İnternet Download Manager Full İndir (İDM Full İndir) 2022
e
sv
İnternet Download Manager Full İndir

İnternet Download Manager Full İndir

İnternet download manager full indir (İDM Full İndir) Ücretsiz son sürüm İnternet download manager indirmek için sitemizi ziyaret edin. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiInternet Download Manager
 • İşletim Sistemi Windows

İnternet Download Manager full indir, dosyaların indirilmesini hızlandırmanıza yardımcı olan Windows için popüler bir indirme yöneticisidir. Bu program, HTTP, FTP, HTTPS, MMS ve telnet dahil olmak üzere farklı bağlantı türlerini işleyebilir. İnternet Download Manager full indir, ayrıca kapsamlı hata kurtarmayı destekler ve bozuk indirmeleri sürdürür. İnternet Download Manager full indir, kullanarak, bağlantınızın arızalanması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, bu program ayrıca ağ hatalarını, bilgisayar kapanmalarını ve diğer sorunları tespit edebilir ve onarabilir.

İnternet Download Manager full indir, indirme hızlarını beş kata kadar artırır. Bu yazılım ayrıca indirmeleri planlamanıza, devam ettirmenize ve düzenlemenize olanak tanır. Bağlantınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, indirmeye devam etmek ve zamandan tasarruf etmek için bu aracı kullanabilirsiniz. Ayrıca, kuyruklar oluşturmanıza izin vererek indirmelerinizi düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olur. İnternet Download Manager full indir, gerekirse bu sıralar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Kuyruklarınızı oluşturduktan sonra artık istediğiniz dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz.

İnternet Download Manager İndir

İnternet Download Manager indir, kaldırmak istiyorsanız, bunu PC’nizden manuel olarak yapabilirsiniz. Bunu yapmak için Ayarlar menüsünü açın ve “Kaldır”ı tıklayın. Bu pencere görüntülenecektir. Bunu yapmak için, İnternet Download Manager indir, tam adını yazmanız ve “Temizle”ye tıklamanız yeterlidir. Program indirilen dosyaları kaldıracaktır. Reimage kaldırma yazılımının lisanslı bir sürümü indirilebilir olacaktır. Ancak programı bilgisayarınızdan kaldırmakta sorun yaşıyorsanız, programın en son sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


İnternet Download Manager İndir

İnternet Download Manager indir, indirme hızlarını beş kata kadar hızlandırmak için İnternet Download Manager’ı kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, indirmelerinizi düzenleyebilir ve herhangi bir nedenle kesintiye uğraması veya iptal edilmesi durumunda devam ettirebilirsiniz. Herhangi bir ağ sorunu veya beklenmedik elektrik kesintileri yaşarsanız, dosyalarınızı indirmeye devam edebilirsiniz. İnternet Download Manager indir, ile artık bilgisayarınızın bağlantısı hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü bu uygulama tüm teknik yönleri halledecek.

İnternet Download Manager Chrome Eklentisi İndir

İnternet Download Manager Chrome eklentisi indir, indirme hızınızı beş kata kadar artıracaktır. Ayrıca kesintiye uğrayan indirmeleri yeniden başlatır, devam ettirir ve duraklatmanıza ve durdurmanıza izin verir. İnternet Download Manager Chrome eklentisi indir, bu uygulama ile indirmeleri planlayabilir ve duraklatabilir ve daha sonra devam ettirebilirsiniz. Bu programı kullanmak, indirme sırasında zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. İndirmelerinizi günün saatine göre bile programlayabilirsiniz. Videoları indirmek istiyorsanız, onları duraklatabilir ve gerektiğinde yeniden başlatabilirsiniz.

İnternet Download Manager Chrome eklentisi indir, en iyi özelliklerinden biri, çeşitli indirmeleri işleme ve bunları daha sonra planlama yeteneğidir. İnternet Download Manager Chrome eklentisi indir, büyük dosyaların yanı sıra küçük belgeleri de işleyebilir ve bir dizi başka avantajı vardır. Varsayılan indirme yöneticisinden farklı olarak, harici arıza durumunda programlanabilir, duraklatılabilir ve kurtarılabilir. Buna rağmen, Windows ile uyumlu tek versiyonudur, ancak diğer işletim sistemlerinin kullanıcıları için alternatifler vardır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

İnternet download manager ücretsiz full indirmek için indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İnternet download manager detaylı kullanım rehberi ve bilgileri için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İnternet download manager, İnternet üzerinden indirilebilecek yazılımları bilgisayara indirmeye yaramaktadır.

İnternet download manager programını tamamen kaldırmak için denetim masası üzerinden programlar bölümüne girerek kaldırabilirsiniz.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478