e
sv
Driving School Sim 2020 apk indir

Driving School 2020 APK İndir

Driving school 2020 apk indir, driving school 2020 ücretsiz apk indir ve driving school 2020 Türkçe indirmek için sitemizi ziyaret edin. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiOvilex Soft
 • İşletim Sistemi AndroidİOSNintendo Switch

En yeni sürüş simülasyon oyununun adı Driving School Sim 2020 apk indir. Bu oyun size piyasada bulunan en yeni araba modellerini kullanma şansı veriyor. Ayrıca manuel veya otomatik şanzımanla da pratik yapabilirsiniz. Google Play Store’dan indirmek ücretsizdir. Oyun size çok çeşitli kontroller sunar ve yol kuralları ve trafik hakkındaki bilginizi geliştirecektir. Ayrıca, sürüşü keşfetmek ve pratik yapmak için büyük bir haritaya sahiptir. Oyunu birinci şahıs veya üçüncü şahıs olarak oynayabilirsiniz.

Driving School 2020 apk indir oynanışı eğlenceli, eğitici ve zorludur. Sürükleyici bir ortamda trafik yasaları ve defansif sürüş hakkında bilgi edineceksiniz. Gerçekçi hasar sistemi ve yumuşak eğim ve direksiyon kontrolleri, oyunu herkes için gerçek bir meydan okuma haline getiriyor. Araba kullanmayı öğrenmenin harika bir yolu. Ustalaşmak için birkaç senaryo var. Bir meydan okumayı seviyorsanız, Driving School Sim 2020 apk indir size rekabet avantajı sağlayacaktır. Ücretsizdir, bu nedenle araba kullanmayı öğrenmek için bir servet harcamanıza gerek kalmaz.

Driving School Sim 2020 Ücretsiz İndir

Güvenli bir şekilde araba kullanmayı öğrenmeniz gerekecek. Bu, güvenli bir şekilde sürmeyi öğrenmenin en önemli yönüdür. Bu oyun, tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için eğlenceli ve zorludur. Oyun size arabayı nasıl manevra edeceğinizi ve düzgün bir şekilde park edeceğinizi öğretecek. Gerçek hayattaki trafik, park etme ve geri giden otoparkı içerir. Üstelik gerçekçi bir hasar sistemi, gerçekçi kontroller ve bolca içerik barındırıyor. Araba kullanmaya alışmak kolay değil, bu yüzden tüm özelliklerine aşina olmalısınız.


Nepal’de araba kullanmanın kural ve düzenlemelerine aşina olmak istiyorsanız, Driving School 2020 ücretsiz indir kesinlikle denemeye değer. Yüzlerce çoktan seçmeli soru, ehliyet testi için gerçek bir deneme yolu, mekanik direksiyon, manuel vites değiştirme, göstergeler, temel trafik ışıkları ve çok daha fazlasını içerir. Sürüş becerilerinizi tazelemenin iyi bir yolu. Sürüş deneyimi olmayanlar, güvenli sürüş tekniklerini öğrenmenin bir yolu olarak bu oyunu oynamaya teşvik edilir.

Driving School Sim 2020 Türkçe İndir

Driving School Sim 2020 apk indir, kariyer modu ve çevrimiçi çok oyunculu modları olan ücretsiz bir sürüş simülatörü oyunudur. Bu oyun aynı özelliklere ve mekaniklere sahip diğer oyunlara benzer. Gerçekçi bir hasar sistemine sahiptir ve indirmek ücretsizdir. Yerel bir reklam engelleyici ve ücretsiz VPN’ye sahiptir. Ayrıca, kullanıcı için entegre haberciler ve reklam engelleyici sunar. Oyunu oynamak zor değil, ancak sürüşün temellerine hakim olmak biraz zor.

Driving School Sim 2020 apk indir, çeşitli araçlarda sürüş alıştırması yapmanızı sağlayan ücretsiz bir sürüş simülatörüdür. Arabaları düzgün bir şekilde nasıl park edeceğinizi öğrenmeniz gereken bir sürüş dersi ile başlar. Ardından, geri park etme ve diğer zor durumlar hakkında size bir test vererek becerilerinizi test eder. Oyun, gerçek bir hasar sistemi de dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir. Kontroller pürüzsüz, eğim ve düğmeler gerçekçi. Ayrıca çok oyunculu oyun için çeşitli seçeneklerle birlikte gelir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Driving school 2020 apk indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Driving school 2020 detaylı kurulum rehberi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Driving school 2020 apk tamamen ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden indirilmektedir.

Driving school 2020, ilk olarak 2020 yılında piyasaya sürülmüştür.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478