e
sv
Dying Light

Dying Light İndir

Dying Light indir - Dying Light 1 indir, Dying Light full indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiTechland
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Xbox OneNintendo SwitchMac OS

Dying Light indir, akıcı parkur geçiş mekaniği, çok çeşitli korkunç canavarlar ve zombiler ve yaratıcı yakın dövüş silahlarına yaptığı vurguyla Dying Light indir, genellikle sevgiyle hatırlanır. Dying Light indir, ancak Dying Light’ın altı yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana büyük ölçüde unutulan birkaç yönü var.

Dying Light indir, hikayesi inanılmaz derecede benzersiz veya orijinal olmasa da, zombi türünün birkaç kinayesine bağlı kalsa da, ilgi çekici ve yoğun oynanışı için harika bir fon görevi görüyor. Dying Light indir, karakter motivasyonları açıklığa kavuşturulmuştur, kahramanın net ve tanımlanabilir bir kişiliği vardır ve olay örgüsü sadece oyuncuların ilgisini çekecek kadar karmaşıktır, ancak ana hikaye görevlerini bir seferde saatlerce görmezden geldikten sonra bile takip edilebilecek kadar basittir. Yine de bu, oyuncuların bugün hatırladığı anlamına gelmiyor ve birkaç ay içinde Dying Light 2: Stay Human’a geçmeyi planlıyorlarsa buna ihtiyaçları olabilir.

Dying Light 1 İndir

Dying Light 1 indir, hastalık bulaşmış zombilerin ve canavarların bölgedeki sokakların, gökdelenlerin ve yeraltı sistemlerinin büyük çoğunluğunu ele geçirdiği Türkiye’nin Harran şehrinde açılıyor. Dying Light 1 indir, son derece hassas bir belgeye sahip olduğu söylenen Kadir “Rais” Süleyman adlı bir adamı bulmak için şehre sızmakla görevlendirilen Global Relief Effort (şehire hava yoluyla malzeme sağlayan bir organizasyon) ajanı olan Kyle Crane’i kontrol ediyor. GRE’ye şantaj yapmak için kullanıyor.

Dying Light Full İndir


Dying Light 1 indir, Harran’a iner inmez Crane bir zombi tarafından saldırıya uğrar ve ısırılır. Saldırıyı savuşturmaya çalışırken, hayatta kalanlardan biri olan Jade Aldemir yardımına koşar. Jade, Crane’i Jade’in kardeşi Rahim ile tanıştığı “Kule” olarak bilinen bir kurtulan sığınağına götürür. Dying Light 1 indir, birkaç hızlı parkur dersinden sonra Crane, Rais’in sürekli olarak Kule’den kurtulanlara saldırdığını ve malzemelerini, özellikle de virüs bulaşması için geçici bir tedavi olan Antizin’lerini çaldığını keşfeder. Crane, GRE tarafından havadan düşürülen bir Antizin sandığını güvence altına almak için dışarı çıkıyor, ancak organizasyon tarafından sandığı yok etmesi ve aradığı hedefin kendisi olduğundan emin olmak için Rais’e gitmesi söyleniyor.

Dying Light Full İndir

Dying Light full indir, Talimat verildiği gibi Crane, Rais’e gider ve The Tower için iki kasa Antizin kazanması için onun için çalışmayı kabul eder ve bu süreçte kimliğini doğrular. Dying Light full indir, Crane görevleri tamamlar, ancak Rais onu kısa süreliğine değiştirir, ona sadece beş ayrı ilaç şişesi verir. GRE, Kule’den sağ kurtulanlara havadan erzak göndermeyi durdurur, bu yüzden Crane onlarla iletişimi keser.

Dying Light full indir, Antizin erzakları çok azalırken Jade ve Crane , ilacı bulup çalmayı umarak Rais’in yakındaki depo binasına giderler. Bunun yerine, Uçucu bir yuvayı yok etmek için kullandıkları yüksek patlayıcılar bulurlar. Dying Light full indir, Rahim görev sırasında ölümcül yaralar alır ve enfekte olur.

Dying Light full indir, Crane The Tower’a döndüğünde, bir tedavi bulmaya kararlı bir Tower kurtulan olan Dr. Zere’nin Rais tarafından yakalandığını öğrenir. Crane, Dr.’ı kurtarmak için acele eder ve almakla görevlendirildiği hassas bilgilerin, GRE’nin Harran virüsünü silahlandırma planlarını içerdiğini öğrenir. Dying Light full indir, Crane ayrıca Savunma Bakanlığı’nın şehri bombalamak üzere olduğunu öğrenir ve radyo kulelerini onarmak ve SOS yayınlamak için yola çıkar.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Dying Light indirmek isteyen oyuncular bu amaç ile sitemizi kullanabilir ve sitemiz üzerinden oyunu indirebilirler.

Dying Light indirmek isteyn kullanıcılar sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde Dying Light indirebilirler.

Dying Light indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 40 GB büyüklüğündedir.

Dying Light adlı oyun serisi Techland tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478