e
sv

FİFA 20 Satın Al PC

fifa 20
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FİFA 20 satın al PC ve PS4 için sıkça sorgulanmaktadır. FİFA 2020 PC satın al hizmeti veren birçok site bulunmaktadır. Genel olarak kullanıcılar aracı siteleri tercih etmektedirler. Bunun sebebi FİFA 20 satın al PC hizmeti veren aracı sitelerin çok daha uyguna satmasıdır. Aracı firmalar, direkt olarak FİFA ile anlaşma yaparak ucuza FİFA 20 oyununu tedarik etmekte ve üstüne fiyat ekleyerek satışını yapmaktadır.

FİFA 20 satın al PC hizmeti veren en ucuz siteleri bu yazımız da sizler için karşılaştıracağız. Bu sayede FİFA 20 satın al PC hizmetini veren en ucuz siteleri görebilir ve istediğiniz siteden satın alabilirsiniz. Genel olarak sitelerin yorumları ve fiyatlarını sizler için bir araya getireceğiz.

FİFA 20 PC Satın Al (En Ucuz Fiyatlar)

Fifa 20 PC satın al hizmetini veren en ucuz siteleri alt tarafta ki görselde bir araya getireceğiz. Bu siteler EA, Durmaplay, Gittigidiyor ve Oyunfor gibi bilindik FİFA 20 PC satın al hizmeti veren siteler olacaktır. FİFA 20 nereden alabilirim? Gibi sorular da oyuncular tarafından sıkça sorulmaktadır. Bilgisayar için satın almak istiyorsanız, direkt olarak İnternet üzerinden oyunu satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz ama PS4 ve farklı Playstation sürümleri için mağazalardan satın almanız gerekmektedir.

FİFA 20 PC satın al hizmetini veren siteler alt tarafta detaylı bir şekilde verilmektedir. Özellikle Oyunfor ve Gittigidiyor gibi bilindik siteleri tercih etmeniz sizler için daha sağlıklı olacaktır, zira herhangi bir sorunda direkt olarak iletişim kurma imkanı karşınıza çıkıyor.


FİFA 20 Durmaplay sitesinde ki Fiyatı Nedir

FİFA 20 satın al hizmeti veren “Durmplay” sitesi üzerinde ki fiyatı şuan %82 indirimle 625 TL yerine sadece 114 Tl‘ye satılmaktadır. Durmaplay sitesini ziyaret ederek %82 indirime FİFA 20 satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Durmplay sitesi en bilindik oyun satın alma sitelerinden birisi olarak bilinmektedir.

Durmplay FİFA 20 Satış Fiyatı: 114 TL

fifa 20 satın al PC


FİFA 20 Gittigidiyor sitesinde ki fiyatı Nedir?

FİFA 20 PC satın al hizmeti veren farklı bir site olan Gittigidiyor sitesi üzerinde ki fiyatları 120 TL ile 740 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar işletim sistemine göre farklılık göstermektedir. Gittigidiyor Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden bir tanesidir. Güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir ve FİFA 20 PC satın al işleminde herhangi bir sorun olursa müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Gittigidiyor FİFA 20 Satış Fiyatı: 120 TL – 740 TL Arası


Fifa 20 pc satın al


FİFA 20 PS4 Satın Al

FİFA 20 PS4 satın al araması diğer arama türlerine göre çok daha az aranmaktadır. Bunun sebebi oyuncuların İnternet üzerinden satın almak yerine direkt olarak mağazaya giderek FİFA 20 PS4 satın al işlemini gerçekleştirmesidir. Sizlerde ister İnternet üzerinden isterseniz de direkt olarak mağazaya giderek FİFA 20 PS4 satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

FİFA 20 PS4 satın al dahil farklı FİFA 20 satın alma işlemleri hakkında sizlere detaylı karşılaştırmalar yapıyoruz. Yukarıda Gittigidiyor ve Durmplay siteleri arasında bulunan FİFA 20 fiyatlarını karşılaştırdık. Farklı sitelerin fiyat karşılaştırmaları için alt tarafta bakabilirsiniz.


FİFA 20 Oyunfor sitesinde ki fiyatı Nedir?

FİFA 20 PC satın al fiyatı Oyunfor sitesi üzerinde 485 TL olarak güncellenmiştir. Diğer FİFA 20 satın al PC hizmetlerine göre çok pahalı gözükmektedir. Durmplay ve Gittigidiyor siteleri üzerinde çok daha uyguna satılmaktadır. Oyunfor sitesi en güvenilir oyun satın alma hizmeti veren sitelerden bir tanesidir. Güvenilir bir şekilde satın alabilir ve herhangi bir FİFA 20 PC satın al işleminde ki hatada müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Oyunfor FİFA 20 Satış Fiyatı: 485 TL

fifa 20 ps4 satın al


FİFA 20 Gamesatış sitesinde ki fiyatı Nedir?

FİFA 20 PC satın al hizmeti veren bir diğer farklı site Gamesatış üzerinde ki fiyatı ise 400 TL yerine 190 TL olarak güncellenmiştir. Gamesatış sitesi üzerinden indirimli bir şekilde FİFA 20 oyununu 190 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Gamesatış oyun satış sektörünü en öncü ve en eski sitelerinden bir tanesidir, güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Gamesatış FİFA 20 Satış Fiyatı: 195 TL

ucuz fifa 20 satın al

FİFA 20 oyununu satan en ucuz siteleri sizler için bir araya getirdik ve karşılaştırmalarını yaptık, daha fazlası için sitemizde bulunan “Oyun Satın Al” kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Birçok oyunun en ucuz fiyatlarını sizler için bir araya getireceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

FİFA 20 fiyatları 120 TL ile 800 TL arası değişmektedir. En ucuz FİFA 20 oyununu satan firmaları görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En ucuz FİFA 20 satan siteleri sizler için bir araya getirdik ve fiyat karşılaştırmalarını yaptık. Sizde ucuz FİFA 20 satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

FİFA 20 satışı yapan birçok dijital satış firması bulunmaktadır. En ucuz ve en güvenilir firmaları öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

FİFA 20 PC fiyatları 120 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Ucuz FİFA 20 satan siteleri sizler için bir araya getirdik ve fiyatlarını karşılaştırdık.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478