e
sv

GTA San Andreas Hileleri

gta san andreas hileleri liste
avatar

indirhaydi

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA San Andreas hileleri terimi oyuncular tarafından arama motorunda en çok aratılan kelimelerden bir tanesidir. GTA San Andreas hileleri birçok sitede ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Çocukluğumuzun en iyi oyunlarından biri olan gta san andreas oyununu herkes bir kere de olsa hile kullanarak oynamıştır. Fakat oyun hem hileli hem de hilesiz bir şekilde her iki haliyle de muhteşem bir zevk veriyordur.

GTA San Andreas hileleri genel olarak hemen hemen her oyun sitesinde mevcut olduğu için bugün sizlere hem GTA San Andreas hileleri hem de bilinmeyen GTA San Andreas hileleri‘nden bahsedeceğiz. GTA San Andreas oyununda yüzlerce hile kodu bulunmaktadır. Bunlara kısaca örnek verecek olursak silah hilesi, para hilesi, uçak hilesi ve ölümsüzlük gibi popüler hilelerdir.

GTA San Andreas Hileleri Listesi (2021);

GTA San andreas hileleri olarak geçen en popüler silah, can, para, polis, çete ve seviye hilelerini yukarıda ki galeriden görebilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra verilen kodları oyun içerisinde eksiksiz bir şekilde yazmanız yeterlidir. Kodları yazdıktan sonra hileniz aktif olacaktır.

GTA San Andreas hileleri listesinin ikinci kısmında araba hileleri ve araç seviye hileleri mevcuttur. Yukarıda ki hilelerden bir tanesini oyun içerisinde çalıştırarak, istediğiniz türde ki aracı yanınıza çağırabilirsiniz ve araç sürüş seviyenizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

GTA San Andreas hileleri listesinin son kısmında ise hava durumu hilelerine ve oyunda ki tüm insanlara etki eden hilelere yer verilmiştir. Örnek verecek olursak “SJMAHPE” hilesini yazdıktan sonra oyunda bulunan tüm insanlara tabanca verecektir. Fakat insanlar durduk yere ateş etmeyecektir, siz onlara bir saldırı gerçekleştirirseniz onlarda karşılık verecektir.

GTA SA Hileleri

GTA SA hileleri olarak yukarı da size tüm hileleri gösterdik. GTA San Andreas var olduğundan bu yana hileler mevcuttur ve sürekli aktif olarak kullanılmaktadır. GTA SA hileleri kullanmadan önce kayıtlı oyununuzun yedeğini almanızı öneririz. Çok fazla hile kullanımı oyunda veri kaybına ve aksaklıklara neden olabilir. Zaten çok fazla hile kodu yazdığınız da oyun sizlere bir uyarı verecek ve oyununuzu yedeklemenizi önerecektir.

GTA SA hileleri elbette bunlarla sınırlı değil bilinmeyen bir çok GTA SA hileleri mevcut, bu hileleri de aşağıda ki paragrafta sizler için bir araya getirdik. Genellikle bu hileler mülk edinme ve absürt şeyler için kullanılıyor. Kısacası tamamen eğlence amaçlı.


gta sa hileleri

GTA San Andreas Şifreleri

GTA San Andreas şifreleri veya GTA San Andreas hileleri olarak geçen listeleri sizler için geniş bir biçimde topladık. GTA San Andreas şifreleri görmek için yukarıda bulunan paragraflara göz atabilirsiniz. Buradaki paragraf da sizlere biraz daha GTA San Andreas şifreleri hakkında bilgi vereceğiz. Genel olarak temel, herkesin bilmesi gerektiği hile ve şifre bilgilerinden olacaktır.

GTA San Andreas şifreleri uzun yıllardır GTA severler tarafından kullanılmaktadır. Fakat oyun ilk çıktığı yıllarda yani 24 Ekim 2004 tarihlerinde hileler henüz bulunmamıştı. Bulunduktan sonra da GTA San Andreas şifreleri çok fazla yaygın olarak kullanılmadı, daha sonraları yeni GTA serileri çıkmasından dolayı GTA San Andreas arka planda kaldı ve yıllar geçtikçe sadece eskiyi hatırlamak için ve nostalji için oynanan bir oyuna dönüştü.

 

GTA San Andreas Bilinmeyen Hileleri

GTA San Andreas bilinmeyen hileleri doğal olarak her oyuncu tarafından bilinmez ve genellikle birçok kişi tarafından bilinmesine rağmen kullanılmaz. Sebebi ise GTA San Andreas bilinmeyen hileleri başlığı adı altında toplanan hileler tamamen eğlence amaçlı ve oyuncuları çok fazla mutlu edecek hileler değillerdir. Alt tarafta eklediğimiz galeri de GTA San Andreas bilinmeyen hileleri listesine ulaşabilirsiniz.

GTA San Andreas bilinmeyen hileleri hakkında biraz konuşacak olursak genel olarak zehirli gaz, büyücü yaşlı kadın, golf sahibi olmak, çiftlik sahibi olmak, tuz bombası ve ölümcül ateş gibi  gerçek dışı olan farklı ve dikkat çekici hilelerdir. Fakat GTA San Andreas bilinmeyen hileleri çok fazla tercih edilmemektedir. Sebebi ise çok basit GTA San Andreas oyunu genellikle savaş ve silah üzerine daha çok oynanan bir oyun, o yüzden oyuncular genellikle silah, savaş, araba ve kaos ortamında işe yarayacak hileleri tercih etmektedir. Bu tür hileler içinde yukarı da bulunan galerilere göz atabilirsiniz.

GTA San Andreas Bilinmeyen Hileleri Listesi (2021);

gta san andreas bilinmeyen hileleri

Daha fazla GTA San Andreas hileleri ve yazıları için sitemizi takip edebilirsiniz. Takip etmek için yapmanız gereken tek şey sitemizi yer işaretlerine eklemenizdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

GTA San Andreas hileleri genel olarak silah, can, para, zırh, araba ve seviye hilelerinden oluşmaktadır. GTA San Andreas hileleri listesine göz atmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

GTA San Andreas bilinmeyen hileleri, oyuncular tarafından çok fazla tercih edilmemektedir. Bunun sebepleri bilinmeyen hilelerin golf sahası sahibi olmak, çiftlik sahibi olmak ve ölümcül ateş gibi absürt hilelerden oluşmasıdır.

GTA San Andreas hileleri tamamen ücretsiz ve zararsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hile kodlarını oyun içerisinde bir kere eksiksiz yazmanızdır.

GTA San Andreas hileleri tamamen zararsızdır. Çünkü herhangi bir dosya indirmenize gerek kalmadan oyunun kendi sunmuş olduğu hile kodlarını yazarak, hileyi çalıştırabilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478