst sıra için diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz.

Driving School APK İndir

Driving School APK indir, simülatörü etkileyici miktarda özgürlük sunar. Araba simülasyonları çok gerçekçi ve yolun kurallarını öğrenirken en sevdiğiniz aracı sürebilirsiniz. Driving School APK indir, ayrıca yaratıcı bir şekilde oluşturulmuş büyük bir açık dünya haritasına sahiptir. Oyun aynı zamanda diğer oyuncularla oynamanıza izin veren ücretsiz sürüş modunda da destekleniyor. Bu mod, sürüş becerilerini test etmek isteyen oyuncular için ek bir bonus. Bazı insanlar oyunun grafikleri konusunda tereddütlü olabilirken, diğer oyuncular oyunun oynanışını çok gerçekçi bulacaktır.


Driving School APK İndir

Driving School APK indir, araba sürme simülasyonları gerçekçi olmaktan da öte. Kendi güvenliğinizden ödün vermeden mükemmel araba kullanmayı öğrenebilir ve yolun kurallarını öğrenebilirsiniz. Driving School APK indir, size en keyifli oynanışı sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmış geniş bir açık dünya haritası sunar. Oyun ayrıca çok oyunculu oyunlar için ücretsiz bir sürüş modu sunuyor. Sürüş simülatörü arayan herkes için mükemmel bir seçim olmasını sağlayacak birçok özelliğe sahiptir.

Driving School 2018 PC İndir

Driving School 2018 PC indir, gerçekçi sürüş simülasyonları, sürüş becerilerinizi geliştirmenize ve oyundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak. Arabalara ek olarak, kamyon ve otobüs gibi çeşitli başka araçları da kullanabileceksiniz. İster acemi ister deneyimli bir sürücü olun, Driving School 2018 PC indir, araba kullanmayı öğrenmek isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Oyun ücretsizdir ve hem PC hem de Mac sürümlerinde mevcuttur.

Driving School 2018 PC indir, bir diğer önemli özelliği de açık dünya haritası. Açık dünya haritası çok gerçekçi ve onu istediğiniz arabayı sürmek için kullanabilirsiniz. Driving School 2018 PC indir, en sevdiğiniz arabayı sürme ve yolun kurallarını öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, aynı cihazda diğer oyuncularla oynamanıza izin veren harika bir ücretsiz çok oyunculu modu vardır. Bu, bir araba sürüş simülatörü arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Driving school 2018 apk indirmek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Driving school 2018 apk detaylı kurulum rehberi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Driving school 2018 apk tamamen ücretsiz bir şekilde indirilmektedir.

Driving school 2018 apk ilk olarak 2017 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmüştür.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478