e
sv
Forza Horizon 2 İndir PC

Forza Horizon 2 İndir PC

Forza Horizon 2 indir PC - Forza Horizon 2 PC indir full, Forza Horizon 2 full indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz.



 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 1.7
 • 3 ratings
3 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
33.3% 66.7% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
3 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
33.3% 66.7% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
2
1
1
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiXbox Game Studios
 • İşletim Sistemi Xbox 360Xbox One

Forza Horizon 2 indir PC, temelde oyun Grand Theft Auto gibidir, ancak arabalarınızla az çok yasal olarak gelirsiniz ve onlardan çıkıp dolaşamazsınız. Forza Horizon 2 indir PC, bununla birlikte, güney Fransa ve kuzey İtalya kıyılarında özgürce dolaşabilirsiniz. Konumlar bol miktarda şeker sağlıyor ve bu kesinlikle yeni nesil konsol donanımında oynadığım genel olarak daha güzel oyunlardan biri. Gezinebilirsiniz, ancak çeşitli yarış türlerini içeren şampiyonaları içeren ve kullandığınız arabanın sınıfına göre değişen zorlukları tamamlayarak yeni rotaların kilidini açarsınız. Forza Horizon 2 indir PC, çok sayıda yan görev mücadelesi ve hız tuzaklarını olabildiğince hızlı geçmek gibi şeyler yapmak için bonuslar var.

Forza Horizon 2 indir PC, iyi sıralamayı ya da sadece çok fazla hileli sürüş yapmayı ya da sadece hassas sürüş yapmayı içeren yarışlarda başarılı olmak, size hem kredi hem de deneyim kazandıracaktır. Forza Horizon 2 indir PC, krediler, yeni araba satın almak ve yükseltmek için kullanılabilir ve deneyim, sürücünüzün seviyesini yükselterek, yeni parçalar, yükseltme pasajları, motor ayarı ve yeni parçalar aracılığıyla beğeninize göre özelleştirebileceğiniz nakit veya yeni araçlar biçimindeki bonuslara erişmenizi sağlar. boya işleri.

Forza Horizon 2 PC İndir Full

Forza Horizon 2 PC indir full, güzel yanı, tüm yetenek seviyelerini kapsamasıdır – herhangi bir yol veya parkurda size oldukça iyi bir çizgi veren varsayılan olarak etkinleştirilmiş kalıcı bir ok yolu olduğundan, atlamak için oyunları sürmekte harika olmanıza gerek yoktur. ve fren yapmanız gerektiğinde kırmızıya döner veya gaza bastığınızda yeşil kalır. Forza Horizon 2 PC indir full, buna ek olarak, yarışlarda ilk üçe girmenin, puan toplama açısından biraz yetenekli sürüşe kıyasla o kadar önemli olmadığı gerçeğini de ekleyin ve her iki pist gazisini de barındıracak şekilde uzayabilen bir sürüş deneyimi elde edersiniz. ve yeni başlayanlar benzer.


Forza Horizon 2 PC indir full, ile ilgili hemen anlaşılmayabilecek garip bir şey – karşılaştığınız tüm düşmanlar, esasen çevrimiçi oyuncuların yapay zekalı sürümleridir. Forza Horizon 2 PC indir full, aslında onlarla canlı olarak karşılaşmadığınız, aynı zamanda yalnızca bilgisayar tarafından oluşturulan düşmanlarla da karşı karşıya olmadığınız anlamına gelir. Bu, Xbox arkadaşlarınızın ve diğer çevrimiçi oyuncuların alışkanlıklarını ve sürüş stillerini alan bilgisayar sürücüleri ile ikisinin birleşimidir. Aynı şekilde, bir Drivatarınız da dışarıda, diğer insanların oyunlarında, tekrar giriş yaptığınızda kullanmanız için ödüller topluyor.

Forza Horizon 2 PC İndir Full

Forza Horizon 2 Full İndir

Forza Horizon 2 full indir, harika harita içi navigasyonun yanı sıra, araba özelleştirmesi söz konusu olduğunda bol miktarda derinliğin yanı sıra, esas olarak tek tıklamayla yükseltme paketleriyle yüzeyde kalmayı kolaylaştıran seçenekler sunar. Forza Horizon 2 full indir, potansiyel olarak satın alabileceğiniz devasa bir araba kütüphanesi var ve ayrıca indirilecek araba boyası tasarımları da dahil olmak üzere birçok topluluk içeriği var. Kendinizinkini oluşturmak, popüler hale gelirlerse size de puan kazandıracaktır.

Forza Horizon 2 full indir, kolayca içinde kaybolabileceğiniz bir oyun. Başlangıçta bana daha kısıtlayıcı bir Grant Theft Auto tarzı deneyim gibi gelmesi koşuluyla bunu beklemiyordum. Forza Horizon 2 full indir, aslında asla dışarı çıkıp etrafta dolaşmayı tercih ediyormuşsunuz gibi hissetmiyorsunuz ve araba özelleştirme ve satın alma sistemi, büyük bir sürüş hayranı olmasanız bile, tamamlamacılar için oynamaya devam etmek için bolca motivasyon sağlıyor (Ufuk 2 deneyimin bu kısmı da mümkün olduğunca zevkli).

Forza Horizon 2 full indir, hakkında herhangi bir şikayetim varsa, bunlar esas olarak oyunun satıldığı paketle ilgilidir. Konunun temeli, bir tür müzik/araba festivalinde olmanızdır, bu yüzden oldukça saçma bir giriş var. kadının boğucu sesi, bana inanılmaz sevimsiz gelen çekici kulüp çocuklarının arabaların etrafında dans ettiği videoların yanı sıra geri sayımı anlatıyor. Forza Horizon 2 full indir, ancak saatlerce süren eğlenceyi temsil eden oyunun özüne ulaşmak için geçmesi gereken nispeten kısa bir şey. Belki de içimde saklanan eski RPG öğütücüdür, ancak Forza Horizon 2, sürüş karşıtı önyargımı atlatmayı başardı ve bu etkileyici.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli



SORULAR (SSS)

Forza Horizon 2 indirmek için sitemizi kullanabilmeniz mümkündür.

Forza Horizon 2 oyunu için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 50 GB büyüklüğündedir.

Forza Horizon 2 indirmek için ücretsiz bir şekilde sitemizi kullanabilirsiniz.

Forza Horizon 2 oyunu Xbox Game Studios tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478