e
sv
Farming Simulator 22 İndir

Farming Simulator 22 İndir

Farming Simulator 22 indir - Farming Simulator 22 PC indir, Farming Simulator 22 full indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiGiants Software
 • İşletim Sistemi WindowsXbox OneXbox Series XXbox Series SMacOSPlaystation 5Klasik Mac OSNintendo SwitchStadia

Farming Simulator 22 indir, en yeni Farming Simulator oyunu 400’den fazla farklı tarım markası, yeni nesil makineler ve geliştirilmiş bir dağ haritası içerecek. Farming Simulator 22 indir, oyun ayrıca kış aylarında ekin yetiştirmek için kullanılabilecek seralar gibi yeni özellikler de içerecek. Farming Simulator 22 indir, aralarından seçim yapabileceğiniz 400’den fazla farklı mahsul türü de vardır ve birçok yeni makine, çiftçilik operasyonunuzu daha heyecanlı ve başarılı hale getirecektir. Ayrıca, çok yıllı bir üretim zinciri oluşturma yeteneği de dahil olmak üzere çok çeşitli yeni zorluklara sahip olacak.

Farming Simulator 22 indir, oyuncular, domuzlar ve inekler de dahil olmak üzere oyunda ekin yetiştirebilir, ayrıca sığır, tavuk ve diğer çiftlik hayvanlarını yetiştirebilir. Farming Simulator 22 indir, süt ve yumurta da satabilirler. Bakımı en kolay olan tavuklar iken, domuzlar ve inekler daha karmaşıktır. Hayvancılığın yanı sıra ormancılık yaparak gelir elde edebilirsiniz. Oyun ayrıca koyun yetiştirme, peynir yapma ve hayvan yetiştirme gibi çok sayıda aktiviteye sahiptir.

Farming Simulator 22 PC İndir

Farming Simulator 22 PC indir, Bir sonraki büyük güncelleme, güncellenmiş grafikler ve ses efektleri içeren Farming Simulator 22 olacak. Oyun ayrıca yeni sezonlara ve haritalara sahip olacak. Farming Simulator 22 PC indir, diziyi sevenler için hoş bir ek. Ayrıca yeni araçlar ve ekinler de var. Ayrıca oyuncular hayvan ve bitki ticareti yaparak para kazanma şansına sahip olacaklar. İlk çok oyunculu mod, bir arkadaşınızla veya bir bilgisayarla oynamanıza izin verecek.


Farming Simulator 22 PC İndir

Farming Simulator 22 PC indir, oyunun inşa sistemini değiştirdi. Tek bir arazi bloğu kullanmak yerine, oyuncular sahaya yapı parçaları yerleştirmelidir. Farming Simulator 22 PC indir, artık yeni malzemeler ve mahsul çeşitleri var. Oyunun sezon sistemi yenilendi ve sezonluk döngüleri içeriyor. Bu, oyuncuların yeni ekipman ve ürünlere yatırım yapmasına ve daha verimli bir çiftlik oluşturmasına olanak tanır. Oyun ayrıca yeni bir arayüze sahiptir. Farming Simulator 22 koleksiyoncu sürümü ayrıca fiziksel ürünleri de içerecek.

Farming Simulator 22 Full İndir

Farming Simulator 22 full indir, oyuna 400’den fazla araç ve araç ekledi. Buna ek olarak, yeni bir sezonu da içeriyor. Bu genişletme, Mac ve Windows sürümlerinde de mevcut olacak. Farming Simulator 22 full indir, oyun aynı adı taşıyan güncellenmiş bir sürüme sahip olacak ve ayrıca güncellenmiş bir Android ve PC sürümüne sahip olacak. Orijinal sürümle aynı özellikleri içerecektir. Oyunu oynamak için ek yazılım satın almaya gerek yoktur.

Farming Simulator 22 full indir, yeni çiftçilik simülasyon oyunları, yeni çiftçilik araçlarını içerir ve oyuncular kendi çiftliklerini bile oluşturabilirler. Birçok yeni özelliğin yanı sıra oyun, geliştirilmiş bir üretim zinciri sistemine de sahip olacak. Farming Simulator 22 full indir, başarılı bir çiftlik çok fazla sıkı çalışma gerektirecektir. Örneğin, birçok insan becerileri nedeniyle kendi işlerini geliştirebilmiştir. Ancak oyunun en son sürümü durumunda, mahsul üretmek ve oyunda başarılı bir işletmeyi yönetmek zordur.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Farming Simulator 22 oyunu, 22 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürüldü.

Farming Simulator 22 oyunu içerisinde Türkçe dil desteği bulunmaktadır ve oyunun arayüzünün tamamı Türkçe yapılabilmektedir.

Farming Simulator 22 için gereken kullanılabilir depolama alanı 35 GB büyüklüğündedir.

Farming Simulator 22 indirmek ve oynamaya başlamak için sitemizde yer alan ilgili paylaşımımızı kullanabilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478