Nisa 2022’nin En Çok Takip Edilen Minecraft Yayıncıları

Nisa 2022’nin en çok takip edilen Minecraft yayıncıları açıklandı, bu açıklamaya göre birçok oyun haber kanalının ve şirketinin yayımladığı verilere göre en çok takip edilen 5 Minecraft yayıncısını son dakika haberi şeklinde açıklandı. Minecraft indirmek isteyen birçok kişi oyunu indirmeden önce yabancı ve Türk yayıncıları takip ederek Minecraft hakkında bilgi ediniyor.

Son dakika oyun haberlerine göre 2022’nin Nisan ayında en çok takip edilen Minecraft yayıncılarının tamamı yabancılardan oluşuyor. Şimdi alt taraftan en çok takip edilen Minecraft yayıncılarını inceleyebilirsiniz.

Dream

Dünyanın en popüler Minecraft yayıncısı olan Dream hakkında fazla bir bilgi bilinmiyor. Bilinen tek gerçek onun en iyi Minecraft yayıncısı ve en çok izlenen Minecraft yayıncısı olduğudur. Her ay ve her yıl olduğu gibi Nisan 2022’de de en çok izlenen Minecraft yayıncısı “Dream” Oldu. En iyi Minecraft yayıncılarından birisi olan Dream’ın tam 29 milyon abonesi bulunuyor.

TommyInnit

TommyInnit adlı Minecraf yayıncısını YouTube’de 11 milyondan fazla kişi takip ediyor. Dream Minecraft yayıncısından sonra en çok izlenen ve en çok takip edilen Minecraft yayıncısıdır. Eğlenceli ve aksiyonlu Minecraft videoları ile tanınan TommyInnit yoluna emin ve başarılı adımlar ile devam etmektedir.

Wiederdude

Nisan 2022’nin en çok izlenen Minecraft yayıncıları listesi arasında en sıra dışı ve benzersiz yayıncıdır. Diğer Minecraft yayıncılarına göre çok farklı bir konsepte sahip olan Wiederdude birçok kişi tarafından taktir edilmektedir. YouTube kanalında bulunan Minecraft videoları genellikle inşaat ve mimari üzerine olmaktadır, bundan dolayı birçok kişi tarafından takip edilmektedir.

Technoblade

Minecraft yayıncıları arasında en iyi PVP videoları çeken Minecraft yayıncısıdır. YouTube’de popüler olması ve sevilmesinin en büyük nedeni de kanalında yayınladığı Minecraft PVP videolarıdır. Technoblade yayıncısının YouTube’de 10 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır.

Mumbo Jumbo

Mumbo Jumbo, YouTube’de yayınladığı Minecraft Redstone mühendisliği ile ünlü olmuştur. Birçok Minecraft oyuncusu tarafından takip edilen Mumbo Jumbo Nisan 2022’nin en çok takip edilen Minecraft yayıncıları arasına kendini sokmayı başarmıştır. Aktif olarak Minecraft videolarına devam eden Mumbo Jumbo her geçen gün yeni abonler kazanmaktadır.

Bu haberimiz de sizlere Nisan 2022’nin en çok takip edilen ve en çok izlenen Minecraft yayıncıları hakkında detaylı bilgiler verdik, daha fazla oyun haberleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın