e
sv
İnternet Cafe Simulator 2 İndir

İnternet Cafe Simulator 2 İndir

İnternet Cafe Simulator 2 indir - İnternet Cafe Simulator 2 full indir, İnternet Cafe Simulator 2 PC indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiCheesecake Dev.
 • İşletim Sistemi Windows

İnternet Cafe Simulator 2 indir, ayrıntılı bir teknoloji ağacı ve konumdan menü öğelerine kadar kendi özelliklerine göre bir kafe inşa edebileceğiniz yeni bir mekanik içeriyor. İnternet Cafe Simulator 2 indir, bir tarih aralığı seçmek ve buna göre becerilerinizi seçmek de mümkündür. İnternet Cafe Simulator 2 indir, yasal sınırlar içinde kalmak en iyisi olsa da, bazı yasa dışı faaliyetlere katılabilirsiniz. Yine de, bu faaliyetlerin feci sonuçları vardır.

İnternet Cafe Simulator 2 indir, için en son güncelleme PC için mevcut. Bu güncelleme birkaç hatayı düzeltir ve birkaç yeni özellik sunar. Güncelleme, sayısız düzeltmeye ek olarak yeni özellikler de ekliyor. İnternet Cafe Simulator 2 indir, geniş ekran çözünürlüğünü kullanırken can sıkıcı bir hatayı ortadan kaldırır ve menü öğelerinin yüklenme süresini iyileştirir. Ayrıca oyundaki dolandırıcıların modelinin yerini alıyor. Artık, performansta düşüşe neden olabilecek hareket bulanıklığını kapatabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator 2 Full İndir

İnternet Cafe Simulator 2 full indir, ayrıca yeni bir oyun modu ekler. İnternet Cafe Simülatörü 2 güncellemesinde oyuncular oyun içerisinde kripto para satın alabiliyor. İnternet Cafe Simulator 2 full indir, doğru yatırımlarla internet kafelerini büyütebilirler. Oyuncular, popüler oyunlar sunarak internet kafelerini ziyaret eden kişi sayısını artırabilir. Ayrıca, oyun çok oyunculu olarak oynanabilir ve çevrimiçi oyun oynamayı sevenler için şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca oyunun yeni modlarını da deneyebilirsiniz.


İnternet Cafe Simulator 2 Full İndir

İnternet Cafe Simulator 2 full indir, yeni bir güncelleme geldi. Yeni güncelleme çeşitli hataları düzeltiyor ve bazı yenilerini ekliyor. İnternet Cafe Simulator 2 full indir, geniş ekran çözünürlüğü hatası ve otomatik kapı satın alma hatası düzeltildi. Yeni sürüm, müşterilere yemek teslim ederken internet kafenin modeliyle ilgili bir sorunu da gideriyor. Ayrıca, dolandırıcıların daha yüksek puan aldığı bir hatayı düzeltir ve oyuncuların hareket bulanıklığını kapatmasına olanak tanır.

İnternet Cafe Simulator 2 PC İndir

İnternet Cafe Simulator 2 PC indir, bu güncellemede oyundaki hatalar için birkaç düzeltme var. Yeni sürüm ayrıca birkaç hatayı da düzeltiyor. İnternet Cafe Simulator 2 PC indir, geniş ekran çözünürlüğü hatası ve otomatik kapı satın alma sorunu düzeltildi. Oyunun modeli değiştirildi. Artık oyunda hareket bulanıklığını kapatabilirsiniz. Gelecekte, İnternet Cafe Simülatörü 2 PC’de satışa sunulacak. Tüm bilgisayar oyunları hayranları için önerilir. PC’de ücretsiz olarak kullanılabilir. Oyun mağazasından indirilebilir.

İnternet Cafe Simulator 2 PC indir, oyuncuların başarılı bir internet kafeyi yöneterek işletmesini sağlar. İş becerilerinizi ve dövüş becerilerinizi geliştirmek, oyunu kazanmanın anahtarıdır. İnternet Cafe Simulator 2 PC indir, ayrıca oyuncunun seçebileceği birçok başka özellik içerir. Örneğin piyasadan kripto para satın alabilir, internet kafenizi müşteriler için daha çekici hale getirebilirsiniz. Birkaç satın alma yaptıktan sonra kafeyi genişletebilir ve yükseltebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

İnternet Cafe Simulator 2 indirmek isteyen oyuncuların bu amaçları için sitemizi kullanmaları mümkündür.

İnternet Cafe Simulator 2 için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 7 GB büyüklüğündedir.

İnternet Cafe Simulator 2 oyunu Cheesecake Dev. tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür.

İnternet Cafe Simulator 2 oyunu içerisinde bir internet cafe kurarak bu işletme aracılığı ile para kazanırsınız.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478