e
sv
Empire Total War İndir

Empire: Total War İndir

Empire: Total War indir - Empire Total War indir, Total War Empire indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiThe Creative Assembly, Feral Interactive
 • İşletim Sistemi Windows LinuxMacOSMac OS

Empire: Total War indir, yukarıdan yükselen kayalıklardan karanlık bir göle dalmak gibi, Empire: Total War indir, dalmak gibi korkutucu bir ihtimal ama canlandırıcı bir deneyim. Bu strateji serisindeki önceki oyunlarda olduğu gibi, ortaya çıkarılacak çok büyük miktarda içerik var, ancak şimdi saatler yüzlerce yıl ileri alındı. Teknolojik ilerlemeler, yay ve ok silahlarını modası geçmiş hale getirdi, İngiliz kolonileri bağımsızlık için çabalıyor ve büyük imparatorluklar kaçınılmaz çöküşlerine yaklaşıyor. Bu tarihi sular derin ama aynı zamanda biraz çalkantılı. Empire: Total War indir, şimdiye kadarki en büyük ve en geniş Total War’dır ve eskiyen bir tarihi parşömen gibi, kapsamı parlak bir şekilde iddialıdır, ancak kenarları biraz yıpranmıştır. Bununla birlikte, oyunun tarihsel genişliği, sıra tabanlı savaş römorkörleri,

Empire: Total War indir, büyük kampanya, Empire: Total War’ın özüdür ve en çok zaman geçireceğiniz yer orası. Oyun 18. yüzyıla yayılıyor ve Büyük Britanya ve Rusya’dan Maratha Konfederasyonu ve Osmanlı İmparatorluğu gibi düşmüş topraklara kadar bir dizi dünya gücü arasından seçim yapmanıza izin veriyor. Empire: Total War indir, bir imparatorluk seçtikten sonra, zafer koşullarını ve kampanya süresini belirleyen birkaç farklı kampanya türü arasından seçim yapabilirsiniz. Hangisine karar verirseniz verin, hazırlıklı olun: Her dönüşün birden fazla cephede stratejik düşünmeyi gerektirdiği göz önüne alındığında, 50 yıllık kısa bir kampanyanın bile tamamlanması oldukça uzun sürebilir.

Empire Total War İndir

Empire Total War indir, savaşlar genellikle bölgelerin nasıl kazanılıp kaybedildiğini belirler, ancak diplomatik ilişkiler, ekonomik engeller, suikastlar ve diğer birçok incelik her turda ince ayar yapılmalı ve dikkate alınmalıdır. ve yıllar geçtikçe gözle görülür bir etkiye sahipler. Empire Total War indir, bu kulağa ezici geliyorsa veya bir Amerikan tarih tutkunuysanız, büyük olana atlamadan önce Bağımsızlığa Giden Yol kampanyasını kontrol etmek isteyeceksiniz. Bu aslında, sizi yavaş yavaş temel bilgilerle tanıştıran ve kendi başına büyük bir kampanyayla sonuçlanan uzun bir Amerikan öğreticisidir.


Total War Empire İndir

Empire Total War indir, göz önünde bulundurmanız gereken faktörler, önemli bir yeni özellikle başlayarak, gamı ​​​​yönetmek için: teknoloji ağacı. Empire Total War indir, üç araştırma alanı ve birden çok alt ağaç, ordunuzu, endüstrinizi ve felsefenizi geliştirmenize olanak tanır; sırayla, seçimleriniz ekonominize veya savaştaki başarınıza fayda sağlayabilir. Avantajlar ilk başta önemsiz görünebilir, ancak kampanya uzadıkça etkileri daha belirgindir ve bu ağaçlardaki seçimleriniz, kendi imparatorluğunuzun güçlü ve zayıf yönleriyle bilgilendirilmelidir.

Total War Empire İndir

Total War Empire indir, endüstriye odaklanıyor ve düşmanlarınızı alt etmek için çok sayıda birlik kullanıyor musunuz, yoksa donanma iyileştirmelerine odaklanıyor ve başarılı ticaret yolu ablukalarının müteakip faydalarından yararlanıyor musunuz? Seferiniz uzadıkça, ihtiyaçlarınız değişebilir, çünkü düşman ablukaları daha güçlü bir donanma gerektiriyor, çünkü karada hızla yayılıyor, ya da ekonominiz büyüyen ordunuzu besleyemediği için. Total War Empire indir, teknoloji aynı zamanda sınırlı bir diplomatik seçenektir, çünkü yalnızca müzakereler sırasında ticaret yapmakla kalmayıp aynı zamanda düşmanlardan da çalabileceğiniz bir metadır. Ayrıca, dost bir ulusu teknoloji sunmaya ikna etmek kolay değil.

Total War Empire indir, birden fazla teknoloji veya parasal tazminat teklif edildiğinde bile, en yakın müttefikleriniz tek bir teknolojiyi bile paylaşma talebini nadiren kabul eder ve bu da onu sınırlı bir siyasi araç haline getirir. Empire: Total War’da bilgi, paylaşmaktan daha kolay çalınır. Total War Empire indir, birden fazla teknoloji veya parasal tazminat teklif edildiğinde bile, en yakın müttefikleriniz tek bir teknolojiyi bile paylaşma talebini nadiren kabul eder ve bu da onu sınırlı bir siyasi araç haline getirir. Empire: Total War’da bilgi, paylaşmaktan daha kolay çalınır. Birden fazla teknoloji veya parasal tazminat teklif edildiğinde bile, en yakın müttefikleriniz tek bir teknolojiyi bile paylaşma talebini nadiren kabul eder ve bu da onu sınırlı bir siyasi araç haline getirir. Empire: Total War’da bilgi, paylaşmaktan daha kolay çalınır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Empire: Total War indirmek isteyen kullanıcılar bu amaç ile sitemizi kullanabilirler.

Empire: Total War indirmek için sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Empire: Total War oyunu The Creative Assembly ve Feral Interactive tarafından geliştirilmiştir.

Empire: Total War indirmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 15 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478