Halo Infinite Battle Royale Modu Ayrıntıları Sızdırıldı!

Halo Infinite oyunu hakkında son zamanlarda bir Battle Royale modu çıkaracağı hakkında iddialar bulunmaktaydı. Kısa bir süre önce yaptığımız araştırmalar sonucunda bu iddialar doğrulandı ve Halo Infinite oyuncularında büyük bir merak uyandırdı. Yakın bir zamanda çıkan son dakika haberlerine göre de Halo Infinite Battle Royale modu ayrıntıları sızdırıldı, birçok oyuncu bu iddiaları okumak için hemen oyun haberleri paylaşan bir siteye girerek, haberleri incelemeyi başladı.

InfiniteLeaks adlı bir şirket yayımladığı verilere göre Halo Infinte oyununun Battle Royale modunun ayrıntılarını sızdırdı. Alt taraftan Halo Infinite Battle Royale modu ayrıntılarını öğrenebilir ve inceleyebilirsiniz.

  • Yeniden Doğma Jetonları
  • Ani Ölüm Maçı
  • Son Çemberin Sıfırlanacağı Noktayı Seçme
  • Drop Pod’da Yeniden Doğma Seçeneği

En çok dikkat çekilen ayrıntılardan bazıları bunlardır, Halo Infinite oyuncuları şimdi merakla Battle Royale modunun çıkmasını beklemektedir. Halo Infinite Battle Royale modunun ücretli veya ücretsiz olacağı hakkında herhangi resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Oyuncular bu gelecek olan yeni mod ile Halo Infinite oyununun aktiflik kazanmasını ve tekrardan canlanmasını beklemektedir. Oyun dünyası da bu güncellemeyi ve yeni modu meraklı gözlerle son dakika olarak takip etmektedir.


Yorum yapın