e
sv
Dying Light 2 İndir

Dying Light 2 İndir

Dying Light 2 indir - Dying Light 2 PC indir, Dying Light 2 full indir için sitemiz ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiTechland
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Xbox OneXbox Series XXbox Series SNintendo SwitchPlaystation 5

Dying Light 2 indir, tuhaf, gerçeküstü Dying Light 2 indir, Stay Human, çok ciddi gün sonu temalarını aptal karakterler ve bir gökdelenden zombileri bir kriket sopasıyla indirmenizi sağlayan mini oyunlarla birleştirir, ancak bir şekilde son derece iyi çalışır. Dying Light 2 indir, zombi ezici aksiyon oyunu, üst düzey parkur hareketi, onları iyi bir şekilde kullanmak için geniş bir açık dünya ve birçok harika karakter ile güçlü bir kıyamet sonrası maceradır. O kadar iyi çalışmayan şey, neredeyse ölümcül bir böcek vakasını, varışta neredeyse ölmediği (ölmediği) kadar ilginç olmayan bir kahramanın etrafında dönen bir hikayeyle nasıl birleştirdiği. Techland’deki geliştiriciler, bu devam filmini yapmak için yola çıktıklarında, küresel bir pandemiden iki yıl sonra küresel bir pandemi hakkında bir oyun yayınlayacaklarını bilmiyorlardı, ancak böyle iddialı bir şeyi bitirmeye çalışmanın açık olduğu açık. bu şartlar altında oyun hiçbir iyilik yapmadı.

Dying Light 2 indir, 2015’te sürprizlerle dolu öncüsü tarafından ortaya konan plana büyük ölçüde bağlı kalan Dying Light 2 indir, çatıların parkur, çöpçülük ve zombi kafalarını kesme ustaları haline gelen eksantrik hayatta kalanlara ev sahipliği yaptığı mükemmel, son derece keşfedilebilir bir şehirde geçiyor. çeşitli spor ekipmanları ile. Gündüzleri zombiler güneşten saklanmak için binalara akın ediyor ve geceleri göz korkutucu kitleler halinde sokaklara dökülüyorlar, ancak asıl gerilim size geri sayan korkunç sayacı yönetmekten, beyinsiz bir düzenbaza dönüşmekten geliyor. Neredeyse herkes gibi size de zombi virüsü bulaştı ve UV ışınlarıyla neredeyse sürekli temas halinde kalmak, kaçınılmaz olanı geciktiren tek şey.

Dying Light 2 PC İndir

Dying Light 2 PC indir, gece boyunca yaptığınız her şeyde son derece dikkatli olmalısınız, böylece sınırlı oksijen kaynağına sahip bir dalgıç gibi ölçüm cihazınızı yenilemek için UV ışıklarıyla yakındaki bir vahaya dönebilirsiniz. Dying Light 2 PC indir, bir görev alanının her köşesini yağmalama riskini alıyor musunuz yoksa tehlikeyi azaltmak için acele edip ana hedefi tamamlıyor musunuz? Çatışmadan kaçınmak için gizlice dolaşmak için zaman ayırmalı mısınız yoksa bir hedefe daha hızlı ulaşmak için saldırıya geçmek ve bıçaklanma riskini almak daha mı kolay olur? Bu gibi kararlar, aksiyonun en üstünde yer alır ve size en yakındaki zombileri sıçratmanın ve cesetlerini yağmalamanın ötesinde düşünmeniz için bir şeyler verir.


Dying Light 2 PC İndir

Dying Light 2 PC indir, gündüz-gece döngüsünün her bir bölümündeki belirgin his, ne tür şeyler yapacağınız konusunda bir denge yaratır: Dying Light 2 PC indir, yeni silahlar toplamak ve malzeme hazırlamak, yol boyunca görevleri tamamlamak; gün geçtikçe şehirde dolaşıyorsunuz ve kesinlikle içeri girmeniz gerekmedikçe açık havada hikaye görevlerini tamamlıyorsunuz.

Dying Light 2 Full İndir

Dying Light 2 full indir, bu konudaki en büyük varlığınız – ve Dying Light 2’nin bir mil ile en önemli özelliği – ilk oyunun zaten etkileyici araç kutusunu geliştiren özgürleştirici ve pürüzsüz parkur sistemidir. Dying Light 2 full indir, binadan binaya atlayacak, gökdelenleri ölçeklendirecek ve hatta sezgisel bir kolaylıkla bir kıskaçla etrafta sallanacaksınız. Şehrin sokakları geceleri ölümsüz, gündüzleri ise henüz ölmemiş haydutlarla dolup taştığı için, çatılara yapışmak hızla tüm zamanların en karmaşık ve yüksek bahisli “The Floor is Lava” oyunlarından biri haline geliyor ve bu sürekli olarak devam ediyor. A noktasından B noktasına koşarken bile eğlenceli.

Dying Light 2 full indir, seviye atladıkça, 20’den fazla kilitlenebilir parkur becerisinden oluşan bir repertuar, duvarlarda koşma, dar alanların altında kayma ve – gerçekten dar bir noktadaysanız – kafalarından sıçrama tahtası gibi yeni yollarla şehirde gezinmenizi sağlar. kaçmak için zombiler. Dying Light 2 full indir, bir keresinde bir gökdelenin tepesinden bir zombiyi kaparak, çatıdan atlayarak ve en dipteki düşüşümü yumuşatana kadar onu aşağı sürerek kaçtım. Başka bir zaman, beni takip eden aptallar derinliklerine atlarken, gökdelenlerin kenarlarında duvarlar atarak bir zombi sürüsünden kaçtım. Dying Light 2’de çekebileceğiniz abartılı, çılgın şeylere bir mum tutabilecek çok fazla oyun yok. Daha sonra, devasa bina yüksekliğinin seyahat ettiği şehir manzaralarında çatıda seyahat etmeyi mümkün kılan bir yamaç paraşütü bile var.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Dying Light 2 indirmek isteyen kullanıcılar sitemiz üzerinden oyunu indirebilirler.

Dying Light 2 indirmek isteyen kullanıcılar sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde oyunu indirebilirler.

Dying Light 2 oyunu Techland isimli firma tarafından geliştirilmiş ve yayıncılığı yapılmıştır.

Dying Light 2 indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 60 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478