e
sv
Forza Horizon 3 İndir

Forza Horizon 3 İndir

Forza Horizon 3 indir - Forza Horizon 3 APK indir, Forza Horizon 3 PC indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiXbox Game Studios
 • İşletim Sistemi Windows Xbox One

Forza Horizon 3 indir, Leamington merkezli geliştirici Playground Games, ilk iki Forza Horizon oyunuyla kendini çoktan kanıtladı Forza Horizon 3 indir, modlar, özellikler ve arabalarla dolu neşeli açık dünya yarışçıları ve eğlenceli bir öncül: oyuncunun keşfetmekte özgür olduğu bir araba yarışı festivali, rekabet edin ve gönlünüzce yeni arabaları keşfedin. Görünüşe göre Forza Horizon 3 indir, daha çok aynı. Avusturalya’nın büyük bir bölümünü yırtıp atıyorsunuz ve gittiğiniz her yerde girilecek yarışlar, çekilecek PR gösterileri ve kazılıp yapılacak nadir gizli arabalar var. Bir yük treni ile bire bir gitmek ister misiniz? Ya da bir helikopter tarafından vinçle çekilen bir araba?

Forza Horizon 3 indir, manzaralar, alıntıları, kırsal alanları ve endüstriyel alanları içine alır ve tümü, bir atari yarışçısı deneyimi için gerekli olan gerekli şıkları, rampaları ve düz düzlükleri sağlar. Fotoğraf: Microsoft
Ancak bu sefer festivali sadece yer almakla kalmıyorsunuz ve direksiyona iyi performanslar koyarak size daha fazla seyirci kazandırarak ülke çapında yeni siteler açmanıza izin veriyor. Forza Horizon 3 indir, bir rol yapma macerasının akışını ve hissini taklit eden hoş bir kendini beğenmişliktir ve yavaş yavaş yeni, devasa otomobil keyfi genişliklerinin kilidini açmanıza izin verir. Bunun da ötesinde, puan kazanma potansiyelinizi artırmak için yıldız sürücülerden oluşan bir ekip kurmanıza olanak tanıyan yeni Drivatar Yönetim öğesi, bir kez daha güçlendirme ve katılım duygunuzu artırırken, aynı zamanda sizi güvence altına alan bir strateji öğesi getiriyor. Motoring Event Tycoon çizgisinde bir şeyler oynayarak saatler harcamak zorunda değilsiniz.

Forza Horizon 3 APK İndir

Forza Horizon 3 APK indir, egzotik sokak yarışçılarından açık tekerlekli arabalara kadar Forza Horizon 3’teki her model, sürüş açısından gerçekten farklıdır – sadece virajlarda değil (ki bu, yol tutuş inceliklerinin genellikle en belirgin olduğu yerdir), aynı zamanda altta yatan yol hissinde, lastiğin yüzeydeki sürtünmesi, hızlanmanın heyecanı, frenlerin güçlü vuruşu. Çok fazla bilgi, çok fazla nüans var, ancak model o kadar rafine ve sempatik ki, sıradan sürücü asla aşırı yüklenmez veya aptal veya yetersiz hissettirilmez. Forza Horizon 3 APK indir, bu aşırı güçlü Dodge Charger’ın arka ucu kesinlikle kontrolden çıkmış bir su hortumu gibi altınızdan kayacak, ancak çoğunlukla onu sonsuza kadar bir vadiye döndürmek yerine geri çekeceksiniz.


Forza Horizon 3 APK indir

Forza Horizon 3 APK indir, aynı zamanda, oyunun hassas dengesi ve gerçek dünya fiziğinin ölçülü uygulaması, daha yetenekli sürücüler için de ilginç olduğu anlamına gelir – özellikle de çeşitli ayarları (ABS, TC, denge kontrolü, lastik dinamikleri, direksiyon) ayarlamak için ince ayarlarsanız. deneyim daha gerçekçi. Direksiyon için varsayılan mod ve ‘simülasyon’ arasındaki fark ilk başta önemli görünmeyebilir, ancak uzun sürüşten sonra – ve kesinlikle bir Koenigsegg Regera’nın gevşek Avustralya Outback tozunda uçlarını değiştirmesini engellemeye çalıştığınızda ortaya çıkıyor. Forza Horizon 3 APK indir, bildiğimiz gibi, çekirdek Forza motoruyla doğrudan ilişkilidir, ancak aile devresinden kopmadan da olsa farklı bir kişilik sunacak kadar mesafelidir.

Forza Horizon 3 PC İndir

Forza Horizon 3 PC indir, sürdüğünüz yüzeylerin farklı özellikleri de baştan sona inandırıcı bir şekilde aktarılıyor. İster Jaguar F-Type ile şehir asfaltını yırtıp atın, ister Halo’s Warthog’da Byron Bay’in inanılmaz altın kumsallarında hızla gezin, ister F-150 Raptor’unuzun nezaketiyle yoğun yağmur ormanlarını aşın, beklediğiniz geri bildirimi alıyorsunuz. ( Xbox One denetleyicisinden gelen mükemmel gürleme geri bildiriminin çok yardımcı olduğu söylenmelidir ). Forza Horizon 3 PC indir, yenilikçi araçlar bazen çekiciliğini çok çabuk kaybedebilirken, Ariel Nomad ve GMC Vandura gibi özenle modellenmiş aykırı değerler, garajınızda kalıcı bir yer kazanmanız için yeterince gerçek bir zevk sağlar.

Forza Horizon 3 PC indir, ancak bu gösterinin asıl yıldızı Avustralya’nın kendisi – daha doğrusu Playground Games’in çevreci sanatı. Forza Horizon 3 PC indir, sadece güzel. Surfer’s Paradise’ın yükselen gökdelenlerinden taşranın yanan koyu sarı kabus manzaralarına kadar bu oyun, Tate Britain’deki tüm Constable koleksiyonundan daha saf manzara keyfi sunan bir oyundur. Birçok açık dünya sürüş oyunu bir şekilde ruhsuz ve tamamen simüle edilmiş gibi görünse de, bu evren, ister akşam gökyüzünde sürüklenen bir sıcak hava balonu kalabalığı, isterse rampalar ve tehlikelerle dolu bir şantiye olsun, ayrıntılar ve drama ile doludur.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Forza Horizon 3 indirmek isteyen kullanıcılar sitemizde bulunan Forza Horizon 3  içeriğimizi kullanarak oyunu indirebilirler.

Forza Horizon 3 indirmek adına sitemizi ücretsiz bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür.

Forza Horizon 3 isimli bu oyun Xbox Game Studios tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür.

Forza Horizon 3 indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 55 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478