Java İndir, Java 64 Bit ve 32 Bit Ücretsiz İndir (2022)
e
sv
java indir

Java İndir

Java indir, Java 64 bit indir, Java 32 bit indir ve Java son sürüm indirmek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri TürkçeİngilizceTüm Diller
 • ÜreticiJames Gosling ve Sun Microsystems
 • İşletim Sistemi WindowsSolarisGNU/LinuxOS X

Java indir ve Java 64 bit indir için şimdi Türkiye’nin en iyi programlama dili indirme sitesi olan indirhaydi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Java 32 bit indir işlemi için de yine yukarıda bulunan “Alternatif” butonunu kullanabilirsiniz. Java ücretsiz indir işlemini yapmak isteyen birçok kullanıcı indirhaydi.com sitesini tercih etmektedir. Sizlerde Java indirmek için sitemizi tercih ederek bizlere destek olabilirsiniz. Dünyanın en çok kullanılan programlama dillerinden bir tanesi olan Java dilini şimdi indirhaydi.com farkı ile son sürüm ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Java son sürüm windows 10 ve windows 7 indirmek hakkında da bilgi sahibi olmak için yine sitemizi inceleyebilirsiniz. Java programlama dili ilk olarak, Java’nın yaratıcısı olan James Gosling tarafından 1995 yılında piyasaya sürülmüştür. Birçok alanda kullanılabilen Java dili şuan en çok bilinen ve en çok kullanılan yazılım dilleri arasında yer almaktadır. Dünyanın en popüler oyunlarında bir tanesi olan Minecraft oyunu da Java ile yazılmıştır.

Java 64 Bit İndir

Java 64 bit indir işlemi şuan en popüler Java indirme işlemlerinden bir tanesidir. Yukarıda bulunan “Alternatif İndir” butonundan 32 bit ve 64 bit sürümlerini hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Java dilinin bazı dosya uzantıları bulunmaktadır. Bu dosya uzantıları hakkında hemen alt tarafta ki tablodan bilgi edinebilirsiniz.

Java Nedir: Java bir tür programlama dilidir, şuan birçok oyun ve birçok İnternet sitesi Java kullanılarak hazırlanmaktadır. Java altyapısı kullanılarak kodlanan İnternet siteleri güvenlik ve hız konusunda büyük bir avantaj sağlamaktadır. Şuan kullandığınız programların bir çoğunda Java yazılım dilinin altyapısı bulunmaktadır.

Java Dosya Uzantıları:

 • .java
 • .class
 • .jar

Java dosya uzantıları olarak şuan bunlar kullanılmaktadır, ileri de yeni dosya uzantıları gelebilir veyahut eski dosya uzantılarına yeni güncellemeler gelebilir. Java 64 bit indir ücretsiz hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Java 32 bit indirme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Java 32 Bit İndir

Java 32 bit indir işlemi sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz ve güvenilir bir şekilde indirilmektedir. Java 32 bit indirmek isteyen birçok kullanıcı indirhaydi.com sitesi üzerinden Java 32 bit sürümünü indirmektedir. Sizlerde Java 32 bit indirmek istiyorsanız sitemiz üzerinde bulunan “Ücretsiz Java İndir” içeriğini inceleyebilir ve 32 bit sürümünü hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Java 32 bit indir işlemini yaptıktan sonra kurulumu ve farklı ayrıntıları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Java 32 bit indir işlemi hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Java güncelleme ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Java yazılım dilini nasıl güncelleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Java Güncelle

Java güncelle işlemini yapmak isteyen birçok kişi İnternet üzerinde “Java Nasıl Güncellenir?” şeklinde aramalar yapmaktadır. Sizlerde Java güncelleme işlemini yapmak istiyorsanız şimdi sitemiz üzerinden güncel Java dosyalarını indirebilir ve talimatları yerine uygulayarak Java yazılım dilini güncelleyebilirsiniz.

Java Güncelleme Talimatları:

 1. Yukarıdan “Güncel” dosyayı indirin.
 2. İndirilen dosyayı boş bir yere atın ve çalıştırın.
 3. Karşınıza çıkan seçeneklere tıklayarak, güncellemeyi başlatın.
 4. Bir süre bekledikten sonra Java yazılım dili son çıkan sürümüne yükseltilecektir.

Java güncelleme hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Java son sürüm indirme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Java Son Sürüm İndir (Windows 10 – 7)

Java son sürüm windows 10 indir ve windows 7 indirmek için şimdi yukarıda bulunan “Alternatif” butonlarını kullanabilirsiniz. Java son sürümünün yeni adı Java SE 16 sürümüdür. Son sürüm 16 Mart 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Java son sürümü indirmek için şimdi indirhaydi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Java indirme ve farklı Java konuları hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler verdik, daha fazlası için “Yazılım Programları İndir” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Java bir tür programlama dilidir, Java şuan dünyada en çok kullanılan yazılım dilleri arasında yer almaktadır. Birçok İnternet sitesi ve program şuan Java yazılım dile ile hazırlanmaktadır.

Java kurulumu ve ayrıntılı bilgileri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Java indirmek ve Java hakkında ki detaylı bilgilere hakim olmak için indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Java yazılım dili tamamen ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden indirilmektedir.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478