e
sv

FİFA Online 4 Sistem Gereksinimleri

fifa online 4 sistem gereksinimleri
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FİFA Online 4 sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak birçok kişi tarafından merak edilmektedir. FİFA Online 4 oyununu oynamak isteyen oyuncular ilk öncelikle oyunun sistem gereksinimlerini incelemek istemektedir. Bundan dolayı da birçok kişi indirhaydi.com üzerinden FİFA Online 4 sistem gereksinimleri içeriğini okuyarak, oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini öğrenmektedir.

EA Sports FİFA Online 4 sistem gereksinimleri birçok kişi tarafından beğenilmiştir. FİFA Online 4 oyununu oynamak için çok yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyulmamaktadır, bundan dolayı birçok kişi bu konudan memnun kalmıştır. Şimdi alt taraftan EA FİFA Online 4 önerilen sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz.

FİFA Online 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 1. İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/ 10 – 64bit
 2. İşlemci Modeli: Intel Core i5-2550К 3.4 GHz – AMD FX-6350 Six-Core
 3. RAM: 8 GB
 4. Ekran Kartı Sistemi: NVIDIA GeForce GTX 460/AMD Radeon HD 6870 3 GB
 5. HDD: 20 GB alan veya daha üstü
 6. DirectX: 11 veya üstü

FİFA Online 4 önerilen sistem gereksinimleri hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan minimum sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.


FİFA Online 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

FİFA Online 4 minimum sistem gereksinimleri en merak edilen sistem gereksinimleri konuları arasında yer almaktadır. FİFA Online 4 oyununu indirmek isteyen oyuncular, minimum sistem gereksinimlerini inceleyerek kendi bilgisayarları ile karşılaştırmaktadır. Çok yüksek sistem gereksinimi istemeyen bu güzel oyunu sitemiz üzerinden de ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Şimdi alt taraftan FİFA Online 4 minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

FİFA Online 4 Minimum Sistem Gereksinimleri:

 1. İşlemci: AMD Phenom 7950 4 çekirdek / AMD Athlon II X4 620 / Intel Core i3-2100 3.1 GHz
 2. Ekran Kartı: Radeon HD 7570 / NVIDIA Geforce GT730 1 GB
 3. RAM: 4 GB seviyesinde
 4. İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10-64 bitM
 5. Depolam : 20 GB
 6. DirectX : Directx 11

FİFA Online 4 minimum ve önerilen sistem gereksinimleri hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazla oyunların sistem gereksinimini öğrenmek için sitemiz üzerinde bulunan “Sistem Gereksinimleri” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

FİFA Online 4 minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini incelemek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

FİFA Online 4 minimum sistem gereksinimleri hakkında ki ayrıntıları öğrenmek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

FİFA Online 4 önerilen sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak ve ayrıntıları incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

FİFA Online 4 sistem gereksinimleri çok fazla yüksek olmadığından dolayı oyun birçok kişi tarafından oynanmaktadır. Oyunun sistem gereksinimlerinin çok yüksek olmaması birçok kişiyi memnun etmiştir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478