e
sv

GTA 5 Satın Al PC

GTA 5 Satın Al PC
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 satın al PC oyuncuları tarafından sıklıkla yapılan bir sorgu ve en çok satın alınan oyunlar arasındadır. GTA 5 oyunu yıllar önce piyasaya sürülse de oyun hala popüler kalmaya devam etmektedir ve GTA 5 aktivasyon kodu satın al, gibi birçok ilgili popüler aramaya da sahiptir. GTA 5 satın al PC, şeklinde yapılan sorguların yıllardır popülerliğinin azalmaması ve oyunun piyasaya sürülmesinden yaklaşık 7 yıl geçse de hala en çok satılanlar listesinde bulunmasının sebebi oyunun sadece hikaye değil birçok şekilde oynanabilmesidir. Bu şekilde devamlılığını sürdüren bu oyun dünya genelinde oyunlar arasında en üst sırada bulunmakta ve yapımcısı Rockstar Games tarafından GTA 5 satın al PC hizmetinin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır.

GTA 5 satın al PC, şeklinde yapılan aramalar günümüzde oyunun hikayesi için değil daha çok oyunun online versiyonunu oynamak için yapılmaktadır. Bunun sebebi GTA 5 Online için birçok yeni güncelleme gelmesi ve oyunun devamlılığı için sürekli yenilikler yapılmasıdır. Aynı zamanda GTA 5 oyunun son dönemlerde yine oldukça popüler olmasının sebebi GTA 5 üzerinde yapılan role-play amaçlı kurulmuş FiveM platformudur. FiveM üzerinde açılan ve aktif olarak role-play yapılan ünlü RP serverleri bulunmakta ve bu serverlere girmek isteyen oyuncular tarafından GTA 5 satın al PC aramaları sıklıkla yapılmaktadır.


GTA 5 Epic Games Üzerindeki Fiyatı Nedir: 

GTA 5 satın al PC, hizmeti veren ünlü oyun indirme platformu Epic Games üzerinde GTA 5 oyunu güncel olarak 169 TL fiyat ile satılmaktadır. GTA 5 oyunu Epic Games platformunun kullanımın artmasında büyük rol alan bir oyundur. Epic Games bu oyunu her hafta yaptığı ücretsiz oyun kampanyasında bulundurmuş ve GTA 5 oyununu bir hafta boyunca ücretsiz olarak kullanıcılara sunmuştur.

Epic Games GTA 5 Satış Fiyatı: 169 TL


GTA 5 Durmaplay Sitesinde ki Satış Fiyatı nedir:

GTA 5 satın al PC hizmeti veren siteler arasında bulunan bir oyun satışı sitesi Durmaplay üzerinde birçok oyun piyasa fiyatının altında satışa sunulmaktadır. GTA 5 oyunu da Durmaplay sitesinde 89 TL üzerinden satışa sunulmuştur. Birçok GTA 5 satışı yapan site ya da platformda ancak büyük indirim günlerinde GTA 5 oyunu bu fiyatlara satılmaktadır fakat Durmaplay sitesi bu fiyatı sabit fiyat olarak belirlemiştir.

Durmaplay GTA 5 Satış Fiyatı: 89 TL

GTA 5 Aktivasyon Kodu Satın Al

GTA 5 aktivasyon kodu satın al hizmetini başta Steam olmak üzere birçok platform üzerinden gerçekleştirmek mümkündür. Steam üzerinden GTA 5 aktivasyon kodu satın al hizmetini gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların oyunu satın almaları ardından Steam kütüphaneleri üzerinden oyunun üzerine sağ tıklayarak CD Key kısmında oyunun aktivasyon kodunu görebilirsiniz.

GTA 5 Online Satın Al

GTA 5 aktivasyon kodu satın al hizmeti veren farklı alanlardan bu oyunu satın aldığınızda oyunu aldığınıza dair gönderilen bir e-posta aracılığı ile aktivasyon koduna ulaşmanız mümkün olacaktır. E-posta üzerinden aktivasyon kodu gönderimi internet üzerinden yaptığınız GTA 5 oyunu satın al işlemlerinde geçerlidir. GTA 5 aktivasyon kodu satın al hizmetini veren bir mağazadan oyunu satın aldıysanız aktivasyon kodu CD’nin bulunduğu zarfın üzerinde yazılı olacaktır.


GTA 5 Online Satın Al

GTA 5 online satın al hizmeti GTA 5 oyununu satan yerlerde oyun ile birlikte verilir ve GTA 5 online satın al işlemini gerçekleştirmek için oyunu da satın almanız gerekir. Bu durumun aksine yine Rockstar Games şirketine ait bir oyun olan RDR 2 oyununda oyunun sadece online versiyonunun satışı yapılmakta ve hikaye oynamak istemeyen oyuncular daha çok para harcamak zorunda kalmamaktadır. Fakat ucuz GTA 5 satın al hizmeti arayan oyuncular GTA 5 oyunu için böyle bir durum söz konusu olmaması nedeni ile GTA 5 satın al PC ucuz işlemini oyuna gelen indirimlerde yapabilmektedirler.

