Hakkımızda

İndirhaydi.com sitesi 2021 yılında kurulmuş olan oyun indirme, program indirme ve araç indirme üzerine kurulmuş olan genel bir oyun / program sitesidir. Sitemiz de herhangi bir yasa dışı paylaşım yapılmamaktadır. Tamamen ücretsiz oyunların paylaşımı yapılmaktadır. Kategori olarak oyunlar, programlar ve blog kategorilerimiz mevcuttur. Bunun yanı sıra alt kategorilerimiz de vardır (aksiyon oyunları, montaj programları vb.) Sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

 

Giriş Yap / Kayıt Ol

Sitemiz kayıt olarak farklı ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. İçerik gönderme ve bizimle daha hızlı iletişime geçmek için kayıt olmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır. Bir oyun çıkartıyorsunuz sizlere destek olmamız açısından bizimle iletişime geçerek oyununuzu ücretsiz bir şekilde sizin de rızanız ile belirli bir süre yayınlayabiliriz.

İndirhaydi.com sitesine tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek yazarlık talebinde bulunabilirsiniz. Yazarlık talebinizin onaylanması halinde kendi içeriklerinizi ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

GİRİŞ YAP – KAYIT OL SAYFASI

 

Reklam Teklifleri / Reklam Programları

Sitenize SEO çalışması yaptırırken tanıtım yazısı ile desteklemek istiyorsanız sitemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra banner reklam, footer backlink, pop-up ve pageskin reklam alanlarımız da mevcuttur. Yasa dışı herhangi bir sitenin / ürünün reklamı yayınlanması yasaktır. Bu tür siteleriniz için iletişime geçmeyiniz.

İletişim sayfasından bizimle reklam ve diğer konular için iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
] }
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478