e
sv
Hungry Shark Evolution APK indir

Hungry Shark Evolution APK İndir

Hungry Shark Evolution APK indir - Hungry Shark Evolution APK full, Hungry Shark Evolution indir APK için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiFuture Games of London, Ubisoft
 • İşletim Sistemi WindowsİOSAndroid

Hungry Shark Evolution APK indir, benzersiz bir çevrimiçi balık tutma oyunudur. Pasifik Okyanusu’nda bir yerde bir sualtı şehrinde yer almaktadır. Hungry Shark Evolution APK indir, aç köpekbalıklarını en sevdikleri yiyecek olan insan yem balıklarını hedef alarak beslemesi gereken bir köpekbalığı avcısı rolünü oynuyorsunuz. Hungry Shark Evolution APK indir, bunu başarılı bir şekilde yapmak için, akıllıca tasarlanmış taktikler ve stratejiler kullanmanın yanı sıra mevcut çeşitli olta takımlarının kullanımında ustalaşmanız gerekecek.

Hungry Shark Evolution APK indir, gerçek hayat ve çevrimiçi oyun öğelerinin garip bir karışımıdır. Diğer benzer oyunların aksine, etrafınızda yüzen balıkların sizi beslediğini görmeyeceksiniz. Bunun yerine, oyunda harcadığınız her tur, aç köpekbalığınızı oyunun farklı seviyelerinde yönlendirecektir. Denizanası gibi aç yaratıklar, yeminize tutunmaya çalışarak gruplar halinde size doğru gelecek. Hungry Shark Evolution APK indir, her seviyenin amacı, kazanmak için denizanası yemeniz gereken son seviye hariç, mümkün olduğu kadar çok balığı öldürmektir.

Hungry Shark Evolution APK Full

Hungry Shark Evolution APK full, denizanasında olduğu gibi, fareyi kullanarak yaratıkları hedefleyebilirsiniz ve onlar size doğru gelmeye başladıklarında, güçlü bir kancayı ateşleyerek onları yakalayıp okyanusa geri gönderirsiniz. Denizanaları çok dayanıklı yaratıklar olsa da köpekbalıkları değildir. Hungry Shark Evolution APK full, hayatınızı yeminizden çabucak boşaltacaklar ve size bir sonraki yemek oyun seansınızda yutmak için daha fazla denizanasından başka bir şey bırakmayacaklar. Oyun seansının sonunda, tüm denizanalarını toplamış olacaksınız, bu da yem kovanızı kolayca yeniden doldurmanıza izin verecek, bu da mücadeleyi canlı tutmak için aynı seviyeyi tekrar oynamak zorunda olmadığınız anlamına geliyor.

Hungry Shark Evolution APK Full


Hungry Shark Evolution APK full, oyunun arkasındaki tasarım ekibi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen tüketiciler için hoş bir dokunuş olsa da, Hungry Shark Evolution’ın olumlu tepkisinin çoğunluğunun App Store’daki başarısıyla ilgili olduğunu hissediyorum. Oyun, derin deniz keşfi temasına ek olarak, satın almak için ürün satın alma ve zorlukları tamamlayarak yıldız kazanma gibi birçok heyecan verici özellik sunuyor. En sevdiğiniz karakterler için oyun boyunca açılabilen özel kostümler de satın alabilirsiniz. Hungry Shark Evolution APK full, uygulama içi satın alma olmamasına rağmen, bunun biraz gereksiz olduğunu hissettim. Bunun yerine ücretsiz bir kostüm verilmesi ya da birkaç farklı kostümün kilidini açmak için biraz para satın almak güzel olurdu.

Hungry Shark Evolution İndir APK

Hungry Shark Evolution indir APK, gerçek gücü, en üst düzey iPhone Uygulaması olarak tasarımında yatmaktadır. Oyun içi dünyanın görsel tasarımı oldukça ayrıntılı görünüyor, deniz tabanı ve köpekbalıkları gibi yaratıklar gerçekten gerçek dünyada var olabilecekmiş gibi görünüyor. Hungry Shark Evolution indir APK, bazı oyun içi yetenekler biraz eksik olsa da, bu, bağımlılık yaratan bu oyunu oynamaktan alacağınız genel zevkten bir şey eksiltmez. Bir ekrandan diğerine geçerken ara sıra yaşanan gecikmeler ve ara sıra kopan bağlantılar gibi birkaç eksiklik olsa da, bu teknik sorunlar nispeten minimum düzeydedir ve Hungry Shark Evolution ile tam etkileşimli bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmanızı engellememelidir.

Hungry Shark Evolution indir APK, iPhone’da oynamak isteyenlere şiddetle tavsiye edilen şeylerden biri, oyunu halka açık bir Wi-Fi bağlantı ağında oynamamanız gerektiğidir. Bunun nedeni, oyunun telefonunuzdan erişebilmek için bir iTunes hesabıyla oturum açmanızı gerektirmesidir. Bu nedenle, bir hesabınız yoksa, oyunun iPhone sürümünün keyfini çıkaramayacaksınız. Hungry Shark Evolution indir APK, iPhone’da Hungry Shark Evolution oynamaya uygun halka açık ağlar olmasına rağmen, asıl zorluk güvenli bir Wi-Fi bağlantısı bulmaktan kaynaklanmaktadır. Çoğu iPhone kullanıcısının uyumlu bir ağ olmaması nedeniyle iTunes hesaplarına giriş yapamamasının ana nedeni, Apple’ın İnternet etkinliğini izlemek için bir tanımlama bilgisi kullanmasıdır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Hungry Shark Evolution APK oyunu sitemiz üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Hungry Shark Evolution APK oyununu sitemiz üzerinden indirmek mümkündür.

Hungry Shark Evolution APK oyunu İOS ve Android üzerinden oynanabilmektedir.

Hungry Shark Evolution APK oyunu 405 MB büyüklüğünde depolama alanı gerektirmektedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478