GTA 5 online satın al şeklinde arama yaparak sadece GTA 5 online satın al işlemini gerçekleştirmek isteyen ve oyunun hikayesini oynamak istemediği için daha az para ödemek isteyen kullanıcılar için ayrı bir GTA 5 ucuz satın al hizmeti yapılmamaktadır. Bu neden ile oyunun fiyatını çok bulan ve böyle bir ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar oyunu daha ucuza satan siteleri ya da indirim günlerini beklemektedirler. GTA 5 oyununu daha ucuza satın almak isteyen kullanıcılar bu amaç ile internet üzerinde farklı siteler ararken sitelerin güvenliğine oldukça dikkat etmelidirler.

GTA 5 Steam Key Satın Al

GTA 5 Steam Key satın al hizmeti internet üzerinden oyun satışı yapan çeşitli siteler üzerinde verilmektedir. Steam Keylerinin kullanım amaçlarından birisi internet üzerinden satış yapmak amacı ile oyunu tedarik etmek isteyen kişilerin oyunu toptan bir şekilde satın almasıdır. Bu şekilde birçok Steam Key satın alan kişiler kendi siteleri üzerinde GTA 5 Steam Key satın al hizmeti verebilirler. Bu siteler üzerinden oyunu tedarik etmek isteyen kullanıcılar oyunun orijinal fiyatının altında GTA 5 Key satın al işlemini gerçekleştirerek oyunu oynayabilirler.

GTA 5 Aktivasyon Kodu Satın Al

GTA 5 Steam Key satın al hizmeti veren internet siteleri üzerinden oyunu daha ucuza satın almak isteyen kullanıcılar ilgili sitelerin güvenliğine oldukça dikkat etmelidirler. GTA 5 Steam Key satın al hizmeti veren ya da verdiğini iddia eden birçok sitede dolandırıcılık vakası yaşanmış ve bu durum hakkında birçok şikayet yapılmıştır. Bu nedenler ile ucuz bir şekilde GTA 5 kod satın al hizmeti almak için bilmediğiniz ve tavsiye edilmeyen siteleri kullanmanız paranızın tamamen boşa gitmesine sebebiyet verebilir.

GTA 5 PS4 Satın Al

GTA 5 PS4 satın al hizmeti, konsol oyunlarının genelinde olduğu gibi internet üzerinden çok az verilmektedir. Bunun sebebi oyuncuların genellikle GTA 5 PS4 satın al amacı ile GTA 5 CD satın al hizmeti veren mağazaları tercih etmesidir. Mağazalar üzerinden satın alınan oyunlar yüklemek ve satın alma açısından çok daha pratik olması ve CD olarak bulundurabilme avantajı sayesinde çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu tercihler PS4 yanında GTA 5 PS3 satın al ve GTA 5 Xbox 360 satın al gibi diğer konsollardaki oyun satışları için de geçerlidir.

GTA 5 PS4 satın al hizmetini veren mağazalar arasında en çok tanınan ve heryerde karşılaşabileceğiniz Mediamarkt, Teknosa vb. teknoloji mağazalarını örnek verebiliriz. Bu mağazalarda GTA 5 PS4 satın al hizmeti dışında eğer yapımcı tarafından satılmakta ise oyunun PC için satılan CD’leri de satışa sunulmaktadır. Fakat genellikle bu mağazalar üzerinden konsol oyunlarının satışları gerçekleştirilmektedir.


GTA 5 Hepsiburada Sitesinde ki Satış Fiyatı Nedir:

GTA 5 satın al PC hizmeti veren online satış platformu Hepsiburada üzerinde GTA 5 satış fiyatı 178 ile 190 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat farkı farklı satıcıların belirlediği fiyatlar sebebi ile oluşmaktadır. Hepsiburada üzerinden PS4 için GTA 5 oyununu satın alacak oyuncular bu satıcılardan herahngibirini tercih ederek oyunu satın alabilirler.

Hepsiburada GTA 5 Satış Fiyatı Nedir: 178 TL – 190 TL arası


GTA 5 Mediamarkt Mağazasında ki Satış Fiyatı Nedir:

GTA 5 PS4 satın al hizmeti veren teknoloji mağazaları arasında bulunan Mediamarkt GTA 5 oyununu 189 TL fiyat ile satışa sunmaktadır. Bu tür konsol oyunlarının çokça satışını yapan Mediamarkt’ın hem sitesi hem de mağazası üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

Mediamarkt GTA 5 Satış Fyatı Nedir: 190 TL

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

PC için GTA 5 satın almak isteyenler oyunu Steam, Epic Games vb. oyun platformları üzerinden ya da internet üzerinde oyun satışı yapan sitelerden satın alabilirler.

Konsol oyunları satan Mediamarkt, Teknosa vb. mağazalardan oyunu satın alabilirsiniz.

GTA 5 oyunu içerisinde karakter değiştirme alanı üzerinden oyunun online dünyasına geçiş yapabilirsiniz.

GTA 5, Steam üzerinde 169 TL fiyata sahiptir fakat Steam üzerinde yapılan genel indirimlerde oyun 100 TL'nin altına düşmektedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478