Green Hell İndir

Green Hell indir, oyuncuyu karanlık bir ormanın ortasına atan ve onları hayatta kalma ile görevlendiren Green Hell indir, ilginç bir yeni açık dünya hayatta kalma oyunudur. Green Hell indir, yeni açlık sisteminde, parazitlerde, solucanlarda, orman yaratıklarında ve düşman yerlilerde gezinmeye yeni başlayan biri olarak oldukça zorlayıcı olabilir.

Green Hell indir, oyunların en kolayı değil ve ilk birkaç gece hayatta kalmanın bir yolunu bulmak bile uzun vadede hayatta kalmayı garanti etmiyor. Green Hell indir, yiyecek malzemeleri yetiştirirken ve gelişmiş araçlar oluşturmaya başladığınızda bile kendinizi düşerken bulacaksınız. Lojistik ve uzun vadeli endişelerle ilgili daha önce değinilmeyen birkaç ipucu var. Makale, oyunun başlarından oyunun ortasına kadar hayatta kalmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu daha içerecek şekilde güncellendi. Bu ipuçlarıyla Green Hell kolay olmayacak, ancak daha kolay yönetilebilir olacak ve oyunun sonuna doğru sürünmeye başladığınızda sağlam bir temele sahip olacaksınız.

Green Hell Full İndir

Green Hell full indir, hemen etrafta dolaşan orman yaratıkları ve topraklarını savunmaya niyetli düşman yerliler ile düşmanca bir ortama atılırsınız. Green Hell full indir, hem kendinizi çeşitli dehşetlerden korumak için hem de yiyecek sağlamak için bir araç olarak bir silaha ihtiyacınız var.

Green Hell Full İndir

Green Hell full indir, uzun bir çubuk alın ve bir Zayıf Mızrak oluşturmak için üretim menüsünü kullanın. Çok fazla değil, ama bir Jaguar birdenbire ortaya çıktığında çıplak elle olmaktan daha iyi. Green Hell full indir, ayrıca zıpkınla balık avına başlamanıza da izin verecek ve bu da sizi bazı erken yiyeceklerle güvence altına alacak. Sabırlı olun ve bir gün o Obsidyen Mızrak’a sahip olacaksınız. Artık bir mızrak kuşandığınıza göre, gece için sığınağınızı korumaya başlamak isteyeceksiniz. Bu, akıl sağlığınızı ve enerji seviyenizi yüksek tutmak için önemlidir, ancak aynı zamanda size tasarruf etme yeteneği verir, böylece bunu bir an önce istersiniz.

Green Hell PC İndir

Green Hell PC indir, Bu oyunda toplanacak çok fazla kaynak var ve bunlar genellikle birbirlerinden bir günlük mesafeden daha uzak bölgelerde bulunuyorlar. Green Hell PC indir, gün batımından önce ihtiyacınız olanı toplayıp ana üssünüze geri döndürmek sizin için her zaman pratik değildir.

Green Hell PC indir, bu nedenle, sık seyahat ettiğiniz bölgelerde üsler kurmak için biraz zaman harcamak sağlam bir taktiktir. Green Hell PC indir, büyük ve karmaşık olmaları gerekmez, yataklı basit bir barınak ve bazı temel malzemeler genellikle iyi çalışır.


Yorum yapın