e
sv
far cry 6 indir full ücretsiz 2021

Far Cry 6 İndir

Far Cry 6 İndir - Far Cry 6 Türkçe full ücretsiz indirmek için ve detayları için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 3
 • 2 ratings
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
50% 0% 0% 0% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
50% 0% 0% 0% 50%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiUbisoft
 • İşletim Sistemi WindowsAmazon LunaPlaystation 4Playstation 5Xbox OneXbox X ve S SerisiStadia

Far Cry 6 indir full ücretsiz, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından piyasaya sürülen bilimkurgu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Far Cry Primal, Far Cry: The Summoning, Far Cry: Hunters ve Far Cry: Hyborian Adventures’ın ardından Far Cry serisinin altıncı büyük bölümü. Oyun 7 Ekim 2021’de piyasaya sürülecek. Aşağıda oyun hakkında bildiğimiz her şeyin bir özeti var.

Far Cry 6 indir full ücetsiz, rotavirüs adlı bir virüsün dünya nüfusunun çoğunu yok ettiği yakın bir gelecekte geçiyor – Emily adında bir Kanadalı kız, Max adında bir Amerikalı asker, Bambi adında bir Afrikalı ve bilinen bir Asyalı kız hariç. Alice olarak. Ölümsüz ordularıyla savaşmak için Far Cry silahları adı verilen silahları kullanıyorlar. Bunu yapmak için Ambergris Cay adlı Pasifik adasının açık dünyasını keşfetmeleri gerekiyor. Far Cry 6’nın geçtiği yer burası.

far cry 6 çıkış tarihi

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Nedir? Ne Zaman Çıkacak?

Far Cry 6 çıkış tarihi 7 Ekim 2021 olarak duyurulmuştur, oyun yapımcıları ve geliştiricileri tarafından oyunun çıkış tarihi bu şekilde açıklanmıştır. Oyun daha kısa bir zamanda çıkması beklenirken Koronavirüs’ün tüm dünyayı etkisi altına almasıyla beraber, oyun sektörü de ciddi derecede zarar görmüş ve tamamlanması beklenen oyunların çıkış tarihleri uzatılmıştır. Fakat kısa bir zaman sonra oyun çıkacaktır, oyunun görsellerine bakılacak olursa bir hayli gelişmiş ve neredeyse gerçekçiliğe yakın bir şekilde yapılmıştır.

Bu gelişme Far Cry oyun serisinin sevenlerini bir hayli mutlu etmiş ve heyecanlandırmıştır. Far Cry 6 sistem gereksinimleri hakkında da bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan “Sistem Gereksinimleri” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

far cry 6 hikayesi nedir


Far Cry 6 Hangi Platformlarda Oynanılacak?

Far Cry 6 ayrıca Xbox One için geliştiriliyor, yani Far Cry 6 oynamayı dört gözle bekleyen oyuncular, oyunun neyle ilgili olduğunu deneyimleme şansına sahip olacaklar. Ancak, Far Cry Primal’in sonunda raflara çarptığında herhangi bir büyük kusuru olacak gibi görünmüyor. Hatta oyunun sistem gereksinimlerinde yerleşik bir Xbox One önizlemesi bile var! Oyunun Xbox One’da iyi çalışıp çalışmadığını görmek oyunculara kalmış. Eğer öyleyse, diğer konsollarda yayınlanmadan önce herkesin önüne geçebilir ve Far Cry 6 için ön sipariş verebilirsiniz.

Far Cry 6 Hikayesi (Konusu) Nedir?

Far Cry 6’nın hikayesi, ilk oyun Far Cry Primal oyununun hikayesini takip ediyor. Burada herhangi bir silahlı çatışma veya atış bulamayacaksınız. Bunun yerine, sizi kooperatif görevlerine yönlendirecek ve karşı taraftan gönderilen düşman asker dalgalarıyla savaşmanızı sağlayacak pusula adı verilen bir haritayı kullanarak oyunda yolunuzu bulmanız gerekecek. Bu düşman üslerine düşman karakolları denir. Tek bir oyuncu tarafından kontrol edilebilirler, ancak tüm üssü yıkmak ve adayı geri almak için onlarla bir işbirliği görevi oluşturacak bir grup insana ihtiyacınız var. Bu görevler, ok tuşları veya klavye ve fare kullanılarak oynanabilir.

Far Cry 6’nın hikayesi, bir adada mahsur kalan ve her şeye rağmen hayatta kalmak zorunda kalan bir grup insanın etrafında dönüyor. Grup, bir arkadaşıyla birlikte bir çadır kurmaya ve kurtarılana kadar kamp kurmaya karar verdi. Zamanla adada güvende olmadıklarını ve kendilerine saldıran düşman ordularıyla savaşmanın bir yolunu bulmaları gerektiğini anlamaya başladılar. Tahmin edebileceğiniz gibi, düşmanla savaşmanın bir yolunu bulma arayışları onları bir vahşi doğaya sürükledi ve bunun için biraz yardıma ihtiyaçları vardı. Adadaki düşmanlarla savaşırken hayatta kalmanız için elektrikli testere ve tabanca gibi çeşitli silahların yanı sıra çeşitli savunma mekanizmalarını kullanmanız gerekecek.

far cry 6 görsel

Far Cry 6 oyununu diğer oyunlara kıyasla bu kadar benzersiz kılan bir başka yönü de açık ortamın kullanılması. Karayip adasında çok kumlu bir plajın yanı sıra düşmanlardan saklanabileceğiniz çok sayıda mağara ve diğer alanlar vardır. Ayrıca bir tekneye binebilir ve okyanus boyunca fethedilmeyi bekleyen farklı adalara seyahat edebilirsiniz. Genel olarak, Far Cry 6 biraz heyecan verici bir oynanışa sahip, ancak insanların beklediği seri olmak istiyorsa oyuncularda biraz büyümesi gerekecek. Ancak, eğer bir Far Cry 6 hayranıysanız, bu oyun size saatlerce eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Far Cry 6 indirmek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Far Cry 6, çıkış tarihi 7 Ekim 2021 olarak belirlenmiştir.

Far Cry 6 kurulum rehberi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Far Cry 6 oyunu ücretsiz olarak bulunmamaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478